2010 жылдың қаңтарынан 2010 жылдың наурызына дейінгі кезеңінде Айыртау ауданының шақыру учаскесіне Қазақстан Республикасының еркек жынысты 1993 жылғы азаматтарды тіркеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің 2009 жылғы 25 қарашадағы N 27 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 20 желтоқсанда N 13-3-110 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 12 тамыздағы N 272 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық әкімдігінің 2010.08.12 N 272 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 74-III «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Заңының 17-бабының 2, 3-тармақтарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы «Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу тәртібі туралы ережені бекіту туралы» № 371 қаулысына сәйкес, азаматтарды әскери есепке қою мақсатында, аудан әкімі ШЕШТІ:
1. Қазақстан Республикасының 1993 жылғы және одан жоғары жастағы, бұрын тіркеуден өтпеген еркек жынысты азаматтарды 2010 жылдың қаңтарынан 2010 жылдың наурызына дейінгі кезеңінде Айыртау ауданының шақыру учаскесінде тіркеу жүргізу ұйымдастырылсын.
2. Селолық округ әкімдері хабарды жеткізуді ұйымдастырып, азаматтардың тіркеуге уақытында жеткізілуін қамтамасыз етсін.
3. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Айыртау ауданының орталық аудандық ауруханасы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының бас дәрігері:
тіркеуді жүргізу жөніндегі аудандық комиссия билігіне білікті дәрігерлердің, орта деңгейлі медициналық қызметкерлердің қажетті саны бөлінсін;
тіркеуді жүргізу жөніндегі аудандық комиссиясын дәрі-дәрмекпен, құралдармен, медициналық және шаруашылық мүлікпен қамтамасыз етсін;
стационарлық (амбулаториялық) емдеуді қажет ететін әскерге шақырылатын жастағы азаматтарды емдеуді қамтамасыз етсін.
4. «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі 2010 жылдың қаңтарынан 2010 жылдың наурызына дейінгі тіркеу жүргізу кезеңінде «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесіне тартылған техникалық қызметкерлердің және қызмет ететін жұмысшы тұлғалардың еңбегіне жалақы төлеу үшін бекітілген смета шегінде қаржыландыру жүргізсін, сонымен бірге тіркеуді ұйымдастыру және 1993 жылғы, сондай-ақ бұрын тіркеуден өтпеген үлкен жастағы азаматтарды іздестіру үшін аталған іс-шараға бөлінген қаражат шегінде ақшалай қаражат бөлуді қамтамасыз етсін.

О приписке граждан Республики Казахстан мужского пола 1993 года рождения к приписному участку Айыртауского района в период с января 2010 года по март 2010 года
Решение акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 25 ноября 2009 года N 27. Зарегистрировано Управлением юстиции Айыртауского района Северо-Казахстанской области 20 декабря 2009 года N 13-3-110. Утратило силу - постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 12 августа 2010 года N 272
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 12.08.2010 N 272
В соответствии с пунктами 2, 3 статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 74-111 ЗРК «О воинской обязанности и воинской службе», постановления Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года № 371 «Об утверждении Правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан», в целях принятия граждан на воинский учет, аким района РЕШИЛ:
1. Организовать приписку граждан Республики Казахстан мужского пола 1993 года рождения и старших возрастов, ранее не прошедших приписку, к призывному участку Айыртауского района в период с января 2010 года по март 2010 года.
2. Акимам сельских округов организовать оповещение и обеспечить своевременную доставку граждан на приписку.
3. Главному врачу коммунального государственного казенного предприятия «Центральная районная больница Айыртауского района акимата Северо-Казахстанской области Министерства здравоохранения Республики Казахстан»:
выделить в распоряжение районной комиссии по приписке необходимое количество квалифицированных врачей, специалистов среднего медицинского персонала;
обеспечить:
районную комиссию по приписке медикаментами, инструментарием, медицинским и хозяйственным имуществом;
лечение граждан призывного возраста, нуждающихся в стационарном (амбулаторном) лечении.
4. Государственному учреждению «Отдел финансов Айыртауского района Северо-Казахстанской области» провести финансирование в пределах утвержденной сметы для оплаты труда технических работников и лиц обслуживающего персонала, привлекаемых в государственное учреждение «Отдел по делам обороны Айыртауского района Северо-Казахстанской области» на период проведения приписки, с января 2010 года по март 2010 года, а также обеспечить выделение денежных средств для организации приписки, розыска граждан 1993 года рождения и старших возрастов, не прошедших ранее приписки, в пределах средств, выделенных на указанное мероприятие.

5. «Айыртау ауданының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі тіркеу жүргізу кезеңінде шақыру учаскесінде қоғамдық тәртіпті сақтауды ұйымдастыруды қамтамасыз етсін (келісім бойынша).
6. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р.Р. Тілеубаеваға жүктелсін.
7. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен 10 күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Е. Айнабеков
Келісілді:
«Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау ауданының қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        С. Чепухин
«Айыртау ауданының ішкі
істер бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Қ. Айтпаев
«Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігі Солтүстік
Қазақстан облысы  әкімдігінің
Айыртау ауданының орталық
аудандық ауруханасы» коммуналдық
мемлекеттік қазыналық
кәсіпорнының бас дәрігері                  К. Бұрмағанов

5. Государственному учреждению «Отдел внутренних дел Айыртауского района» в период проведения приписки организовать соблюдение общественного порядка на призывном участке (по согласованию).
6. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима района Тлеубаеву Р.Р.
7. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким района                                Е. Айнабеков
Согласовано:
Начальник государственного учреждения
«Отдел по делам обороны Айыртауского
района Северо-Казахстанской области»       С. Чепухин
Начальник государственного
учреждения «Отдел внутренних дел
Айыртауского района»                       К. Айтбаев
Главный врач коммунального
государственного казенного предприятия
«Центральная районная больница
Айыртауского района акимата
Северо-Казахстанской области Министерства
здравоохранения Республики Казахстан»      К. Бурмаганов