Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектеріне әлеуметтік көмектің мөшерін белгілеу жөнінде
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 3 сәуірдегі N 69 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 30 сәуірде N 13-7-106 тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 6 қарашадағы N 335 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 6.11.2015 N 335 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағы 14) тармақшасына, "Ұлы Отан соғысына қатысушыларға, мүгедектерге және оларға теңестiрiлген тұлғаларға жеңiлдiктер және оларды әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі 20-бабына, Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихаттың 2008 жылдың 25 желтоқсандағы № 13/2 "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" шешімі, жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың бір қатар категорияларына әлеуметтік көмек көрсетуге бюджеттен қаржының бөлінуіне байланысты аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымша іс-шара ретінде Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектеріне әлеуметтік қорғау бойынша бір адамға көрсетілетін ай сайынғы әлеуметтік көмектің мөлшері 500 теңге болып белгіленсін.
2. Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығына Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектеріне әлеуметтік көмекті тағайындауды ұйымдастырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енеді.
Аудан әкімі С. Ыбыраев

Об установлении размеров социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны
Постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 3 апреля 2009 года N 69. Зарегистрировано Управлением юстиции Жамбылского района Северо-Казахстанской области 30 апреля 2009 года N 13-7-106. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 6 ноября 2015 года N 335
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 6.11.2015 N 335 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 20 Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", на основании решения Жамбылского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2008 года № 13/2 "О районном бюджете на 2009 год", в связи с выделением средств в бюджете района на оказание социальной помощи отдельным категориям граждан по решениям местных представительных органов акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить в качестве дополнительной меры по социальной защите участников и инвалидов великой Отечественной войны предоставление социальной помощи в размере 500 тенге на одного человека ежемесячно.
2. Начальнику отдела занятости и социальных программ организовать назначение и выплату социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким района С. Ибраев