Аудандық мәслихаттың "2009 жылғы аудандық бюджет туралы" 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № 11/2 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихатының 2009 жылғы 30 шілдедегі N 17/3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 19 тамызда N 13-10-86 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 қазандағы N 129 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихатының 2011.10.14 N 129 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Бюджеттік Кодексіне және Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-ІІ Заңына және бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің қолдаухаттарына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 24 желтоқсандағы «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 13-10-76 бойынша 2009 жылғы 4 ақпаннан, 2009 жылғы 13 ақпандағы № 7 «Знамя труда» газетінде жарияланған) № 11/2 шешіміне, аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 27 сәуірдегі «Аудандық мәслихаттың «2009 жылға аудандық бюджет туралы» 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № 11/2 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 13-10-85 бойынша 2009 жылғы 22 мамырынан, 2009 жылғы 5 маусымдағы № 24 «Знамя труда» газетінде жарияланған) № 14/4 шешіміне төмендегі өзгертулер енгізілсін:
1. 1) тармақта:
1) тармақшада:
«1399371» цифрлары «1404375» цифрларымен ауыстырылсын;
«174243» цифрлары «182043» цифрларымен ауыстырылсын;
«4118» цифрлары «3318» цифрларымен ауыстырылсын;
«1216523» цифрлары «1214527» цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«1405290,5» цифрлары «1407265,5» цифрларымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
«0» цифры «3038» цифрларымен ауыстырылсын;
5-тармақтағы: «2266» цифрлары «266» цифрларымен ауыстырылсын.
12-тармақтағы: «7865» цифрлары «7765» цифрларымен ауыстырылсын.
15-1-тармақтағы: «35178» цифрлары «34503» цифрларымен ауыстырылсын.
15-2-тармақтағы: «38020» цифрлары «36699» цифрларымен ауыстырылсын.
Осы шешімге № 1, 2, 3, 5, 6, 9 қосымшалар жаңа редакцияда баяндалсын (қоса беріледі).
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы                       хатшысы
С. Костарев                                А. Нұртаев
Аудандық мәслихаттың
2009 жылғы 30 шілдедегі
№ 17/3 шешіміне 1-қосымша
2009 жылға Мамлют аудандық бюджет
Са
на
ты
Сы
ны
бы
Ішкі сыны
бы
Атауы
Сома, мың теңге

О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2008 года № 11/2 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 30 июля 2009 года N 17/3. Зарегистрировано Управлением юстиции Мамлютского района Северо-Казахстанской области 19 августа 2009 года N 13-10-86. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 14 октября 2011 года № 129)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 14.10.2011 № 129)
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-II «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», и ходатайств администраторов районных бюджетных программ районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2008 года № 11/2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-10-76 от 4 февраля 2009 года, опубликованное 13 февраля 2009 года в газете «Знамя труда» № 7), решение районного маслихата от 27 апреля 2009 года № 14/4 «О внесении изменений и дополнений в решение районного  маслихата от 24 декабря 2008 года № 11/2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-10-85 от 22 мая 2009 года, опубликованное 5 июня 2009 года в газете «Знамя труда» № 24) следующие изменения:
1. В пункте 1:
подпункте 1)
цифры «1399371» заменить цифрами «1404375»;
цифры «174243» заменить цифрами «182043»;
цифры «4118» заменить цифрами «3318»;
цифры «1216523» заменить цифрами «1214527»
подпункте 2)
цифры «1405290,5» заменить цифрами «1407256,5»
подпункте 4)
цифру«0» заменить цифрами «3038»
В пункте 5 цифры «2266» заменить цифрами «266»;
В пункте 12 цифры «7865» заменить цифрами «7765»;
В пункте 15-1 цифры «35178» заменить цифрами «34503»;
В пункте 15-2 цифры «38020» заменить цифрами «36699»
Приложения № 1, 2, 3, 5, 6, 9 к указанному решению изложить в новой редакции (прилагаются).
2. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2009 года.
Председатель сессии                        Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
С. Костарев                                А. Нуртаев
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 30 июля 2009 года № 17/3
Мамлютский районный бюджет на 2009 год
Ка
те
го
рия
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тыс.
тенге

228409
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1645
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) құрылыс бөлiмi
1645
006
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
1645
Белое, Краснознамен, Калугин селоларында Азиялық даму банкі қарызы бойынша авторлық надзор мен технологиялық қосуды сумен жабдықтау құрылысы
1645
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары

228409
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1645
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1645
006
Развитие системы водоснабжения
1645
на технологическое сопровождение и авторский надзор за строительством системы водоснабжения по займу Азиатского банка развития в селах Беловка, Краснознаменное, Калугино
1645
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения