Мағжан Жұмабаев ауданында ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 26 ақпандағы N 33 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Мағжан Жұмабаев ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 3 сәуірде N 13-9-88 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 7 шілдедегі N 344 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық әкімдігінің 2010.07.07 N 344 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту» заңының 20-бабына, 7-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» заңының 31-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына, «Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру ережелеріне», Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы № 1400 «Мемлекеттік бюджет қорының есебінен ұсталынатын азаматтық қызметкерлердің, ұйым жұмысшыларының, қазыналық кәсіпорын жұмысшыларының еңбегі үшін төлеу жүйесі туралы» қаулысына, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыс түрлері бойынша жұмыс түрлері, төлемақы мөлшері, мекеме мен ұйым тізімдері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. «Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарлама бөлімі» мемлекеттік мекемесі (Н.Я. Шишкова) жұмыссыз азаматтарды бекітілген тізімге сәйкес аудан бюджетінде қоғамдық жұмыс өткізуге қарастырылған қаражат көлемінде қоғамдық жұмысқа бағыттауды жүзеге асырсын.
3. «Мағжан Жұмабаев ауданының қаражат бөлімі» мемлекеттік мекемесі (М.И.Омарова) қоғамдық жұмыспен қамтамасыз етілген, жұмыссыздардың жалақысын төлеуге аудан бюджетінде қарастырылған ақшалай қаражаттың уақытылы бөлінуін қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж.П. Мұсақұловқа жүктелсін.
5. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді.
Аудан әкімі                                   А. Сапаров
Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің
2009 жылғы 26 ақпандағы № 33
«Мағжан Жұмабаев
ауданында ақылы қоғамдық
жұмыстар ұйымдастыру туралы»
қаулысына қосымша
Қоғамдық жұмыс түрлері бойынша жұмыс түрлері, төлемақы мөлшері, мекеме мен ұйым тізімдері
Ескерту. Қосымшаға өзгерту енгізілді - Мағжан Жұмабаев аудандық әкімдігінің 2009.09.04 N 299 Қаулысымен
Кәсіпорын-
дар атауы
Жұмыс орын-дары
Қоғамдық жұмыс
түрлері
Разряд
(санат)
Коэффи-циент

Об организации оплачиваемых общественных работ в районе Магжана Жумабаева
Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 26 февраля 2009 года N 33. Зарегистрировано Управлением юстиции района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области 3 апреля 2009 года N 13-9-88. Утратило силу - постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 7 июля 2010 года N 344
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 07.07.2010 N 344
В соответствии с пунктом 5 статьи 7, статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», подпунктом 13 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1400 «О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить список  предприятий и организаций, виды, размеры оплаты труда по видам общественных работ, согласно приложению.
2. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ района Магжана Жумабаева» (Шишкова Н.Я) осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным перечнем в пределах средств, предусмотренных в бюджете района на проведение общественных работ.
3. Государственному учреждению «Отдел финансов района Магжана Жумабаева» (Омарова М.И) обеспечить своевременное выделение денежных средств, предусмотренных в бюджете района на оплату труда безработных, занятых на общественных работах.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Мусакулову Ж.П.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Сапаров
Приложение
к постановлению акимата
района Магжана Жумабаева «Об организации
оплачиваемых общественных работ
в районе Магжана Жумабаева»
от 26 февраля 2009 года № 33
Список предприятий и организаций, виды, размеры оплаты труда по видам общественных работ
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением акимата района Магжана Жумабаева от 04.09.2009 N 299
Наименование предприятия
Рабо-чих мест
Вид общественных работ
Разряд(кате-гория)
Коэф-
фици-
ент