Айыртау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" № 4-12-1 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 21 қазандағы N 4-19-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 10 қарашада N 13-3-108 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы мәслихатының 2012 жылғы 28 маусымдағы N 68 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы мәслихатының 2012.06.28 N 68 хаты)
2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)тармақшасына, облыстық мәслихат сессиясының 2009 жылғы 14 қазандағы «Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 18 желтоқсандағы «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» № 13/2 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» № 18/1 шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың төртінші шақырылымдағы он екінші сессиясының «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4-12-1 шешіміне, (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 13-3-90 тіркелген және 2009 жылғы 30 қаңтарда және 2009 жылғы 6 ақпанда «Айыртау таңы» газетінде, 2009 жылғы 30 қаңтарда «Айыртауские зори» газетінде жарияланған), Айыртау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» 4-12-1 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 4-15-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 13-3-99 тіркелген және 2009 жылғы 22 мамырда «Айыртау таңы» газетінде № 21, 2009 жылғы 22 мамырда «Айыртауские зори» газетінде № 21 жарияланған), Айыртау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» 4-12-1 шешіміне өзгертулер енгізу туралы» 2009 жылғы 5 тамыздағы № 4-18-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 13-3-104 тіркелген және 2009 жылғы 21 тамыздағы «Айыртау таңы» газетінде № 34, 2009 жылғы 21 тамыздағы «Айыртауские зори» газетінде № 34 жарияланған) енгізілген өзгертулерімен және толықтыруларымен келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада

О внесении изменений и дополнений в решение Айыртауского районного маслихата от 23 декабря 2008 года № 4-12-1 "О бюджете района на 2009 год"
Решение маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 21 октября 2009 года N 4-19-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Айыртауского района Северо-Казахстанской области 10 ноября 2009 года N 13-3-108. Утратило силу - в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 28 июня 2012 года N 68)
Сноска. Утратило силу - в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 28.06.2012 N 68)
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, решением сессии областного маслихата от 14 октября 2009 года № 18/1 «О внесении изменений и дополнений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 18 декабря 2008 года № 13/2 «Об областном бюджете на 2009 год», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата двенадцатой сессии четвертого созыва «О бюджете района на 2009 год» от 23 декабря 2008 года № 4-12-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-3-90 и опубликовано 30 января 2009 года и 6 февраля 2009 года в газете «Айыртау таңы», 30 января 2009 года в газете «Айыртауские зори»), с изменениями и дополнениями, внесенными решениями районного маслихата от 27 апреля 2009 года № 4-15-1 «О внесении изменений и дополнений в решение Айыртауского районного маслихата от 23 декабря 2008 года № 4-12-1 «О бюджете района на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-3-99 и опубликовано 22 мая 2009 года в газете «Айыртау таңы» № 21, 22 мая 2009 года в газете «Айыртауские зори» № 21), от 5 августа 2009 года № 4-18-1 «О внесении изменений в решение Айыртауского районного маслихата от 23 декабря 2008 года № 4-12-1 «О бюджете района на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-3-104 и опубликовано 21 августа 2009 года в газете «Айыртау таңы» № 34, 21 августа 2009 года в газете «Айыртауские зори» № 34) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункте 1)

«2 178 359» саны «2 197 244» санымен ауыстырылсын;
«348 907» саны «348 617» санымен ауыстырылсын;
«1 055» саны «1 345» санымен ауыстырылсын;
«1 810 043» саны «1 828 928» санымен ауыстырылсын;
2) тармақшада
«2 189 287» саны «2 205 172» санымен ауыстырылсын;
4)тармақшада
«10 300» саны «13 300» санымен ауыстырылсын;
«10 300» саны «13 300» санымен ауыстырылсын;
2 тармақта:
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«тіркелген салық»;
10 тармақта:
«1 968» саны «0» санымен ауыстырылсын;
14 тармақта:
«123 557» саны «122  962» санымен ауыстырылсын;
15 тармақта:
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«2009 жылға арналған аудан бюджетінде дамуға республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысы мемлекеттік бағдарламасын іске асыру үшін мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй салуына - 20 000 мың теңге есепке алынсын»;
15-1 тармақта:
«109 618» саны «109 098» санымен ауыстырылсын;
4) тармақшада
«5 000» саны «4 000» санымен ауыстырылсын;
5) тармақшада
«39 392» саны «39 872» санымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 13-2 тармағымен толықтырылсын:
«13-2. 6-шы қосымшаға сәйкес жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген категорияларына төлем тізімі бекітілсін»;
осы шешімнің 1, 2, 4-қосымшалары жаңа редакцияда мазмұндалсын (қоса берілді).
2. Осы шешім қолданысқа 2009 жылдың 1 қаңтарынан енеді.
Аудандық мәслихаттың XIX                 Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс сессиясының төрағасы        хатшысы
Ю. Дундук                                Қ. Хамзин
Аудандық мәслихат сессиясының 2009 жылғы
21 қазандағы № 4-19-1 шешіміне 1-қосымша
2009 жылға арналған аудан бюджеті
Са
на
ты
Сы
ны
бы
Кіші сыны
бы
Атауы
Сомасы,
мың теңге
1
2
3
А
В

цифры «2 178 359» заменить цифрами «2 197 244»;
цифры «348 907» заменить цифрами «348 617»;
цифры «1 055» заменить цифрами «1 345»;
цифры «1 810 043» заменить цифрами «1 828 928»;
подпункте 2)
цифры «2 189 287» заменить цифрами «2 205 172»;
подпункте 4)
цифры «10 300» заменить цифрами «13 300»;
цифры «10 300» заменить цифрами «13 300»;
в пункте 2:
дополнить  абзацем  следующего содержания:
«фиксированный налог»;
в пункте 10:
цифры «1 968» заменить цифрой «0»;
в пункте 14:
цифры «123 557» заменить цифрами «122 962»;
в пункте 15:
дополнить абзацем следующего содержания: «Учесть в бюджете района на 2009 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на реализацию Государственной программы жилищного строительства в Республике Казахстан на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда – 20 000 тысяч тенге.»;
в пункте 15-1:
цифры  «109 618» заменить цифрами «109 098»;
подпункте 4)
цифры «5 000» заменить цифрами «4 000»;
подпункте 5)
цифры «39 392» заменить цифрами «39 872»;
дополнить пунктом 13-2 следующего содержания:
«13-2. Утвердить перечень выплат отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов согласно приложению 6.»;
приложения 1,2,4 к указанному решению изложить в новой редакции (прилагаются).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель ХIХ                           Секретарь
внеочередной сессии                        районного маслихата
районного маслихата
Ю. Дундук                                  К. Хамзин
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата
от 21 октября 2009 года № 4-19-1
Бюджет района на 2009 год
Кате
гория
Кла
сс
Под
класс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3
А
В

268
7
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне коммуналдық қызметтің шығындарын төлеу үшін әлеуметтік көмек
2 794
8
Орта есеппен айлық табысы кедейлік шегінен төмен аз қамтылған азаматтарға бір айлық есептік көрсеткіші мөлшерінде әлеуметтік көмек
6 732

268
7
Социальная помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны для оплаты расходов на коммунальные услуги
2 794
8
Социальная помощь в размере одного месячного расчетного показателя малообеспеченным гражданам с месячным среднедушевым доходом ниже черты бедности
6 732