Тайынша ауданының ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласының азаматтық қызметкерлеріне арналған қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы N 165 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 3 ақпанда N 13-11-167 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 шілдедегі N 111 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 11.07.2013 N 111 шешімімен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 6-бабының 1-тармағы 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодесінің 238-бабының 2-тармағына, «Агроөндірістік кешен мен селолық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Тайынша ауданының ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласының азаматтық қызметкерлеріне арналған аудандық бюджет қаражаттарының есебінен қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкалармен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалары белгіленсін.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                           Ю. Красноголовый
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        К. Искаков

Об установлении повышенных, не менее чем на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности Тайыншинского района по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2009 года N 165. Зарегистрировано Управлением юстиции Тайыншинского района Северо-Казахстанской области 3 февраля 2010 года N 13-11-167. Утратило силу решением маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 11 июля 2013 года N 111
Сноска. Утратило силу решением маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 11.07.2013 N 111
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с пунктом 2 статьи 238 от 15 мая 2007 года Трудового кодекса Республики Казахстан, пункта 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2008 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить повышенные, не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности Тайыншинского района по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях год за счет средств районного бюджета.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель сессии                      Ю. Красноголовый
Секретарь
районного маслихата                        К. Искаков