"2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 13/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 20 қарашадағы N 19/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 10 желтоқсанда N 1730 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010 жылғы 26 сәуірдегі N 24/10 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010.04.26 N 24/10 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексі 106-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШТІ:
1. Облыстық мәслихаттың IV шақырымы он үшінші сессиясының «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 13/2 шешіміне (2009 жылғы 19 қаңтардағы № 1698 мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2009 жылғы 28 қаңтардағы «Солтүстік Қазақстан», 2009 жылғы 28 қаңтардағы «Северный Казахстан» газеттерінде жарияланған) «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 13/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 22 сәуірдегі № 15/1 (2009 жылғы 7 мамырдағы № 1709 мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2009 жылғы 18 мамырдағы «Солтүстік Қазақстан», 2009 жылғы 18 мамырдағы «Северный Казахстан» газеттерінде жарияланған), «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 13/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2009 жылғы 24 маусымдағы № 17/2 (2009 жылғы 11 тамыздағы № 1721 мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2009 жылғы 24 тамыздағы «Солтүстік Қазақстан», 2009 жылғы 24 тамыздағы «Северный Казахстан» газеттерінде жарияланған), «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 13/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 14 қазандағы № 18/1 (2009 жылғы 3 қарашадағы № 1726 мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2009 жылғы 9 қарашадағы «Солтүстік Қазақстан», 2009 жылғы 9 қарашадағы «Северный Казахстан» газеттерінде жарияланған) шешімдерімен енгізілген өзгерістерімен және толықтыруларымен, мына өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада
«62 361 325» цифрлары «62 590 411» цифрларымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 18 декабря 2008 года № 13/2 "Об областном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 20 ноября 2009 года N 19/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 декабря 2009 года N 1730. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 26 апреля 2010 года N 24/10
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 26.04.2010 г. N 24/10
В соответствии подпуктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата тринадцатой сессии IV созыва от 18 декабря 2008 года № 13/2 «Об областном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации 19 января 2009 года № 1698, опубликовано в газетах «Солтүстік Қазақстан» от 28 января 2009 года, «Северный Казахстан» от 28 января 2009 года) с изменениями и дополнениями, внесенными решениями областного маслихата от 22 апреля 2009 года № 15/1 «О внесении изменений и дополнений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 18 декабря 2008 года № 13/2 «Об областном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации 7 мая 2009 года № 1709, опубликовано в газетах «Солтүстік Қазақстан» от 18 мая 2009 года, «Северный Казахстан» от 18 мая 2009 года), 24 июля 2009 года № 17/2 «О внесении изменений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 18 декабря 2008 года № 13/2 «Об областном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации 11 августа 2009 года № 1721, опубликовано в газетах «Солтүстік Қазақстан» от 24 августа 2009 года, «Северный Казахстан» от 24 августа 2009 года), 14 октября 2009 года № 18/1 «О внесении изменений и дополнений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 18 декабря 2008 года № 13/2 «Об областном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации 3 ноября 2009 года № 1726, опубликовано в газетах «Солтүстік Қазақстан» от 9 ноября 2009 года, «Северный Казахстан» от 9 ноября 2009 года) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры «62 361 325» заменить цифрами «62 590 411»;

224 640
024
Техникалық және кәсіби білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 586 199
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне білім беру саласында мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
146 219
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
198 450
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
189 504
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
471 264
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансфертер
212 323
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 810 493
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 810 493
5
Денсаулық сақтау
16 774 589
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
14 005 231
001
Денсаулық сақтау басқармасының қызметің қамтамасыз ету
63 177
002
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде денсаулық сақтау объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
500 000
004
Бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарының жолдамасы бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
5 687 878
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
116 639
006
Ана мен баланы қорғау
96 176
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
64 326
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
7 775
009
Әлеуметтік-елеулі және айналадағылар үшін қауіп төндіретін аурулармен ауыратын адамдарға медициналық көмек көрсету
2 121 132
010
Халыққа бастапқы медициналық-санитарлық көмек көрсету
3 591 748
011
Жедел және шұғыл көмек көрсету және санитарлық авиация
305 119
012
Төтенше жағдайларда халыққа медициналық көмек көрсету
21 091
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
26 548
014
Халықтың жекелген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
355 147
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
13 762
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
775
018
Ақпараттық талдау орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
19 922
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету

224 640
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
1 586 199
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования
146 219
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
198 450
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
189 504
060
Подготовка и переподготовка кадров
471 264
113
Трансферты из местных бюджетов
212 323
271
Управление строительства области
1 810 493
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 810 493
5
Здравоохранение
16 774 589
253
Управление здравоохранения области
14 005 231
001
Обеспечение деятельности Управления здравоохранения
63 177
002
Капитальный, текущий ремонт объектов здравоохранения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
500 000
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения
5 687 878
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
116 639
006
Охрана материнства и детства
96 176
007
Пропаганда здорового образа жизни
64 326
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
7 775
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим социально значимыми заболеваниями и заболеваниями, представляющими опасность для окружающих
2 121 132
010
Оказание первичной медико-
санитарной помощи населению
3 591 748
011
Оказание скорой и неотложной помощи и санитарная авиация
305 119
012
Оказание медицинской помощи населению в чрезвычайных ситуациях
21 091
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
26 548
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
355 147
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
13 762
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
775
018
Обеспечение деятельности информационно-аналитических центров
19 922
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами

102 675
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
255 349
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
343 247
022
Бүйрек жетімсіз ауруларды дәрі-
дәрмек құралдарымен, диализаторлармен, шығыс материалдарымен және бүйрегі алмастырылған ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен қамтамасыз ету
28 700
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету
145 167
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
138 878
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 769 358
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2 769 358
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 274 764
256
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
1 781 296
001
Жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасының қызметін қамтамасыз ету
60 612
002
Жалпы үлгідегі мүгедектер мен қарттарды әлеуметтік қамтамсыз ету
1 140 427
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
105 503
020
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ең төменгі күнкөрістің мөлшері өскеніне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмегін және 18 жасқа дейінгі балаларға айсайынғы мемлекеттік жәрдемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
174 929
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде тамақтану нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 817
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге ағымдағы нысаналы трансферттері
271 908
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансфертер
20 100
261
Облыстың білім беру басқармасы
493 468
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
493 468
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 347 387
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 917 000
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
592 000
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 325 000
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 430 387
001
Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасының қызметін қамтамасыз ету
24 170
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді-мекендерді көркейтуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері

102 675
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
255 349
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
343 247
022
Обеспечение больных с почечной недостаточностью лекарственными средствами, диализаторами, расходными материалами и больных после трансплантации почек лекарственными средствами
28 700
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
145 167
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
138 878
271
Управление строительства области
2 769 358
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 769 358
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 274 764
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 781 296
001
Обеспечение деятельности Управления координации занятости и социальных программ
60 612
002
Социальное обеспечение престарелых и инвалидов общего типа
1 140 427
003
Социальная поддержка инвалидов
105 503
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума
174 929
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
7 817
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
271 908
113
Трансферты из местных бюджетов
20 100
261
Управление образования области
493 468
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
493 468
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 347 387
271
Управление строительства области
1 917 000
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
592 000
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 325 000
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
1 430 387
001
Обеспечение деятельности Управления энергетики и коммунального хозяйства
24 170
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-
коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров

1 810 493
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 810 493
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
1 516 913
соның ішінде:
Петропавл қаласында Уәлиханов-Победа көшесінде 320 орынға арналған балабақша салу
366 459
Мамлют ауданының Мамлют қаласында 400 орынға арналған 200 орындық жатын корпусымен мемлекеттік тілде оқытатын мектеп-интернат салу
734 626
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Пески селосында 250 орындық орта мектеп салу
415 828
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
293 580
соның ішінде:
Айыртау ауданы Кирилловка селосында 240 орындық орта мектеп салу
111 411
Уәлиханов ауданы Береке селосында 80 орындық мектеп салу
94 180
Петропавл қаласында 320 орынға арналған балабақша салуға жоба-сметалық құжаттамалар әзірлеу
1 646
Петропавл қаласында 1200 орынға арналған инновациялық мектеп салуға жоба-сметалық құжаттамалар әзірлеу
9 000
Қызылжар ауданы Бескөл селосында 280 орынға арналған балабақша салуға жоба-сметалық құжаттамалар әзірлеу
6 542
Петропавл қаласында 360 орынға арналған кәсіптік-техникалық лицей салуға жоба-сметалық құжаттамалар әзірлеу
17 841
Мамлют ауданы Мамлютка қаласында 360 орынға арналған кәсіптік-техникалық лицей салуға жоба-сметалық құжаттамалар әзірлеу
17 841
Ақжар ауданы Ленинград селосында № 6 кәсіптік лицейде қазандық және инженерлік коммуниациялық инфрақұрылымды салуға жоба-сметалық құжаттамалар әзірлеу
2 610
Аққайың ауданы Смирново селосында 280 орынға арналған балабақша салуға жоба-сметалық құжаттамалар әзірлеу
3 500
Тайынша ауданы Келлеровка селосында 280 орынға арналған балабақша салуға жоба-сметалық құжаттамалар әзірлеу
3 500
Мамлют ауданы Мамлют қаласында 280 орынға арналған балабақша салуға жоба-сметалық құжаттамалар әзірлеу
3 500
Мағжан Жұмабаев ауданы Булаев қаласында 360 орынға арналған кәсіптік-техникалық лицей салуға жоба-сметалық құжаттамалар әзірлеу
9 000
Петропавл қаласының Победа-
Уәлиханов көшесінде 320 орындық балабақша салу
13 009
05
Денсаулық сақтау
2 769 358
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 769 358
038
Денсаулық объектілерін салу және реконструкциялау
2 769 358
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
2 677 695
соның ішінде:
Жамбыл ауданының Пресновка ауылында бір ауысымда 90 адам қабылдайтын емханасы бар 100 төсектік ауданаралық туберкулезге қарсы диспансер салу
647 590
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Новоишим селосында бір ауысымда 90 адам қабылдайтын емханасы бар 100 төсектік ауданаралық туберкулезге қарсы диспансер салу

1 810 493
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 810 493
За счет трансфертов из республиканского бюджета
1 516 913
в том числе:
Строительство детского сада на 320 мест по улице Победы- Уалиханова в городе Петропавловске
366 459
Строительство школы-
интерната с государственным языком обучения на 400 мест со спальным корпусом на 200 мест в городе Мамлютка Мамлютского района
734 626
Строительство средней школы на 250 мест в селе Пески района имени Габита Мусрепова
415 828
За счет средств местного бюджета
293 580
в том числе:
Строительство средней школы на 240 мест в селе Кирилловка Айыртауского района
111 411
Строительство школы на 80 мест в селе Береке Уалихановского района
94 180
Разработка проектно-сметной документации на строительство детского сада на 320 мест в городе Петропавловске
1 646
Разработка проектно-сметной документации на строительство инновационной школы на 1200 мест в городе Петропавловске
9 000
Разработка проектно-сметной документации на строительство детского сада на 280 мест в селе Бишкуль Кызылжарского района
6 542
Разработка проектно-сметной документации на строительство профессионально-технического лицея на 360 мест в городе Петропавловске
17 841
Разработка проектно-сметной документации на строительство профессионально-технического лицея на 360 мест в городе Мамлютка Мамлютского района
17 841
Разработка проектно-сметной документации на строительство котельной и инженерно-коммуникационной инфраструктуры в профессиональном лицеи № 6 в селе Ленинградское Акжарского района
2 610
Разработка проектно-сметной документации на строительство детского сада на 280 мест в селе Смирново Аккайынского района
3 500
Разработка проектно-сметной документации на строительство детского сада на 280 мест в селе Келлеровка Тайыншинского района
3 500
Разработка проектно-сметной документации на строительство детского сада на 280 мест в городе Мамлютка Мамлютского района
3 500
Разработка проектно-сметной документации на строительство профессионально-технического лицея на 360 мест в городе Булаево района Магжана Жумабаева
9 000
Строительство детского сада на 320 мест по улице Победы-Уалиханова в городе Петропавловске
13 009
05
Здравоохранение
2 769 358
271
Управление строительства области
2 769 358
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 769 358
За счет трансфертов из республиканского бюджета
2 677 695
в том числе:
Строительство межрайонного противотуберкулезного диспансера на 100 коек с поликлиникой на 90 посещений в смену в селе Пресновка Жамбылского района
647 590
Строительство межрайонного противотуберкулезного диспансера на 100 коек с поликлиникой на 90 посещений в смену в селе Новоишимское района имени Габита Мусрепова

247 590
Петропавл қаласында облыстық қан орталығын салу
982 515
Петропавл қаласында бір ауысымда 500 адам қабылдайтын қалалық емхана салу
800 000
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
91 663
соның ішінде:
Аққайың ауданы Ленинское селосында дәрігерлік амбулатория салу
24 820
Жамбыл ауданы Троицкое селосында дәрігерлік амбулатория салу
23 741
Мағжан Жұмабаев ауданы Полтавка селосында дәрігерлік амбулатория салу
25 468
Аққайың ауданы Смирнов ауылында ауысымда 250 адам қабылдайтын аудандық емхана салуға жоба-сметалық құжаттамалар әзірлеу
8 817
Есіл ауданы Явленка ауылында ауысымда 250 адам қабылдайтын аудандық емхана салуға жоба-сметалық құжаттамалар әзірлеу
8 817
07
Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық
2 820 202
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 917 000
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
592 000
соның ішінде:
Петропавл қаласы
592 000
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 325 000
соның ішінде:
Петропавл қаласы
1 171 488
соның ішінде:
инженерлік-коммуниациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру
871 488
Инженерлік желілерді қайта қалпына келтіру мен жөндеу
300 000
Қызылжар ауданы
153 512
соның ішінде:
Инженерлік-коммуниациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру
153 512
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
903 202
016
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді-мекендерді көркейтуге берілетін нысаналы даму трансферттері
303 202
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
167 842
соның ішінде:
Петропавл қаласы
167 842
соның ішінде:
Коммуналдық желілерді реконструкциялау және жаңғырту-ыстық сумен жабдықтау желісін жөндеу
8 000
Коммуналдық желілерді реконструкциялау және жаңғырту-суық сумен жабдықтау желісін жөндеу
2 000
Коммуналдық меншіктегі көше жарықтандыру желілерін, кабель желісін, ТП реконструкциялау
69 810
Электр желілерін реконструкциялау
88 032
Облыстық бюджеттен алынатын трансферттер
135 360
соның ішінде:
Есіл ауданы
17 700
соның ішінде:
Явленка селосында кәріз желілерін реконструкциялау
17 700
Жамбыл ауданы
29 343
соның ішінде:
Сумен қамтамасыз ету желілерін дамыту
29 343
Тайнша ауданы
8 542
соның ішінде:
Тайынша қаласында  "Железнодорожный" ықшам ауданы аймағында су құбыры тарату желілерін реконструкциялау
8 542
Петропавл қаласы
79 775
соның ішінде:
Коммуналдық меншіктегі көше жарықтандыру желілерін, кабель желісін, ТП реконструкциялау
79 775

247 590
Строительство областного центра крови в городе Петропавловске
982 515
Строительство городской поликлиники на 500 посещений в смену в городе Петропавловске
800 000
За счет средств местного бюджета
91 663
в том числе:
Строительство врачебной амбулатории в селе Ленинское Аккайынского района
24 820
Строительство врачебной амбулатории в селе Троицкое Жамбылского района
23 741
Строительство врачебной амбулатории в селе Полтавка района Магжана Жумабаева
25 468
Разработка проектно-сметной документации на строительство районной поликлиники на 250 посещений в смену в селе Смирново Аккайынского района
8 817
Разработка проектно-сметной документации на строительство районной поликлиники на 250 посещений в смену в селе Явленка Есильского района
8 817
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 820 202
271
Управление строительства области
1 917 000
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
592 000
в том числе:
город Петропавловск
592 000
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
1 325 000
в том числе:
город Петропавловск
1 171 488
в том числе:
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
871 488
Ремонт и реконструкция инженерных сетей
300 000
Кызылжарский район
153 512
в том числе:
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
153 512
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
903 202
016
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
303 202
Трансферты из республиканского бюджета
167 842
в том числе:
город Петропавловск
167 842
в том числе:
Реконструкция и модернизация коммунальных сетей - ремонт сетей горячего водоснабжения
8 000
Реконструкция и модернизация коммунальных сетей - ремонт сетей холодного водоснабжения
2 000
Реконструкция сетей уличного освещения, кабельных линий, ТП, находящихся в коммунальной собственности
69 810
Реконструкция электрических сетей
88 032
Трансферты из областного бюджета
135 360
в том числе:
Есильский район
17 700
в том числе:
Реконструкция сетей канализации в селе Явленка
17 700
Жамбылский район
29 343
в том числе:
Развитие сетей водоснабжения
29 343
Тайыншинский район
8 542
в том числе:
Реконструкция разводящих сетей водопровода в зоне микрорайона "Железнодорожный" в городе Тайынша
8 542
город Петропавловск
79 775
в том числе:
Реконструкция сетей уличного освещения, кабельных линий, ТП, находящихся в коммунальной собственности
79 775

020
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және елді-мекендерді көркейту
600 000
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
600 000
соның ішінде:
Петропавл қаласында су құбыры желілерін реконструкциялау
500 000
Петропавл қаласында кәріз желілерін реконструкциялау
100 000
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
166 005
271
Облыстың құрылыс басқармасы
166 005
017
Спорт объектілерін дамыту
166 005
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
166 005
соның ішінде:
Петропавл қаласында спортта дарынды балаларға арналған мектеп-интернатының спорт залын салу
166 005
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
14 642
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
14 642
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
14 642
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
14 642
в том числе:
Петропавл қаласында су құбыры желілерін реконструкциялауға жоба-сметалық құжаттама әзірлеу
6 871
Петропавл қаласында кәріз желілерін реконструкциялауға жоба-сметалық құжаттама әзірлеу
7 771
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1 592 094
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 592 094
020
Ауыл шаруашылық объектілерін дамыту
910
соның ішінде:
Селолық округтарда сою пункттерін (алаңшаларын) салуға тұрпатты жоба әзірлеу
910
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
50 029
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
50 029
соның ішінде:
Шал ақын ауданы, Сергеевка қаласында тегеурін коллекторын реконструкциялау
50 029
029
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
1 541 155
соның ішінде:
Жамбыл ауданданында бұталы ұңғымалы бас тоғандар салу (II кезегі). Жамбыл ауданы Светлое, Матросово, Екатериновка, Чапаево, Сәбит, Святодуховка, Зеленная Роща селоларының жер асты суларының Екатеринов учаскесі
7 737
Қызылжар ауданы Бескөл селосының тарату желісін реконструкциялау
402 308
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Новоишимское селосындағы су құбырлары желісін дамыту және реконструкциялау
120 892
Аққайың ауданы Смирнов селосындағы су құбырлары желісін дамыту және реконструкциялау
108 768
Жамбыл ауданы Пресновка селосындағы су құбырлары желісін дамыту және реконструкциялау
42 125
Аққайың ауданына Булаев топтық су құбырын (3 кезегі) реконструкциялау (жобаны түзету)
393 388
Уәлихан ауданы Кішкенекөл селосындағы су құбырлары желісін дамыту және реконструкциялау

020
Развитие инженерно-
коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
600 000
За счет трансфертов из республиканского бюджета
600 000
в том числе:
Реконструкция водопроводных сетей в городе Петропавловск
500 000
Реконструкция канализационных сетей в городе Петропавловск
100 000
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
166 005
271
Управление строительства области
166 005
017
Развитие объектов спорта
166 005
За счет средств местного бюджета
166 005
в том числе:
Строительство спортивного зала школы-интерната для одаренных в спорте детей в городе Петропавловске
166 005
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
14 642
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
14 642
007
Развитие теплоэнергетической системы
14 642
За счет средств местного бюджета
14 642
в том числе:
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию сетей водоснабжения в городе Петропавловске
6 871
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию сетей канализации в городе Петропавловске
7 771
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1 592 094
271
Управление строительства области
1 592 094
020
Развитие объектов сельского хозяйства
910
в том числе:
Разработка типового проекта на строительство убойных пунктов (площадок) в сельских округах
910
022
Развитие охраны окружающей среды
50 029
За счет средств местного бюджета
50 029
в том числе:
Реконструкция напорного коллектора в городе Сергеевка района Шал акына
50 029
029
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
1 541 155
в том числе:
Строительство кустовых скважинных водозаборов в Жамбылском районе (II-я очередь). Екатериновский участок подземных вод сел Светлое, Матросово, Екатериновка, Чапаево, Сабит, Святодуховка, Зеленная Роща Жамбылского района
7 737
Реконструкция разводящих сетей села Бишкуль Кызылжарского района
402 308
Развитие и реконструкция водопроводных сетей в селе Новоишимское района имени Габита Мусрепова
120 892
Развитие и реконструкция разводящих сетей водопровода в селе Смирново Аккайынского района
108 768
Развитие и реконструкция водопроводных сетей в селе Пресновка Жамбылского района
42 125
Реконструкция Булаевского группового водопровода (3 очередь) Аккайынскому району (корректировка проекта)
393 388
Развитие и реконструкция водопроводных сетей в селе Кишкенеколь Уалихановского района