"Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы" аудан әкімдігінің 2007 жылғы 21 желтоқсандағы N 397 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 18 маусымдағы N 159 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 17 шілдеде N 13-6-118 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімі аппаратының 2012 жылғы 15 маусымдағы N 02.04.05-11/361 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімі аппаратының 2012.06.15 N 02.04.05-11/361 хаты)
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару
және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 2-тармағына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 28-бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы» аудан
әкімдігінің 2007 жылғы 21 желтоқсандағы № 397 қаулысына (Мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылдың 18 қаңтарында № 13-6-64 тіркелген, 2008 жылдың 1 ақпанындағы № 5 «Есіл таңы» газетінде, 2008 жылғы 1
ақпанындағы № 5 «Ишим» газетінде жарияланған) келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулының қосымшасында:
12-тармағы келесі редакцияда оқылсын: «оқу орындарының
түлектері»;
13-тармақпен толықтырылсын «кәсіпорынның санын немесе штатын
қысқартуға байланысты босатылатын тұлғалар»
2. Осы қаулы бұқаралық ақпарат құралдарында алғаш рет ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
В.Бубенко

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата района от 21 декабря 2007 года N 397 "Об организации социальных рабочих мест"
Постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 18 июня 2009 года N 159. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Северо-Казахстанской области 17 июля 2009 года N 13-6-118. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Есильского района Северо-Казахстанской области от 15 июня 2012 года N 02.04.05-11/361)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Есильского района Северо-Казахстанской области от 15.06.2012 N 02.04.05-11/361)
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 28 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 21 декабря 2007 года № 397 «Об организации социальных рабочих мест» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации № 13-6-64 от 18 января 2008 года, опубликованное в газетах «Есіл таңы» от 1 февраля 2008 года № 5, «Ишим» от 1 февраля 2008 года № 5) следующие изменения и дополнения:
в приложении к вышеуказанному постановлению:
пункт 12 читать в следующей редакции: «выпускники учебных заведений»;
дополнить пунктом 13 «лица, высвобождаемые в связи с сокращением численности или штата предприятия».
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования в средствах массовой информации.
В.Бубенко