Аудан әкімдігінің 2009 жылғы 4 мамырдағы № 108 "2009 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында аудан аумағында мерзімді әскери қызметке азаматтарды шақыруды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 14 тамыздағы N 196 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 16 қыркүйекте N 13-3-107 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігінің 2010 жылғы 6 қаңтарда N 1 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігінің 2010.01.06 N 1 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-ІІ «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық актілер туралы» № 213-1 Заңының 28-бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2009 жылғы 04 мамырдағы № 108 «2009 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында аудан аумағында мерзімді әскери қызметке азаматтарды шақыруды ұйымдастыру туралы» қаулысына (құқықтық нормативтік актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде № 13-3-96 тіркелді, 2009 жылғы 22 мамырдағы «Айыртау таңы», 2009 жылғы 22 мамырдағы «Айыртауские зори» газеттерінде жарияланған) өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулымен құрылған аудандық шақыру комиссиясының құрамына «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы – Чепухин Сергей Иванович төраға болып енгізілсін;
аудандық шақыру комиссиясының құрамынан Әубәкіров Нұрлан Әлбекұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы алғашқы арнайы жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Е. Айнабеков
Келісілді:
«Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау ауданының қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        С. Чепухин

О внесении изменений в постановление акимата района от 4 мая 2009 года № 108 "Об организации призыва граждан на срочную воинскую службу на территории района в апреле-июне и октябре-декабре 2009 года"
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 14 августа 2009 года N 196. Зарегистрировано Управлением юстиции Айыртауского района Северо-Казахстанской области 16 сентября 2009 года N 13-3-107. Утратило силу - постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 6 января 2010 года N 1
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 6.01.2010 N 1
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-ІІ «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213-I «О нормативных правовых актах» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 04 мая 2009 года № 108 «Об организации призыва граждан на срочную воинскую службу на территории района в апреле-июне и октябре-декабре 2009 года» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах за № 13-3-96, опубликованное 22 мая 2009 года в газете «Айыртау таны», 22 мая 2009 года в газете «Айыртауские зори») изменения:
ввести в состав районной призывной комиссии, образованной указан-ным постановлением, Чепухина Сергея Ивановича начальника государ-ственного учреждения «Отдел по делам обороны Айыртауского района Северо-Казахстанской области», председателем;
вывести из состава районной призывной комиссии Аубакирова Нурлана Альбековича.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Е. Айнабеков
Согласовано:
Начальник государственного
Учреждения «Отдел по делам
Обороны Айыртауского района
Северо-Казахстанской области               С. Чепухин