Тайынша ауданы бойынша жер салық ставкаларын жоғарылату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 2009 жылғы 29 қаңтардағы N 100 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Тайынша ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 10 наурызда N 13-11-140 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 2013 жылғы 15 мамырдағы N 104 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 15.05.2013 шешімімен
«Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодекстің 387-бабы 1-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес және Тайынша ауданының жерлерін аймақтарға бөлу сызбасының (схемасының) негізінде аудандық мәслихат ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгерту енгізілді - Тайынша аудандық мәслихатының 2009.10.23 N 154 Шешімімен
1. Жер салығының ставкалары 378, 379, 381, 383 бабтармен белгіленген жер салығының базалық ставкаларынан 50 пайызға жерлердің келесі санаттары бойынша жоғарылатылсын:
1) ауылшаруашылық мақсатындағы жерлерге;
2) жеке тұлғаларға берілген ауылшаруашылық мақсатындағы жерлерге;
3) елді мекендердің жерлеріне (үй іргесіндегі жер учаскелерін қоспағанда);
4) елді мекендерден тыс орналасқан өнеркәсіп жерлеріне.
2. «Тайынша ауданы бойынша жер салық ставкаларын жоғарылату туралы» (2007 жылғы 16 мамырдағы номативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміндегі тіркеу нөмірі № 13-11-89, «Тайынша таңы» және «Тайыншинские вести» газеттерінде 2007 жылдың 15 маусымында жарияланған) аудандық мәслихаттың 2007 жылғы 11 сәуірдегі № 204 шешімнің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                              А. Рафальский
Аудандық мәслихаттың хатшысы                  Қ. Ысқақов

О повышении ставок земельного налога по Тайыншинскому району
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 29 января 2009 года N 100. Зарегистрировано Управлением юстиции Тайыншинского района Северо-Казахстанской области 10 марта 2009 года N 13-11-140. Утратило силу решением маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 15 мая 2013 года N 104
Сноска. Утратило силу решением маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 15.05.2013 N 104
В соответствии с пунктом 1 статьей 387 от 10 декабря 2008 года Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)», Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан» и на основании схемы зонирования земель Тайыншинского района районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными решением маслихата Тайыншинского района от 23.10.2009 N 154
1. Повысить ставки земельного налога на 50 процентов от базовых ставок земельного налога установленных статьями 378, 379, 381, 383 по следующим категориям земель:
1) на земли сельскохозяйственного назначения;
2) на земли сельскохозяйственного назначения, предоставленные физическим лицам;
3) на земли населенных пунктов (за исключением придомовых земельных участков;
4) на земли промышленности, расположенные вне населенных пунктов.
2. Признать утратившим силу решение районного маслихата от 11 апреля 2007 года № 204 «О повышении ставок земельного налога по Тайыншинскому району» (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов - № 13-11-89 от 16 мая 2007 года, опубликовано в газетах «Тайынша Таны» от 15 июня 2007 года, «Тайыншинские вести» от 15 июня 2007 года).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии                          А. Рафальский
Секретарь районного маслихата                К. Искаков