"2009 жылы Аққайың ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Аққайың аудан әкімдігінің 2009 жылғы 12 қаңтардағы № 14 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 22 мамырдағы N 111 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Аққайың ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 2 маусымда N 13-2-102 тіркелді
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 28-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 7-бабы 5-тармағына, 20-бабының 5-тармағына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын жүзеге асыру жөніндегі іс–шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына, «Қоғамдық жұмыстарды, жұмыссыздардың кәсіби дайындығын, біліктілігін арттыру және қайта даярлауды ұйымдастыру және қаржыландыру жөніндегі ережені бекіту туралы» Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2001 жылғы 19 шілдедегі № 38 қаулысына (2001 жылғы 30 шілдедегі мемлекеттік тізілімдегі № 398 тіркелген, 2001 жылғы 7 тамыздағы «Северный Казахстан» газетінде жарияланған) сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2009 жылы Аққайың ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Аққайың аудан әкімдігінің 2009 жылғы 12 қаңтардағы № 14 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркейтін Тізілімнің өңірлік бөлімінде № 13-2-96 тіркелген және 2009 жылғы 19 ақпанда № 7 «Колос» газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген қаулымен бекітілген қоғамдық жұмыстардың түрлері бойынша ұйымдардың тізімі, жұмыстың түрлері, көлемдері және еңбекақы мөлшерлері осы қаулының қосымшасына келісілді жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және бұқаралық ақпарат құралдарында бірінші ресми жарияланған кезден бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Р. Елубаев
Аққайың ауданы әкімдігінің
2009 жылғы 22 мамырдағы № 111
қаулысына қосымша
Аққайың ауданы әкімдігінің
2009 жылғы 12 қаңтардағы
№ 14 қаулысымен
бекітілген
Қоғамдық жұмыстардың түрлері бойынша ұйымдардың тізімі, жұмыстың түрлері, көлемдері, еңбекақы мөлшері
Ұйымдардың атауы
Жұмыс
орны
Қоғамдық жұмыстардың
түрлері
Разряды
Коэффи-
циенті
«Аққайың аудандық мұрағаты» мемлекеттік мекемесі
2 адам
Құжаттарды сақтауға даярлау және өңдеуге көмек көрсету
G-14
1,43
Аққайың ауданы селолық округ әкімдерінің аппараттары
308 адам
Аққайың ауданы селолық елді мекендерде қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуде, құқық қорғаушы органдарына жәрдемдесу отрядтарына қатысу;
Құжаттарды сақтауға даярлау және өңдеуге көмек көрсету;
Шаруашылық кітаптарын құру және үй шаруашылығының санағына көмектесу;
Елді мекендердің аумақтарын жинау;
Аумақты жасылдандыру және көркейту, қаңғырып жүрген жануарларды аулау;
Мұз қалашықтарының құрылыстарында қосалқы жұмыстарды орындау;
Ағымдағы жолдарды жөндеу (ойлармен және шұңқырларды жабу, жол жиектерін қазу, қоқымнан тазалау және тағы да басқалар);
18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде жұмыспен қамту мәселесі бойынша көмек көрсету;
Оралмандарды жайғастыру және қабылдау бойынша тапсырмаларды орындау;
Мемлекеттік мекемелерде және бюджеттік ұйымдарда жағу кезеңінде жағушы болып жұмыс істеу;
Күзгі және көктемгі тасқындарға байланысты жұмыстар жүргізу;
Жалғыз басты қарт ауру азаматтарды күту (азық – түлік сатып алу, бөлмені жинау, қабырғаларды ақтау, еденді сырлау, кір жуу, егу, көкөністерді жинау);
Қоқыс орындарын жинау және зираттарды, соның ішінде қалдықтарды жинауды ұйымдастыру
G-14
G-14
G-14
II
ІІІ
ІІІ
ІІ
G-14
G-14
ІІ
ІІІ
G-14
ІІІ
1,43
1,43
1,43
1,49
1,59
1,59
1,49
1,43
1,43
1,49
1,59
1,43
1,59
Қорытынды:

О внесении изменения в постановление акимата Аккайынского района от 12 января 2009 года № 14 "Об организации общественных работ в Аккайынском районе в 2009 году"
Постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 22 мая 2009 года N 111. Зарегистрировано Управлением юстиции Аккайынского района Северо-Казахстанской области 2 июня 2009 N 13-2-102
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», подпунктом 13 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 5 статьи 7, пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 19 июля 2001 года № 38 «Об утверждении Положений по организации и финансированию общественных работ, профессиональной подготовки, повышения квалификации и переподготовки безработных» (зарегистрировано в Региональном разделе Реестра нормативных правовых актов 30 июля 2001 года за № 398 и опубликовано 7 августа 2001 года в газете «Северный Казахстан»), акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Аккайынского района от 12 января 2009 года № 14 «Об организации общественных работ в Аккайынском районе в 2009 году» (зарегистрировано в региональном разделе Реестра государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-2-96 и опубликовано 19 февраля 2009 года в газете «Колос» № 7) следующее изменение:
Перечень организаций, виды, объемы и размеры оплаты труда по видам общественных работ, утвержденный указанным постановлением изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции Республики Казахстан и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его официального опубликования в средствах массовой информации.
Аким района                                Р. Елубаев
Приложение
к постановлению акимата
Аккайынского района
от 22 мая 2009 года № 111
«Утверждено
постановлением акимата
Аккайынского района
от 12 января 2009 года № 14
Перечень
организаций, виды, объемы и размеры оплаты труда
по видам общественных работ
Наименование
организации
Рабочих
мест
Вид общественных работ
Разряд
Коэф-
фициент
Государствен-ное
учреждение «Аккайынский районный
архив»
2
человека
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
G-14
1,43
Аппараты
акимов сельских округов Аккайынского района
308
человек
Участие в отрядах содействия правоохранитель-
ным органам в обеспечении общественного порядка в сельских населенных пунктах Аккайынского района;
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации;
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг;
Уборка территорий населенных пунктов;
Озеленение и благоустройство территории, отлов бродячих животных;
Выполнение подсобных работ в строительстве ледовых городков;
Текущий ремонт дорог (засыпка ям и выбоин, копка кюветов, очистка от мусора сточной канализации и др.);
Оказание помощи по вопросам занятости и сбору документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет;
Выполнение поручений по приему и обустройству оралманов;
Работа в качестве истопника на период отопительного сезона бюджетных организаций и государственных учреждений;
Проведение мелиоративных работ, а также работ связанных с весенне-осенними паводками;
Уход за больными одиноко престарелыми гражданами (покупка продуктов, медикаментов, уборка помещения, побелка стен, покраска полов, стирка белья, посадка, прополка и уборка овощей);
Благоустройство  кладбищ, свалок, в том числе организация сбора отходов.
G-14
G-14
G-14
II
III
III
II
G –14
G-14
III
G-14
III
1,43
1,43
1,43
1,49
1,59
1,59
1,49
1,43
1,43
1,49
1,59
1,43
1,59
Итого:

310
Ескерту: 5, 10, 11, 13 абзацтармен белгіленген жұмыстар ұйымдардың штат кестелерінде сәйкес бірліктер болмаған жағдайда және осы мақсаттарға жергілікті бюджеттерде қаражаттар қарастырылмаса қолданылады.

310
Примечание: Работы, обозначенные абзацами 5, 10, 11, 13 применяются в случае отсутствия соответствующих единиц в штатных расписаниях организаций и если на эти цели не предусмотрены средства в местных бюджетах.