Аудандық бюджет қаражаты есебінен қалалық жағдайда қызметтің осы түрімен айналысатын азаматтық қызметкерлердің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды алуға құқығы бар ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының Тізбесін айқындау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 10 наурыздағы N 93 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Тайынша ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 7 сәуірде N 13-11-145 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 18 шілдедегі N 392 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 18.07.2014 N 392 қаулысымен
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 238-бабы 3-тармағына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудандық бюджет қаражаты есебінен қалалық жағдайда қызметтің осы түрімен айналысатын азаматтық қызметкерлердің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды алуға құқығы бар ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесі қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары И.И. Турковқа жүктелсін.
3. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күннен қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                 А. Маковский
Аудан әкімдігінің 2009 жылғы
10 наурыздағы № 93 қаулысына
қосымша
Аудандық бюджет қаражаты есебінен қалалық жағдайда қызметтің осы түрімен айналысатын азаматтық қызметкерлердің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды алуға құқығы бар ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының Тізбесі
1. Әлеуметтік қамтамасыз ету мамандарының лауазымдары:
1) әлеуметтік жұмысшы;
2) үйде әлеуметтік көмек көрсету бөлімінің меңгерушісі.
2. Білім мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеме мен қазыналық кәсіпорынның басшысы және басшының орынбасары (оның ішінде бірінші), соның ішінде мектепке дейінгі мемлекеттік мекеме мен қазыналық кәсіпорынның;

Об определении Перечня должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности, имеющих право на повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях за счет средств районного бюджета
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 10 марта 2009 года N 93. Зарегистрировано Управлением юстиции Тайыншинского района Северо-Казахстанской области 7 апреля 2009 года N 13-11-145. Утратило силу постановлением акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 18 июля 2014 года N 392
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 18.07.2014 N 392
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить Перечень должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности, имеющих право на повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, за счет средств районного бюджета, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Туркова И.И.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                      А. Маковский
Приложение
к постановлению акимата района
от 10 марта 2009 года № 93
Перечень должностей специалистов здравоохранения, социального
обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в
аульной (сельской) местности, имеющих право на повышенные не
менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и
тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских
служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских
условиях за счет средств районного бюджета
1. Должности гражданских служащих социального обеспечения:
1) социальный работник;
2) заведующая отделением социальной помощи на дому.
2. Должности гражданских служащих образования:
1) руководитель и заместители по учебной и воспитательной работе руководителя государственного учреждения и казенного предприятия, в том числе дошкольного государственного учреждения и казенного предприятия;

2) мұғалім;
3) әлеуметтік педагог;
4) педагог-психолог;
5) оқытушы;
6) тәрбиеші;
7) музыкалық жетекші;
8) нұсқаушы;
9) шебер;
10) медициналық бике;
11) кітапханашы;
12) жетекші;
13) логопед;
14) кітапхананың, интернаттың меңгерушісі.
3. Мәдениет мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеме мен қазыналық кәсіпорынның басшысы және басшының орынбасары (оның ішінде бірінші);
2) кітапханашы;
3) музыкалық жетекші.

2) учитель;
3) социальный педагог;
4) педагог-психолог;
5) преподаватель;
6) воспитатель;
7) музыкальный руководитель;
8) методист;
9) мастер;
10) медицинская сестра;
11) библиотекарь;
12) вожатый;
13) логопед;
14) заведующий библиотекой, интернатом.
3. Должности гражданских служащих культуры и спорта:
1) руководитель и заместитель (в том числе первый) руководителя государственного учреждения и казенного предприятия;
2) библиотекарь;
3) музыкальный руководитель.