Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектеріне әлеуметтік көмек көрсету туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 15 қаңтардағы N 6 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 9 ақпанда N 13-8-98 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 17 наурыздағы N 68 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды  - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2010.03.17 N 68 Қаулысымен
«Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31 бабы, 1 тармағы 14) тармақшасына, «Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және оларға теңестірілген тұлғаларға жеңілдіктер және әлеуметтік қорғау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі № 2247 Заңының 20 бабына, «Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектеріне әлеуметтік көмек көрсету туралы» Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2008 жылғы 25 шілдедегі № 207 қаулысына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қызылжар ауданы аумағында тұрақты тұратын және тіркелген Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектеріне коммуналдық қызметтерді төлеу үшін 4 айлық есептік көрсеткіш көлемінде әлеуметтік көмек (одан әрі - әлеуметтік көмек) көрсетілсін.
2. Әлеуметтік көмек жергілікті бюджет есебінен ай сайын ақшалай көрсетіледі, өтінген тоқсаннан бастап ағымдағы тоқсанға және ағымдағы жылдың соңына дейін тағайындау жасалады. Қосымша құжаттармен бірге өтініш берген тоқсан өтінген тоқсан болып есептеледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Т. Абдуллаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап он күн өткеннен кейін күшіне енеді.
Қызылжар ауданының әкімі                   Қ. Пшенбаев

Об оказании социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны
Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 15 января 2009 года N 6. Зарегистрировано Управлением юстиции Кызылжарского района Северо-Казахстанской области 9 февраля 2009 года N 13-8-98. Утратило силу - постановлением акимата кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 17 марта 2010 года N 68
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 17.03.2010 N 68
В соответствии с подпунктом 14 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, статьей 20 Закона Республики Казахстан «О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним» от 28 апреля 1995 года № 2247, постановления акимата Северо-Казахстанской области «Об оказании социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны» от 25 июля 2008 года № 207, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Оказать социальную помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, постоянно проживающим и зарегистрированным на территории Кызылжарского района, для оплаты расходов на коммунальные услуги в размере четырех месячных расчетных показателей (далее – социальная помощь).
2. Социальная помощь оказывается ежемесячно в денежной форме за счет средств местного бюджета, назначение осуществляется с квартала обращения на весь текущий квартал и до конца текущего года. Кварталом обращения считается квартал подачи заявления с прилагаемыми документами.
3. Контроль за настоящим постановлением возложить на заместителя акима района Абдуллаева А.Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 дней с момента его официального опубликования в средствах массовой информации.
Аким Кызылжарского района                  К. Пшенбаев