"Облыстық маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" облыс әкімдігінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы № 15 қаулысына өзгерту енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 16 ақпандағы N 33 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 3 наурызда N 1701 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 18 шілдедегі N 246 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 18.07.2013 N 246 қаулысымен (алғаш ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 27 бабы 2 тармағына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 28 бабына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Облыстық маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы» облыс әкімдігінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы № 15 қаулысына (Мемлекеттік тіркелім тізіліміне 2008 жылғы 11 ақпанда № 1665 тіркелді, 2008 жылғы 18 ақпандағы «Солтүстік Қазақстан», 2008 жылғы 18 ақпандағы «Северный Казахстан» газеттерінде жарияланған), «Облыстық маңызы бар балық шарушылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы» облыс әкімдігінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы № 15 қаулысына өзгерту енгізу туралы» облыс әкімдігінің 2008 жылғы 10 маусымдағы № 164 қаулысымен енгізілген өзгертумен (Мемлекеттік тіркелім тізілімінде 2008 жылғы 9 шілдеде № 1678 тіркелді, 2008 жылғы 14 шілдедегі № 84 «Солтүстік Қазақстан», 2008 жылғы 14 шілдедегі № 83 «Северный Казахстан» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерту енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген облыстық маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                С.Біләлов
Облыс әкімдігінің 2009 жылғы
16 ақпандағы № 33 қаулысына
қосымша
Облыс әкімдігінің 2008 жылғы
23 қаңтардағы  № 15 қаулысымен
бекітілген
Облысты қ ма ң ызда ғ ы балы қ шаруашылы ғ ы су то ғ андарыны ң
тізбесі
Тоғанның атауы
Алаңы, гектар
Орналасқан жері
Айыртау ауданы
1
Баян

О внесении изменения в постановление акимата области от 23 января 2008 года N 15 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов областного значения"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 16 февраля 2009 года N 33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 3 марта 2009 года N 1701. Утратило силу - постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 18 июля 2013 года N 246
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 18.07.2013 N 246
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах» акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление акимата области от 23 января 2008 года № 15 «Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов областного значения» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации № 1665 от 11 февраля 2008 года, опубликовано в газетах «Солтүстік Қазақстан» от 18 февраля 2008 года, «Северный Казахстан» от 18 февраля 2008 года) с изменением, внесенным постановлением акимата области от 10 июня 2008 года № 164 «О внесении изменения в постановление акимата области от 23 января 2008 года № 15 «Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов областного значения» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации № 1678 от 9 июля 2008 года, опубликовано в газетах «Солтүстік Қазақстан» от 14 июля 2008 года № 84, «Северный Казахстан» от 14 июля 2008 года № 83) следующее изменение:
перечень рыбохозяйственных водоемов областного значения, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области               С.Билялов
Приложение
к постановлению акимата области
от 16 февраля 2009 года N 33
Утвержден
постановлением акимата области
от 23 января 2008 года N 15
ПЕРЕЧЕНЬ
рыбохозяйственных водоемов областного значения
Наименование
водоема
Площадь,
гектар
Месторасположение
Айыртауский район
1
Баян