2008 жылғы 25 желтоқсандағы N 11/2 "2009 жылғы аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2009 жылғы 23 қазандағы N 17/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 16 қарашада N 13-12-95 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2011.03.28 N 31/7 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2011.03.28 N 31/7 Шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексіне, 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 11/2 «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың ІV шақырылым он бірінші сессия шешіміне (2009 жылғы 26 қаңтардан № 13-12-82 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркелген, 2009 жылғы 31 қаңтарда № 5 (1821) «Нива» газетінде жарияланған), 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 13/3 «аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 11/2 «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» оған аудандық мәслихаттың шешімін қоса есепке ала отырып (2009 жылғы 19 мамырдағы № 13-12-91 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркелген, 2009 жылғы 23 мамырда № 21 (1837) «Нива» газетінде жарияланған) 2009 жылғы 27 шілдедегі № 15/3 «аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 11/2 «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» аудандық мәслихаттың шешімімен (2009 жылғы 18 тамыздан № 13-12-92 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркелген, 2009 жылғы 5 қыркүйектегі № 36 (1852) «Нива» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада
«929920» сандары «929703» сандарымен ауыстырылсын;
«140318» сандары «143763» сандарымен ауыстырылсын;
«1748» сандары «1303» сандарымен ауыстырылсын;
«11094» сандары «8220» сандарымен ауыстырылсын;
«776760» сандары «776417» сандарымен ауыстырылсын
2) тармақшада
«934700,9» сандары «934357,9» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада
«2750» сандары «2876» сандарымен ауыстырылсын;
«250» сандары «124» сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 25 декабря 2008 года N 11/2 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 23 октября 2009 года N 17/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Тимирязевского района Северо-Казахстанской области 16 ноября 2009 года N 13-12-95. Утратило силу - решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 28 марта 2011 года N 31/7
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 28.03.2011 N 31/7
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата одиннадцатой сессии IV созыва от 25 декабря 2008 года № 11/2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 января 2009 года № 13-12-82, опубликованное в газете «Нива» 31 января 2009 года № 5 (1821), с учетом его уточнения решением районного маслихата от 27 апреля 2009 года № 13/3 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 25 декабря 2008 года № 11/2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 мая 2009 года № 13-12-91, опубликованное 23 мая 2009 года в газете «Нива» № 21 (1837), решением районного маслихата от 27 июля 2009 года № 15/3 «О внесении изменений в решение районного маслихата от 25 декабря 2008 года № 11/2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 августа 2009 года № 13-12-92, опубликованное 5 сентября 2009 года в газете «Нива» № 36 (1852) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры «929920» заменить цифрами «929703»;
цифры «140318» заменить цифрами «143763»;
цифры «1748» заменить цифрами «1303»;
цифры «11094» заменить цифрами «8220»;
цифры «776760» заменить цифрами «776417»;
подпункте 2)
цифры «934700,9» заменить цифрами «934357,9».
подпункте 4)
цифры «2750» заменить цифрами «2876»;
цифры «250» заменить цифрами «124».

Көрсетілген шешімге 1,2,3,4 қосымшаларға сәйкес 1,2,4,5 қосымшаларда жаңа редакциямен баяндалсын (қоса берілген).
2. Осы шешім 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Аудандық мәслихаттың                       Аудандық мәслихаттың        ХVІІ сессия төрағасы                       хатшысы
С.Даирова                                  А.Анненков
Аудандық мәслихат сессиясының
2009 жылғы 23 қазаннан № 17/1 шешіміне
1-қосымша
Аудандық мәслихат сессиясының

Приложения 1,2,4,5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1,2,3,4. (прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель XVII сессии                   Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
С. Даирова                                 А. Анненков
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата
от 23 октября 2009 года № 17/1
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата