"2009 жылға арналған Петропавл қаласының бюджетi туралы" 2008 жылғы 20 желтоқсандағы № 2 Петропавл қалалық мәслихатының 12 сессиясы шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2009 жылғы 29 шілдедегі N 2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 14 тамызда N 13-1-160 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексі 109-бабына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңы 28-бабы 3-тармағына, «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 13/2 облыстық мәслихат шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 24 шілдедегі № 17/2 облыстық мәслихат сессиясының шешіміне сәйкес, Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
«2009 жылға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы» 2008 жылғы 20 желтоқсандағы № 2 Петропавл қалалық мәслихатының 12 сессиясы шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 27 сәуірдегі (2009 ж.08.05 № 13-1-153 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2009 жылдың 15 мамыры № 20 «Қызылжар-Нұры», № 20 «Проспект-СК» газеттерінде жарияланған), «2009 жылға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы» 2008 жылғы 20 желтоқсандағы № 2 Петропавл қалалық мәслихатының 12 сессиясы шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 7 наурыздағы № 1 (2009 ж.20.03 № 13-1-151 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2009 жылдың 27 наурызы № 13 «Қызылжар-Нұры», № 13 «Проспект-СК» газеттерінде жарияланған) шешімдермен енгізілген өзгерістермен «2009 жылға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы» 2008 жылғы 20 желтоқсандағы № 2 Петропавл қалалық мәслихатының шешіміне (2009 ж.26.01 № 13-1-150 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2009 жылдың 6 ақпаны № 6 «Қызылжар-Нұры», № 6 «Проспект-СК» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен
толықтырулар енгізілсін:
1. 1-тармақтың:
1) тармақшасындағы «9370526» сандары «9613882» сандарымен ауыстырылсын;
«4157509» сандары «4371898» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы «9337449» сандары «9593122» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшасындағы «0» саны «-10200» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасындағы «84000» сандары «30960» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасындағы «-33077» сандары «-30960» сандарымен ауыстырылсын;
«289000» сандары «254000» сандарымен ауыстырылсын;
«85923» сандары «88040,4» сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение 12 сессии Петропавловского городского маслихата от 20 декабря 2008 года № 2 "О бюджете города Петропавловска на 2009 год"
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 29 июля 2009 года N 2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 14 августа 2009 года N 13-1-160
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95–IV, пунктом 3 статьи 28 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах» от 24 марта 1998 года, решением сессии областного маслихата от 24 июля 2009 года № 17/2 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата № 13/2 от 18 декабря 2008 года «Об областном бюджете на 2009 год», Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Петропавловского городского маслихата «О бюджете города Петропавловска на 2009 год» от 20 декабря 2008 года № 2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13-1-150 от 26.01.2009 года, опубликовано 6 февраля 2009 года в газетах «Қызылжар-Нұры» № 6, «Проспект СК» № 6) с внесенными изменениями решениями от 7 марта 2009 года № 1 «О внесении изменений и дополнений в решение 12 сессии Петропавловского городского маслихата от 20 декабря 2008 года № 2 «О бюджете города Петропавловска на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13-1-151 от 20.03.2009 года, опубликовано 27 марта 2009 года в газетах «Қызылжар-Нұры» № 13, «Проспект СК» № 13) от 27 апреля 2009 года № 2 «О внесении изменений и дополнений в решение 12 сессии Петропавловского городского маслихата от 20 декабря 2008 года № 2 «О бюджете города Петропавловска на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13-1-153 от 8.05.2009 года, опубликовано 15 мая 2009 года в газетах «Қызылжар-Нұры» № 20, «Проспект СК» № 20) следующие изменения и дополнения:
1. В пункте 1:
в подпункте 1) цифру «9370526» заменить цифрой «9613882»;
цифру «4157509» заменить цифрой «4371898»;
в подпункте 2) цифру «9337449» заменить цифрой «9593122»;
в подпункте 4) цифру «0» заменить цифрой «-10200»;
в подпункте 5) цифру «84000» заменить цифрой «30960»;
в подпункте 6) цифру «-33077» заменить цифрой «-30960»;
цифру «289000» заменить цифрой «254000»;
цифру «85923» заменить цифрой «88040,4»;

2. 11-тармақта «62135» сандары «76015» сандарымен ауыстырылсын.
3. 13-тармақтың
6) тармақшасындағы «1325000» сандары «1171488» сандарымен ауыстырылсын.
4. 13-1-тармақтың:
«712205» сандары «695330» сандарымен ауыстырылсын;
1) тармақшасындағы «112650» сандары «95775» сандарымен ауыстырылсын.
5. 15-тармақтың:
4) тармақшасындағы «3230» сандары «6730» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасындағы «235378» сандары «67961» сандарымен ауыстырылсын;
8) тармақшасындағы «10000» сандары «110000» сандарымен ауыстырылсын;
10) тармақшасындағы «100000» сандары «136633» сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы тармақшалармен толықтырылсын:
13) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне коммуналдық қызметтерді төлеуге арналған әлеуметтік көмек көрсетуге – 4000 мың теңге;
14) 0-4 сынып оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге – 20000 мың теңге;
15) № 24 орта мектепті күрделі жөндеуге – 6000 мың теңге;
16) қала жерлерінің нысаналы мақсат жіктегішін жасауға – 20000 мың теңге;
17) «Коммунхоз» МКК жарғылық капиталын ұлғайтуға – 79300 мыңтеңге;
18) азаматтардың жекелеген санаттарына тұрғын үйді сатып алуға – 24000 мың теңге;
19) жолаушылар тасымалын қаражаттандыруға – 5682 мың теңге;
20) жалгерлік коммуналдық тұрғын үй құрылысын ортақ қаржыландыруға – 150000 мың теңге;
21) ипотекалық тұрғын үйлер құрылысын ортақ қаржыландыруға – 80386 мың теңге;
22) сот шешімі бойынша берешекті өтеуге – 13967 мың теңге.
6. 15-1-тармақта «168330» сандары «177055» сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасындағы «58491» сандары «67631» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшасындағы «80190» сандары «79775» сандарымен ауыстырылсын.

2. В пункте 11 цифру «62135» заменить цифрой «76015».
3. В пункте 13
в подпункте 6) цифру «1325000» заменить цифрой «1171488»
4. В пункте 13-1:
цифру «712205» заменить цифрой «695330»
в подпункте 1) цифру «112650» заменить цифрой «95775»
5. В пункте 15:
в подпункте 4) цифру «3230» заменить цифрой «6730»;
в подпункте 6) цифру «235378» заменить цифрой «67961»;
в подпункте 8) цифру «10000» заменить цифрой «110000»;
в подпункте 10) цифру «100000» заменить цифрой «136633»;
дополнить подпунктами следующего содержания:
13) на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны по оплате коммунальных услуг-4000 тысячи тенге;
14) на обеспечение горячим питанием учащихся 0-4 классов - 20000 тысяч тенге;
15) на капитальный ремонт средней школы № 24 - 6000 тысяч тенге;
16) на составление классификатора целевого назначения земель города - 20000 тысяч тенге;
17) на увеличение уставного капитала ГКП «Коммунхоз»-79300 тысяч тенге;
18) на приобретение жилья отдельным категориям граждан -24000 тысяч тенге;
19) на субсидирование пассажирских перевозок-5682 тысяч тенге;
20) на софинансирование строительства арендного коммунального жилья - 150000 тысяч тенге;
21) на софинансирование строительства  ипотечных жилых домов-80386 тысяч тенге;
22) на погашение задолженности по решению суда - 13967 тысяч тенге.
6. В пункте 15-1 цифру «168330» заменить цифрой «177055»;
в подпункте 3) цифру «58491» заменить цифрой «67631».
в подпункте 4) цифру «80190» заменить цифрой «79775».

7. Аталған шешiмнің 1, 2, 4, 5, 7, 8 қосымшалары осы шешiмнің 1, 2, 4, 5, 7, 8 қосымшаларына сай жаңа редакцияда мазмұндалсын.
8. Осы шешiм 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енедi.
Қалалық мәслихат                              Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                          хатшысының
А. Мишин                                      міндетін атқарушы
Г. Дорофеева
Петропавл қалалық мәслихатының 2009 жылғы 29 шілдедегі
IV шақырылған кезектен тыс 18 сессиясының № 2 шешiмiне
1-қосымша
2009 жылға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы
Санаты
Сомасы (мың.теңге)
Сыныбы
Кiшi сыныбы
Атауы
I.Кiрiстер

7. Приложение 1, 2, 4, 5, 7, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 4, 5, 7, 8 к настоящему решению.
8. Настоящее решение вводится  в действие с 1 января 2009 года.
Председатель                           Исполняющая обязанности
сессии городского маслихата            секретаря
А. Мишин                               городского маслихата
Г. Дорофеева
Приложение 1
к решению внеочередной
18 сессии городского маслихата IV созыва
№ 2 от 29 июля 2009 года
Бюджет города Петропавловска на 2009 год
Категория
Сумма (тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

3 275 805
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлiмi
3 028 188
3
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
1 339 309
оның ішінде:
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы
592 000
жалгерлік коммуналдық тұрғын үй құрылысын ортақ қаржыландыру
150 000
Петропавл қаласындағы 102-пәтерлі тұрғын үйдің құрылысын аяқтау
394 240
Жуков көшесі бойынша тұрғын үйге арналған тұтас тастан жасалған жатақхананы салып бітіру
200 000
Әуезов-Чайковский-314 атқыштар дивизиясы-Алматинская көшелері бойынша 75-пәтерлік үйдің құрылысына жерге орналастыру жобасын және мемлекеттік актісін дайындау
69
4
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
1 239 449
оның ішінде:
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру
939 449
инженерлік жүйелерді жөндеу және қайта жаңарту
300 000
6
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
303
Петропавл қаласының орман шаруашылығына, ОМТС кентіне, 2632 км жол айрығына су құбыры желілерінің құрылысы бойынша жұмыс жобасына сараптама жүргізу
303
7
Қаланы және елді мекендерді көркейтуді дамыту.
117 741
Қалалық мәдениет және демалыс паркін қайта жаңартуға
117 741
19
Тұрғын үй салу және сатып алу
334 386
оның ішінде:
2008-2010 жылдарға арналған Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының Мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде сыйақының (мүдденің) нөлдік ставкасы бойынша кредит есебінен тұрғын үй құрылысы
254 000
ипотекалық тұрғын үйлер құрылысын ортақ қаржыландыру
80 386
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
247 617
32
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және елді -мекендерді абаттандыру
247 617
оның ішінде:
коммуналдық желілерді қайта жаңарту және жаңғырту - Петропавл қаласындағы ыстық сумен жабдықтау желілерін жөндеу
8 000
коммуналдық желілерді қайта жаңарту және жаңғырту - Петропавл қаласындағы суық сумен жабдықтау желілерін жөндеу
2 000
Петропавл қаласының коммуналдық меншігінде тұратын көше жарықтандыру желілерін, кабельді желілерді, трансформатор кіші станциясын қайта жаңарту
149 585
Петропавл қаласының электр желілерін қайта жаңарту
88 032
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
15 278
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлiмi
15 278
11
Мәдениет объектілерін дамыту
15 278
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
1 311
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлiмi
1 311
9
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
1 311
13
Басқалар

3 275 805
467
Отдел строительства района (города областного значения)
3 028 188
3
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 336 309
в том числе:
строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда
592 000
софинансирование строительства арендного коммунального жилья
150 000
завершение строительства 102-х квартирного жилого дома в г. Петропавловске
394 240
на завершение строительства многоквартирного жилого дома по ул. Жукова
200 000
изготовление землеустроительного проекта и государственного акта на строительство 75-ти квартирного дома по ул. Ауэзова-Чайковского-314 стрелковой дивизии-Алматинской
69
4
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
1 239 449
в том числе:
развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
939 449
ремонт и реконструкция инженерных сетей
300 000
6
Развитие системы водоснабжения
303
проведение экспертизы рабочего проекта по строительству сетей водопровода к лесхозу, поселку ОМТС, разъезду 2632 км. г.Петропавловска
303
7
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
117 741
на реконструкцию городского парка культуры и отдыха
117 741
19
Строительство и (или) приобретение жилья
334 386
в том числе:
строительство жилья за счет кредита по нулевой ставке вознаграждения (интереса) в рамках реализации Государственной программы жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
254 000
софинансирование строительства ипотечных жилых домов
80 386
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства,пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
247 617
32
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров.
247 617
в том числе:
реконструкция и модернизация коммунальных сетей - ремонт сетей горячего водоснабжения в г.Петропавловске
8 000
реконструкция и модернизация коммунальных сетей – ремонт сетей холодного водоснабжения в г.Петропавловске
2 000
реконструкция сетей уличного освещения, кабельных линий, ТП, находящихся в коммунальной собственности города Петропавловска
149 585
реконструкция электрических сетей города Петропавловска
88 032
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
15 278
467
Отдел строительства района (города областного значения)
15 278
11
Развитие объектов культуры
15 278
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
1 311
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 311
9
Развитие теплоэнергетической системы
1 311
13
Прочие

42 648
оның ішінде:
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құру
22 164
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін құрал жабдықтармен жаңартуға
20 484
10
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен білім берудің мемлекеттік жүйесіне оқытудың жаңа технологияларын енгізу
12 712
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
60 050
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
60 050
11
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім нысандарын күрделі, ағымдағы жөндеу
60 050
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
121 466
Әлеуметтiк көмек
121 466
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
121 466
2
Еңбекпен қамту бағдарламасы
95 775
103
Республикалық бюджеттен  мақсатты ағымдағы трансферттер есебінен әлеуметтік жұмыс орындары мен жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейту
95 775
5
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
15 293
13
Тұрақтылықты тұратын жерi жоқ адамдардың әлеуметтiк бейiмделуi
7 817
16
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2 581
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 072 993
Тұрғын үй шаруашылығы
1 763 488
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 763 488
3
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу.
592 000
4
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
1 171 488
Коммуналдық шаруашылық
309 505
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
309 505
30
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді абаттандыру
141 663
32
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және елді мекендерді абаттандыру
167 842
12
Көлiк және коммуникация
230 000
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
230 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
230 000
8
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала мен елді-мекендердің көшелерін жөндеу және ұстау
230 000
Петропавл қалалық мәслихатының 2009 жылғы 29 шілдедегі
IV шақырылған кезектен тыс 18 сессиясының № 2 шешiмiне
7-қосымша
2009 жылға арналған Петропавл қаласы бойынша облыстық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің сомасын бөлу.
Функционалдық топ
Әкiмшiсi
Сомасы (мың теңге)
Бағдарлама
Атауы
II.Шығындар

42 648
в том числе:
создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
22 164
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
20 484
10
Внедрение новых технологий обучения в государственной системе образования за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
12 712
Прочие услуги в области образования
60 050
464
Отдел образования района (города областного значения)
60 050
11
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров.
60 050
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
121 466
Социальная помощь
121 466
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
121 466
2
Программа занятости
95 775
103
Расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета
95 775
5
Государственная адресная социальная помощь
15 293
13
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
7 817
16
Государственные пособия на детей до 18 лет
2 581
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 072 993
Жилищное хозяйство
1 763 488
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 763 488
3
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
592 000
4
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
1 171 488
Коммунальное хозяйство
309 505
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
309 505
30
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
141 663
32
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров.
167 842
12
Транспорт и коммуникации
230 000
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
230 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
230 000
8
Ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
230 000
Приложение 7
к решению внеочередной
18 сессии городского маслихата IV созыва
№ 2 от 29 июля 2009 года
Распределение сумм целевых трансфертов из областного бюджета по  г.Петропавловску на 2009 год
Функциональная группа
сумма
(тыс.
тенге)
Администратор
Программа
Наименование
II.Затраты