Айыртау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" N 4-12-1 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 сәуірегі N 4-15-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 15 мамырда N 13-3-99 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы мәслихатының 2012 жылғы 28 маусымдағы N 68 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы мәслихатының 2012.06.28 N 68 хаты)
2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, облыстық мәслихат сессиясының 2009 жылғы 22 сәуірдегі «Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 18 желтоқсандағы «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» № 13/2 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» № 15/1 шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың төртінші шақырылымдағы он екінші сессиясының «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4-12-1 шешіміне, (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 13-3-90 тіркелген және 2009 жылғы 30 қаңтарда және 2009 жылғы 6 ақпанда «Айыртау таңы» газетінде, 2009 жылғы 6 ақпанда «Айыртауские зори» газетінде жарияланған), өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада
«2 032 773» саны «2 167 746» санымен ауыстырылсын;
«311 217» саны «345 907» санымен ауыстырылсын;
«745» саны «1055» санымен ауыстырылсын;
«1 709 457» саны «1 809 430» санымен ауыстырылсын;
2) тармақшада
«2 027 773» саны «2 183 974» санымен ауыстырылсын;
5) тармақшада
«0» саны «-21 228» санымен ауыстырылсын;
6) тармақшада
«0» саны «21 228» санымен ауыстырылсын;
«0» саны «21 228» санымен ауыстырылсын;
10 тармақта:
«2 600» саны «6 968» санымен ауыстырылсын;
Келесі мазмұндағы 13-1 тармағымен толықтырылсын:
«13-1. Жыл басына қалыптасқан аудан бюджетінің бос қалдықтар қаржысы есебінен аудан бюджетінің шығынына бюджет бағдарламалары бойынша 5 қосымшаға сәйкес 21 228 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
14 тармақта:
«132 722» саны «123 563» санымен ауыстырылсын;
15 тармақта:
2) тармақшада
«17 479» саны «17 612» санымен ауыстырылсын;
«7 382» саны «7 448» санымен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Айыртауского районного маслихата от 23 декабря 2008 года N 4-12-1 "О бюджете района на 2009 год"
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 27 апреля 2009 года N 4-15-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Айыртауского района Северо-Казахстанской области 15 мая 2009 года N 13-3-99. Утратило силу - в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 28 июня 2012 года N 68)
Сноска. Утратило силу - в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 28.06.2012 N 68)
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, решением сессии областного маслихата от 22 апреля 2009 года № 15/1 «О внесении изменений и дополнений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 18 декабря 2008 года № 13/2 «Об областном бюджете на 2009 год», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата двенадцатой сессии четвертого созыва «О бюджете района на 2009 год» от 23 декабря 2008 года № 4-12-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-3-90 и опубликовано 30 января 2009 года и 6 февраля 2009 года в газете «Айыртау таңы», 30 января 2009 года в газете «Айыртауские зори»), изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры «2 032 773» заменить цифрами «2 167 746»;
цифры «311 217» заменить цифрами «345 907»;
цифры «745» заменить цифрами «1 055»;
цифры «1 709 457» заменить цифрами «1 809 430»;
подпункте 2)
цифры «2 027 773» заменить цифрами «2 183 974»;
подпункте 5)
цифры «0» заменить цифрами «-21 228»;
подпункте 6)
цифры «0» заменить цифрами «21 228»;
цифры «0» заменить цифрами «21 228»;
в пункте 10:
цифры «2 600» заменить цифрами «6 968»;
дополнить пунктом 13-1 следующего содержания:
«13-1. Утвердить за счет свободных остатков средств бюджета района, сложившихся на начало года, в сумме 21 228 тысяч тенге расходы бюджета района по бюджетным программам согласно приложению 5.»;
в пункте 14:
цифры «132 722» заменить цифрами «123 563»;
в пункте 15:
подпункте 2)
цифры «17 479» заменить цифрами «17 612»;
цифры «7 382» заменить цифрами «7 448»;

«10 097» саны «10 164» санымен ауыстырылсын;
Келесі мазмұндағы 15-1 тармағымен толықтырылсын:
«15-1. 2009 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясы (Жол картасы) шеңберінде жұмыспен қамтуға 108 999 мың теңге сомасында келесі іс-шараларды қаржыландыру есепке алынсын:
1) мектептерге және басқа да әлеуметтік объектілерге күрделі және ағымдық жөндеулер жүргізуге 25 439 мың теңге сомасында, соның ішінде:
білім беруге – 20439 мың теңге;
мәдениетке -5000 мың теңге;
2) аудандық маңызы бар автокөлік жолдарын және елді мекендердің көшелерін жөндеуге, ұстап тұруға - 26070 мың теңге;
3) әлеуметтік жұмыс орындары және жастар саясаты бағдарламасын кеңейтуге – 13098 мың теңге, соның ішінде;
жастар саясаты бағдарламаларын кеңейтуге – 6 198 мың теңге;
әлеуметтік жұмыс орындарын құруға – 6 900 мың теңге;
4) кенттердегі, ауылдардағы (селолардағы), ауылдық (селолық) округтардағы әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға – 5000 мың теңге;
5) елді мекендерді көріктендіруге және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды жөндеуге – 39 392 мың теңге.».

цифры «10 097» заменить цифрами «10 164»;
дополнить пунктом 15-1 следующего содержания:
«15-1. Учесть в бюджете района на 2009 год целевые трансферты из республиканского бюджета на обеспечение занятости в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров (Дорожная карта) в сумме 108 999 тысяч тенге для финансирования следующих мероприятий:
1) на капитальный и текущий ремонт школ и других социальных объектов в сумме 25 439 тысяч тенге, в том числе по:
образованию – 20439 тысяч тенге;
культуре – 5000 тысяч тенге;
2) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов в сумме 26070 тысяч тенге;
3) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики – 13098 тысяч тенге, в том числе:
на расширение программ молодежной практики – 6 198 тысяч тенге;
на создание социальных рабочих мест – 6 900 тысяч тенге;
4) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах – 5000 тысяч тенге;
5) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов – 39 392 тысячи тенге.».