Жер салығының мөлшерлемелері туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихатының 2009 жылғы 14 наурыздағы N 13/4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Мамлют ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 17 сәуірде N 13-10-80 тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2018 жылғы 26 наурыздағы № 26/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 26.03.2018 № 26/3 (алғашқы ресми жарияланғаннан күннен соң он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 27.06.2016 N 5/5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 99-IV Кодексіне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Жер салығының мөлшерлемелері, осы шешімнің қосымшасына сәйкес жоғарылатылсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 27.06.2016 N 5/5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім бұқаралық ақпарат құралдарында бірінші ресми жарияланған соң, он күнтүзбелік күн өткеннен кейін күшіне енеді.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
Н.А. Серикова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
А. С. Нұртаев
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2009 жылғы 14 наурыздағы № 13/4 шешіміне қосымша
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 27.06.2016 N 5/5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (әрі қарай – Салық кодексі) 378-бабымен белгіленген жер салығының мөлшермелері он есеге жоғарылатылсын.
2. Салық кодексінің 379, 381, 383-баптарымен белгіленген, жер салығының базалық мөлшермелері елу пайызға жоғарылатылсын.

О ставках земельного налога
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 14 марта 2009 года N 13/4. Зарегистрировано Управлением юстиции Мамлютского района Северо-Казахстанской области 17 апреля 2009 года N 13-10-80. Утратило силу решением маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 26 марта 2018 года № 26/3
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мамлютского района Северо- Казахстанской области от 26.03.2018 № 26/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" № 99-IV от 10 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Увеличить ставки земельного налога, согласно приложению к настоящему решению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 27.06.2016 N 5/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования в средствах массовой информации.
Председатель сессии
районного маслихата
Н. Серикова
Секретарь
районного маслихата
А. Нуртаев
Приложение к решению районного маслихата от 14 марта 2009 года № 13/4
Сноска. Приложение - в редакции решения маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 27.06.2016 N 5/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Повысить ставки земельного налога, установленные статьей 378 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (далее – Налоговый кодекс) в десять раз на неиспользуемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
2. Повысить ставки земельного налога, установленные статьями 379, 381, 383 Налогового кодекса на пятьдесят процентов от базовых ставок.