Аудан әкімдігінің 2009 жылғы 4 наурыздағы "2009 жылға Айыртау ауданында субсидияланған басымды ауыл шаруашылық дақылдардың түрлері бойынша көктемгі егіс жұмыстарын өткізуде оңтайлы мерзімдерін белгілеу туралы" N 49 қаулысына өзгертулер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 5 маусымдағы N 126 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Айыртау ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 7 шілдеде N 13-3-101 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігінің 2009 жылғы 14 тамызда N 197 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігінің 2009.08.14 N 197 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық актілер туралы» № 213-І Заңының 28-бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2009 жылғы 4 наурыздағы «2009 жылға Айыртау ауданында субсидияланған басымды ауыл шаруашылық дақылдардың түрлері бойынша көктемгі егіс жұмыстарын өткізуде оңтайлы мерзімдерін белгілеу туралы» № 49 қаулысына (құқықтық нормативтік актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде № 13-3-94 тіркелді, 2009 жылғы 17 сәуірдегі «Айыртау таңы» және 2009 жылғы 17 сәуірдегі «Айыртауские зори» газеттерінде жарияланған) өзгерістер енгізілсін:
Бастама бөлімінде «Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы Министрлігінің Қазақ ғылыми зерттеу институтының кепілдемелері» сөздері «Солтүстік Қазақстан АТС» ЖШС-нің көп жылғы ғылыми зерттеулерінің негізінде дайындалған «2009 жылға Солтүстік Қазақстан облысы топырақ-жер өңдеу аймақтары бойынша субсидияланған басымды ауыл шаруашылық дақылдардың түрлері жөніндегі көктемгі егістік жұмыстарын оңтайлы мерзімде өткізу жөніндегі нұсқаулары» сөздеріне ауыстырылсын.
Осы қаулының қосымшасына сәйкес берілген қаулыға қосымша жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Ш.Тұралиновқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы арнайы жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Е. Айнабеков
Аудан әкімдігінің
2009 жылғы 5 маусымдағы
№ 126 қаулысына
қосымша
Аудан әкімдігінің
2009 жылғы 4 наурыздағы
№ 49 қаулысына
қосымша
Айыртау ауданында 2009 жылғы топырақ-жер өңдеу
аймақтары бойынша субсидияланған басымды ауыл шаруашылық дақылдардың түрлері жөніндегі көктемгі егістік жұмыстарын оңтайлы мерзімде өткізу жөніндегі нұсқаулары
№пп
Жер өңдеу аймағы
Дақылдар
Көктемгі егіс жұмыстарын
өткізуге оңтайлы
мерзімдер
2009 жылға алдыңғы егіс
1
2
3
4
1
ІІ-дала, тегіс жер, шоқ далалы жер
Жаздық бидай

О внесении изменений в постановление акимата района "Об определении оптимальных сроков проведения весенне-полевых работ по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур в Айыртауском районе на 2009 год" от 4 марта 2009 года N 49
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 5 июня 2009 года N 126. Зарегистрировано Управлением юстиции Айыртауского района Северо-Казахстанской области 7 июля 2009 года N 13-3-101. Утратило силу - постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 14 августа 2009 года N 197
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 14.08.2009 N 197
В соответствии cо статьей 28 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах» от 24 марта 1998 года № 213-І, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести изменения в постановление акимата района «Об определении оптимальных сроков проведения весенне-полевых работ по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур в Айыртауском районе на 2009 год» от 4 марта 2009 года № 49 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-3-94, опубликованное 17 апреля 2009 года в газете «Айыртауские зори», 17 апреля 2009 года в газете «Айыртау таңы»):
в преамбуле слова «рекомендации Казахского научно-      исследовательского института Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» заменить на слова «рекомендации, подготовленные на основании многолетних научных исследований ТОО «Северо-Казахстанская СОС» по оптимальным срокам проведения весенне-полевых работ по видам субсидируемых сельскохозяйственных культур по почвенно-земледельческим районам Северо-Казахстанской области в 2009 году».
Приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Туралинова С.Ш.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким района                                Е.Айнабеков
Приложение
к постановлению акимата района
от 5 июня 2009 г № 126
Приложение
к постановлению акимата района
от 4 марта 2009 г № 49
Оптимальные сроки проведения
весенне-полевых работ по видам субсидируемых приоритетных
сельскохозяйственных культур по почвенно-земледельческим
в Айыртауском районе на 2009 год
№пп
Земледельчес-кая зона
Культура
Оптимальные сроки проведения весенне-
полевых работ
По зерновому предшест-
веннику на 2009 год
1
2
3
4
1
II - степная, равнинная, колочностеп-
ная
Яровая пшеница