Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 2009 жылғы 23 қазандағы N 154 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 2 желтоқсанда N 13-11-158 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 2013 жылғы 15 мамырдағы N 104 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 15.05.2013 шешімімен
«Жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару мәселелері жөніндегі Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілерге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 9 ақпандағы Заңы 1-бабының 4-тармағы 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың кейбір шешімдеріне енгізілетін қоса берілген толықтырулар бекітілсін.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            Г.  Полякова
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Қ. Ысқақов
Аудандық мәслихаттың
2009 жылғы 23 қазандағы
№ 154 шешімімен
Бекітілген
Мәслихаттың кейбір шешімдеріне енгізілетін Толықтырулар
1. «Тайынша қаласы және Тайынша ауданы аумақтарын көркейту Ережелерін бекіту туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылдың 30 сәуірінде тіркелген № 13-11-104, «Тайынша таңы» 2008 жылдың 23 мамырында және «Тайыншинские вести» 2008 жылдың 23 мамырында жарияланн) аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 19 наурыздағы № 46 шешіміне:
шешімнің кіріспе сөзбасындағы «мемлекеттік басқару» сөздерінен кейін «және өзін-өзі басқару» сөздермен толықтырылсын;
2. «Тайынша ауданындағы кәсіпкерлік қызметтің жеке түрлеріне бірыңғай тіркелген жиынтық салық ставкаларын белгілеу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 10 наурыздағы тіркелген № 13-11-138, «Тайынша таңы» 2009 жылғы 3 сәуірде, «Тайыншинские вести» 2009 жылғы 3 сәуірде жарияланған) аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 29 қаңтардағы № 98 шешіміне:
шешімнің кіріспе сөзбасындағы «мемлекеттік басқару» сөздерінен кейін «және өзін-өзі басқару» сөздермен толықтырылсын;
3. «Тайынша ауданының ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет саласының азаматтық қызметкерлеріне 2009 жылға арналған қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметкерлердің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды белгілеу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 10 наурыздағы тіркелген № 13-11-139, «Тайынша таңы» газетінде 2009 жылдың 3 сәуірінде жарияланған, «Тайыншинские вести» - 2009 жылғы 3 сәуір) аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 29 қаңтардағы № 99 шешіміне:
шешімнің кіріспе сөзбасындағы «мемлекеттік басқару» сөздерінен кейін «және өзін-өзі басқару» сөздермен толықтырылсын;

О внесении изменений в некоторые решения районного маслихата
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 23 октября 2009 года N 154. Зарегистрировано Управлением юстиции Тайыншинского района Северо-Казахстанской области 2 декабря 2009 года N 13-11-158
Сноска. Утратило силу решением маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 25.12.2013 N 152
В соответствии с подпунктом 1) пункта 4 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 9 февраля 2009 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам местного государственного управления и самоуправления», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые дополнения, которые вносятся в некоторые решения маслихата.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Секретарь
районного маслихата
Г. Полякова
К. Искаков
Утверждены
решением районного маслихата
от 23 октября 2009 года № 154
Дополнения, которые вносятся в некоторые решения маслихата
1. В решение районного маслихата от 19 марта 2008 года № 46 «Об утверждении Правил благоустройства территории Тайыншинского района и города Тайынша» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 апреля 2008 года № 13-11-104, опубликовано в газете «Тайынша таңы» от 23 мая 2008 года, «Тайыншинские вести» от 23 мая 2008 года):
преамбулу решения после слов «государственном управлении» дополнить словами «и самоуправлении»;
2. В решение районного маслихата от 29 января 2009 года № 98 «Об установлении единых ставок фиксированного налога на отдельные виды предпринимательской деятельности в Тайыншинском районе» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 марта 2009 года № 13-11-138, опубликовано в газете «Тайынша таңы» от 3 апреля 2009 года, «Тайыншинские вести» от 3 апреля 2009 года):
преамбулу решения после слов «государственном управлении» дополнить словами «и самоуправлении»;
3. В решение районного маслихата от 29 января 2009 года № 99 «Об устанавлении повышенных, не менее чем на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок гражданским служащим социального обеспечения, образования, культуры, работающим в аульной (сельской) местности Тайыншинского района по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 марта 2009 года № 13-11-139, опубликовано в газете «Тайынша таңы» от 3 апреля 2009 года, «Тайыншинские вести» от 3 апреля 2009 года):
преамбулу решения после слов «государственном управлении» дополнить словами «и самоуправлении»;

4. «Тайынша ауданы бойынша жер салық ставкаларын жоғарлату туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 10 наурыздағы тіркелген № 13-11-140, «Тайынша таңы» газетінде 2009 жылдың 3 сәуірінде жарияланған, «Тайыншинские вести» - 2009 жылғы 3 сәуір) аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 29 қаңтардағы № 100 шешіміне:
шешімнің кіріспе сөзбасындағы «мемлекеттік басқару» сөздерінен кейін «және өзін-өзі басқару» сөздермен толықтырылсын;
5. «Тайынша ауданы жерлерінің аймақтандыру сызбасы және жер телімдері үшін төлейтін базалық ставкаларына түзеу коэффициенттері туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2007 жылғы 5 наурыздағы тіркелген № 13-11-55, «Тайынша таңы» газетінде 2007 жылдың 30 наурызында, «Тайыншинские вести» газетінде 2007 жылдың 30 наурызында жарияланған) аудандық мәслихаттың 2007 жылғы 23 қаңтардағы № 200 шешіміне, «Тайынша ауданы жерлерінің аймақтандыру сызбасы және жер телімдері үшін төлейтін базалық ставкаларына түзеу коэффициенттері туралы» аудандық мәслихаттың      2007 жылғы 23 қаңтардағы № 200 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде2009 жылғы 10 наурыздағы тіркелген № 13-11-142, «Тайынша таңы» газетінде 2009 жылғы 3 сәуірінде, «Тайыншинские вести» - 2009 жылғы 3 сәуірінде жарияланған) 2009 жылғы 29 қаңтардағы № 102 шешімімен енгізілген өзгерістерді есепке ала отырып:
шешімнің кіріспе сөзбасындағы «мемлекеттік басқару» сөздерінен кейін «және өзін-өзі басқару» сөздермен толықтырылсын.

4. В решение районного маслихата от 29 января 2009 года № 100 «О повышении ставок земельного налога по Тайыншинскому району» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 марта 2009 года № 13-11-140) опубликовано в газете «Тайынша таңы» от 3 апреля 2009 года, «Тайыншинские вести» от 3 апреля 2009 года):
преамбулу решения после слов «государственном управлении» дополнить словами «и самоуправлении»;
5. В решение районного маслихата от 23 января 2007 года № 200 «О схеме зонирования земель Тайыншинского района и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки» (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов - № 13-11-55 от 5 марта 2007 года, опубликовано в газетах «Тайынша Таны» от 30 марта 2007 года, «Тайыншинские вести» от 30 марта 2007 года) с учетом изменений решением от 29 января 2009 года № 102 «О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 января 2007 года № 200 «О схеме зонирования земель Тайыншинского района и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 марта 2009 года № 13-11-142 опубликовано в газете «Тайынша таңы» от 3 апреля 2009 года, «Тайыншинские вести» от 3 апреля 2009 года):
преамбулу решения после слов «государственном управлении» дополнить словами «и самоуправлении».