Мақсатты топтарға жататын қосымша тұлғалар тізбесін белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 5 мамырдағы N 191 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Тайынша ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 5 мамырда N 13-11-148 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 28 ақпандағы N 200 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 2012.02.28 N 200 Қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 31 бабы 1 тармағы 13)14) тармақшаларына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабы 2-тармағына, 7-бабы 2) тармақшасына, Мемлекет Басшысының 2009 жылғы 6 наурыздағы "Дағдарыстан жаңарту мен дамуға" атты Қазақстан халқына Жолдауын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 6 наурыздағы № 264 Қаулысына сәйкес жұмыспен қамту саласындағы қосымша мемлекеттік кепілмен қамтамасыздандыру және аудандағы нарық жағдайы есебімен жұмыспен қамту саясатын жүзеге асыру мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мақсатты топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) орта, арнайы орта және жоғарғы оқу орындарының түлектері;
2) мекемелердің штаттар санының қысқартылуымен байланысты жұмыстан босатылған тұлғалар.
2. Тайынша ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі уақытында мақсатты топтарға жататын қосымша тұлғаларды жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау бойынша көмек көрсету шарасымен қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары И.И. Турковқа жүктелсін.
4. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күннен бастап он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                   А. Маковский

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 05 мая 2009 года N 191. Зарегистрировано Управлением юстиции Тайыншинского района Северо-Казахстанской области 5 мая 2009 года N 13-11-148. Утратило силу - постановлением акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 28 февраля 2012 года N 200
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 28.02.2012 N 200 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
В соответствии с подпунктами 13), 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республике Казахстан «О занятости населения», постановлением правительства Республики Казахстан от 6 марта 2009 года № 264 «О мерах по реализации Послания Главы Государства народу Казахстана от 6 марта 2009 года «Через кризис к обновлению и развитию», в целях реализации политики занятости с учетом ситуации на районном рынке и обеспечения дополнительных государственных гарантий в сфере занятости акимат района
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам:
1) выпускники средних, средних специальных и высших учебных заведений;
2) лица, высвобождаемые в связи с сокращением численности или штата организаций.
2. Отделу занятости и социальных программ Тайыншинского района своевременно обеспечивать меры по содействию занятости и социальной защите лиц, дополнительно отнесенных к целевым группам.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Туркова И.И.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Маковский