"Облыстық маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы № 15 қаулысына өзгеріс және толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 1 қазандағы N 245 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 11 қарашада N 1727 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 18 шілдедегі N 246 қаулысымен

О внесении изменения и дополнений в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 23 января 2008 года № 15 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов областного значения"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 1 октября 2009 года N 245. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 ноября 2009 года N 1727. Утратило силу - постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 18 июля 2013 года N 246

Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 18.07.2013 N 246 қаулысымен (алғаш ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 27-бабы 2-тармағына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңы 28-бабына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Облыстық маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы» Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы № 15 қаулысына (Мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 11 ақпанда № 1665 тіркелген, 2008 жылғы 18 ақпан «Солтүстік Қазақстан», 2008 жылғы 18 ақпан «Северный Казахстан» газеттерінде жарияланған) Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің «Облыстық маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы» облыс әкімдігінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы № 15 қаулысына өзгертулер енгізу туралы» 2008 жылғы 10 маусымдағы № 164 (Мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 9 шілдеде № 1678 тіркелген, 2008 жылғы 14 шілдедегі № 84 «Солтүстік Қазақстан», 2008 жылғы 14 шілдедегі № 83 «Северный Казахстан» газеттерінде жарияланған), «Облыстық маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы» облыс әкімдігінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы № 15 қаулысына өзгертулер енгізу туралы» 2009 жылғы 16 ақпандағы № 33 (Мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 3 наурызда № 1701 тіркелген, 2009 жылғы 11 наурыздағы № 29 «Солтүстік Қазақстан», 2009 жылғы 11 наурыздағы № 29 «Северный Казахстан» газеттерінде жарияланған) қаулыларымен енгізілген өзгерістермен, келесі өзгеріс және толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген облыстық маңыздағы балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесіндегі:

Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 18.07.2013 N 246
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах» акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 23 января 2008 года № 15 «Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов областного значения» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации № 1665 от 11 февраля 2008 года, опубликовано в газетах «Солтүстік Қазақстан» от 18 февраля 2008 года, «Северный Казахстан» от 18 февраля 2008 года) с изменениями, внесенными постановлениями акимата Северо-Казахстанской области от 10 июня 2008 года № 164 «О внесении изменения в постановление акимата области от 23 января 2008 года № 15 «Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов областного значения» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации № 1678 от 9 июля 2008 года, опубликовано в газетах «Солтүстік Қазақстан» от 14 июля 2008 года № 84, «Северный Казахстан» от 14 июля 2008 года № 83), от 16 февраля 2009 года № 33 «О внесении изменения в постановление акимата области от 23 января 2008 года № 15 «Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов областного значения» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации № 1701 от 3 марта 2009 года, опубликовано в газетах «Солтүстік Қазақстан» от 11 марта 2009 года № 29, «Северный Казахстан» от 11 марта 2009 года № 29) следующие изменение и дополнения:
в перечне рыбохозяйственных водоемов областного значения, утвержденном указанным постановлением:

Становое селосының солтүстігінде 1,5 шақырым
75
Чистое
44
Раздольный селосының оңтүстік батысында 6,0 шақырым
«Барлығы» жолында «328» цифрлары «338» цифрларымен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы оны алғаш ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                С. Біләлов

Севернее села Становое 1,5 километра
75
Чистое
44
Юго-западнее села Раздольное 6,0 километров
в строке «Итого» цифры «328» заменить цифрами «338».
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               С. Билялов