2010 жылға тимирязев аудан аумағында тұратын, халықтың нысаналы тобына жататын тұлғалардың қосымша тізімін анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 8 желтоқсандағы N 235 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 21 желтоқсанда N 13-12-97 тіркелді. Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 27 сәуірдегі N 109 Қаулысымен
Ескерту. Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2011.04.27 N 109 Қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан  Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 14) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан  Республикасы Заңының 5-бабына, 7-бабы 2) тармақшасына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2010 жылғы  Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданында тұратын, халықтың нысаналы тобына жататын тұлғалардың қосымша тізімі анықталсын (қосымшаға сәйкес).
2. «Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік  бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі  халықтың нысаналы тобына жататын тұлғаларды жұмыспен қамтуға және әлеуметтік қорғауға жәрдемдесу жөніндегі шаралар қарастырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Циммерман И.В. жүктелсін.
4. Осы қаулы 2010 жылғы 10 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан  әкімі                               Қ. Қасенов
2009 жылғы 8 желтоқсан № 235
аудан әкімдігінің қаулысына
қосымша
2010 жылға халықтың нысаналы тобына жататын тұлғалардың қосымша тізімі
1. 24 жасқа дейінгі жастар
2. 50 жастан жоғары тұлғалар
3. Бір жылдан артық ұзақ мерзімде жұмыс істемейтін тұлғалар
4. Жоғары және орта арнайы оқу орындарының түлектері
5. Аудан ұйымдарынан және кәсіпорындарынан босатылған жұмысшылар
6. Жұмыспен қамту сұранысы бойынша уәкілдік органдардың жолдауымен кәсіптік оқытуда бітірген жұмыссыздар.

Об определении дополнительного перечня лиц, проживающих на терриртории Тимирязевского района, относящихся к целевым группам, на 2010 год
Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 8 декабря 2009 года N 235. Зарегистрировано Управлением юстиции Тимирязевского района Северо-Казахстанской области 21 декабря N 13-12-97. Утратило силу - постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 27 апреля 2011 года N 109
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 27.04.2011 N 109
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить на 2010 год дополнительный перечень лиц, проживающих в Тимирязевском районе Северо-Казахстанской области, относящихся к целевым группам населения (согласно приложению).
2. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Тимирязевского района Северо-Казахстанской области» предусмотреть меры по содействию занятости и социальной защите лиц, относящихся к целевым группам населения.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Циммерман И.В.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 10 января 2010 года.
Аким района                                К. Касенов
Приложение
к постановлению акимата района
от 8 декабря 2009 г. № 235
Дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения на 2010 год
1. Молодежь в возрасте до 24 лет
2. Лица старше 50 лет
3. Лица, не работающие более одного года
4. Выпускники средних специальных и высших учебных заведений
5. Высвобожденные работники с предприятий и организаций района
6. Безработные, завершившие профессиональное обучение, по направлению уполномоченного органа по вопросам занятости.