2008 жылғы 25 желтоқсандағы N 11/2 "2009 жылғы аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2009 жылғы 23 қарашадағы N 18/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 3 желтоқсанда N 13-12-96 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 наурыздағы N 31/7 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2011.03.28 N 31/7 Шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексіне, 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 11/2 «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың ІV шақырылым он бірінші сессия шешіміне (2009 жылғы 26 қаңтардан № 13-12-82 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркелген, 2009 жылғы 31 қаңтарда № 5 (1821) «Нива» газетінде жарияланған), 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 13/3 «Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 11/2 «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» оған аудандық мәслихаттың шешімін қоса есепке ала отырып (2009 жылғы 19 мамырдағы № 13-12-91 нормативтік  құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркелген, 2009 жылғы 23 мамырда № 21 (1837) «Нива» газетінде жарияланған) 2009 жылғы 27 шілдедегі № 15/3 «Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 11/2 «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» аудандық мәслихаттың шешімімен (2009 жылғы 18 тамыздан № 13-12-92 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркелген, 2009 жылғы 5 қыркүйектегі № 36 (1852) «Нива» газетінде жарияланған) 2009 жылғы 23 қазандағы № 17/1 «Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 11/2 «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» аудандық мәслихат шешімімен (2009 жылғы 16 қарашадан № 13-12-95 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркелген, 2009 жылғы 21 қарашадағы № 47 (1863) «Нива» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада «929703» сандары «927031» сандарымен ауыстырылсын;
«776417» сандары «773745» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада «934357,9» сандары «931685,9» сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 25 декабря 2008 года N 11/2 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 23 ноября 2009 года N 18/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Тимирязевского района Северо-Казахстанской области 3 декабря 2009 года N 13-12-96. Утратило силу - решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 28 марта 2011 года N 31/7
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 28.03.2011 N 31/7
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата одиннадцатой сессии IV созыва от 25 декабря 2008 года № 11/2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 января 2009 года № 13-12-82, опубликованное в газете «Нива» 31 января 2009 года № 5 (1821), с учетом его уточнения решением районного маслихата от 27 апреля 2009 года № 13/3 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 25 декабря 2008 года № 11/2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 мая 2009 года № 13-12-91, опубликованное 23 мая 2009 года в газете «Нива» № 21 (1837), решением районного маслихата от 27 июля 2009 года № 15/3 «О внесении изменений в решение районного маслихата от 25 декабря 2008 года № 11/2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 августа 2009 года № 13-12-92, опубликованное 5 сентября 2009 года в газете «Нива» № 36 (1852), решением районного маслихата от 23 октября 2009 года № 17/1 «О внесении изменений в решение районного маслихата от 25 декабря 2008 года № 11/2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 16 ноября 2009 года № 13-12-95, опубликованное 21 ноября 2009 года в газете «Нива» № 47 (1863) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункте 1) цифры «929703» заменить цифрами «927031»;
цифры «776417» заменить цифрами «773745»;
подпункте 2) цифры «934357,9» заменить цифрами «931685,9».

Осы шешімге 1 қосымшаға сәйкес, көрсетілген шешімге 1 қосымшада жаңа редакциямен баяндалсын (қоса берілген).
2. Осы шешім 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Аудандық мәслихаттың                       Аудандық мәслихаттың        ХVІІІ сессия төрағасы                      хатшысы
Б.Наурызбаев                               А.Анненков
Аудандық мәслихат сессиясының
2009 жылғы 23 қарашадан № 18/1 шешіміне
1-қосымша
Аудандық мәслихат сессиясының
2008 жылғы 25 қазаннан № 17/1 шешіміне
1-қосымша
2009 жылға арналған Тимирязев ауданының бюджеті
Са-нат
Сы-нып
Кіші сынып
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Кірістер

Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению (прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель XVIII сессии                  Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
Б.Наурузбаев                               А. Анненков
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата
от 23 ноября 2009 года № 18/1
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата
от 23 октября 2008 года № 17/1
Бюджет Тимирязевского района на 2009 год
Ка-те-го-рия
Кл.
Под-кл.
Наименование
Сумма
(тыс.тенге)
Доходы