2009 жылы Есіл ауданында субсидияланатын ауыл шаруашылығының басым дақылдарының түрлері бойынша көктемгі егіс жұмыстарын жүргізудің оңтайлы мерзімдерін анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 15 мамырдағы N 121 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Есіл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 22 мамырда N 13-6-116 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 4 қыркүйектегі N 225 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2009.09.04 N 225 Қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 қаңтарда № 87 қаулысымен бекітілген «Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге 2009 жылғы көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға субсидиялар төлеу» Ережесінің  2-бабы 12-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасының 2009 жылғы 21 сәуірдегі № 118 радиограммасымен жіберілген субсидияланатын ауыл шаруашылығының басым дақылдарының түрлері бойынша көктемгі егіс жұмыстарын жүргізудің оңтайлы мерзімі жөніндегі ұсынымдары негізінде, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2009 жылы Есіл ауданында субсидияланатын ауыл шаруашылығының басым дақылдарының түрлері бойынша көктемгі егіс жұмыстарын жүргізудің оңтайлы мерзімі қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Қ. Шұнғұлшинға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                      В. Бубенко
Аудан әкімдігінің 2009 жылғы
15 мамырдағы № 121
қаулысына қосымша
Егіншілік аумақ
Аудан
Дақыл
Көктемгі егісті өткізілетін ұтымды мезгіл
2009 жылға дәнді алғы дақыл үстінен
Дала, тегістік, тікенедала-
лық
Есіл
Жаздық бидай

Об определении оптимальных сроков проведения весенне-полевых работ по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур в 2009 году по Есильскому району
Постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 15 мая 2009 года N 121. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Северо-Казахстанской области 22 мая 2009 года N 13-6-116. Утратило силу - постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 4 сентября 2009 года N 225
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 04.09.2009 N 225
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 12 главы 2 Правил выплаты субсидий сельскохозяйственным товаропроизводителям на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ на 2009 год, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 января 2009 года № 87, на основании рекомендаций по оптимальным срокам проведения весенне-полевых работ по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур, направленных Северо-Казахстанским областным Управлением сельского хозяйства радиограммой от 21 апреля 2009 года № 118, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки проведения весенне-полевых работ по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур в 2009 году по Есильскому району, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Шунгульшина М.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района                                В. Бубенко
Приложение
к постановлению акимата района
от 15 мая 2009 г. № 121
Земледель-
ческая зона
Район
Культура
Оптималь-
ные сроки проведения весенне-
полевых работ
По зерновому предшест-
веннику на 2009 год
Степная, равнинная, колочностепная
Есильс-кий
Яровая пшеница