Петропавл қаласы көшелерін және қысқа көшелерінің атын өзгерту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 1600 қаулысы және Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 6 біріккен шешімдері. Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 27 қаңтарда N 13-1-170 тіркелді
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы № 2572-ХІІ Заңы 13-бабының 4) тармақшасына сәйкес, қала тұрғындардың пікірін ескере отыра, Петропавл қаласы ономастика комиссиясының шешімі, түсіндірме хаты, экономикалық есептеулер негізінде, Петропавл қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қаланың келесі көшелері мен қысқа көшелерінің аты өзгертілсін:
1) К. Либкнехт көшесі – Аяған Шәжімбаев атындағы көше;
1-1) К. Либкнехт қысқа көшесі - Аяған Шәжімбаев атындағы қысқа көше;
2) А. Пархоменко көшесі – Батыр Баян көшесі;
3) Ф. Рузаев көшесі – Қаттай Кеншінбаев атындағы көше;
4) 9-шы январь көшесі – Илья Залманов атындағы көше;
4-1) 9-шы январь қысқа көшесі - Илья Залманов атындағы қысқа көше;
4-2) 1-ші 9-шы январь қысқа көшесі – 1-ші Илья Залманов атындағы қысқа көше;
4-3) 2-ші 9-шы январь қысқа көшесі – 2-ші Илья Залманов атындағы қысқа көше;
5) Р. Люксембург көшесі – Василий Демиденко атындағы көше;
5-1) Р. Люксембург қысқа көшесі - Василий Демиденко атындағы қысқа көше;
6) П. Осипенко көшесі – «Егемен Қазақстан» көшесі;
6-1) П. Осипенко қысқа көшесі - «Егемен Қазақстан» қысқа көшесі.
2. Осы қаулы және шешім бұқаралық ақпарат құралдарында бірінші ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң күшіне енеді.
Петропавл
қаласының әкімі                            Н. Әшімбетов
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       С. Леонтьев
Қалалық мәслихат
хатшысы                                    Р. Сыздықов

О переименовании улиц и проездов города Петропавловска
Совместное постановление акимата города Петропавловска Северо-казахстанской области от 25 декабря 2009 года N 1600 и решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2009 года N 6. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 27 января 2010 года N 13-1-170
В соответствии с подпунктом 4) статьи 13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года № 2572-ХІІ «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом мнения населения, на основании решения ономастической комиссии города Петропавловска, пояснительной записки, экономических расчетов акимат города Петропавловска ПОСТАНОВИЛ и Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы и проезды города Петропавловска:
1) улицу К. Либкнехта в улицу имени Аягана Шажимбаева;
1-1) проезд К. Либкнехта в проезд имени Аягана Шажимбаева;
2) улицу А. Пархоменко в улицу Батыр Баян;
3) улицу Ф. Рузаева в улицу имени Каттая Кеншинбаева;
4) улицу 9-го января в улицу имени Ильи Залманова;
4-1) проезд 9-го января в проезд имени Ильи Залманова;
4-2) 1-ый проезд 9-го января в 1-ый проезд имени Ильи Залманова;
4-3) 2-ой проезд 9-го января в 2-ой проезд имени Ильи Залманова;
5) улицу Р. Люксембург в улицу имени Василия Демиденко;
5-1) проезд Р. Люксембург в проезд имени Василия Демиденко;
6) улицу П. Осипенко в улицу «Егемен Қазақстан»;
6-1) проезд П. Осипенко в проезд «Егемен Қазақстан».
2. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования в средствах массовой информации.
Аким
города Петропавловска                      Н. Ашимбетов
Председатель
сессии городского маслихата                С. Леонтьев
Секретарь
городского маслихата                       Р. Сыздыков