"Шал ақын ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесімен "Техникаларды лизингке сатып алу үшін анықтама беру" мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 2 ақпандағы N 19 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Шал ақын ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 24 ақпанда N 13-14-73 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 27 қарашадағы N 356 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық әкімдігінің 2012.11.27 N 356 Қаулысымен
«Әкімшілік рәсімдеулер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы № 107 Заңы 1 бабы9-1 бабы15-1 бабына, «Мемлекеттік қызмет көрсетудің тұрпатты стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 558, «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтер тізілімінің бекітілуі туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 561 қаулыларына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Шал ақын ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі» мемлекеттік мекемесімен «Техникаларды лизингке сатып алу үшін анықтама беру» мемлекеттік қызмет көрсетудің берілген стандарты бекітілсін.
2. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күн аяқталғаннан кейін күшіне енеді.
Аудан әкімі                                          А. Әмрин
Аудан әкімдігінің
2009 жылғы 2 ақпан № 19
қаулысымен бекітілді
«Техникаларды лизингке сатып алу үшін анықтама беру» мемлекеттік қызмет көрсетудің СТАНДАРТЫ 1. Жалпы ереже
1. Берілген стандарт техникаларды лизингке сатып алу үшін анықтама беру бойынша мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін аңықтайды (келесіде - мемлекеттік қызмет).
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің үлгісі: жартылай автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет «Жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қарастыру тәртібі туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 12 қаңтардағы № 221, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-11, «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы № 107 Заңдарының негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет «Шал ақын ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі» мемлекеттік мекемесімен көрсетіледі (келесіде – Бөлім), 151300 Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Сергеевка қаласы, Победа көшесі 35 үй мекен-жайы, dshshlk@mail.ru.

Об утверждении стандарта оказания государственной услуги "Выдача справки для приобретения техники в лизинг" государственным учреждением "Отдел сельского хозяйства района Шал акына"
Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 2 февраля 2009 года N 19. Зарегистрировано Управлением юстиции района Шал акына Северо-Казахстанской области 24 февраля 2009 года N 13-14-73. Утратило силу - постановлением акимата района Шал акын Северо-Казахстанской области от 27 ноября 2012 года N 356
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата района Шал акын Северо-Казахстанской области от 27.11.2012 N 356
В соответствии со статьями 1, 9-115-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года № 107 «Об административных процедурах», постановлениями Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 558 «Об утверждении Типового стандарта оказания государственной услуги», от 30 июня 2007 года № 561 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый стандарт оказания государственной услуги «Выдача справки  для приобретения техники в лизинг» государственным учреждением «Отдел сельского хозяйства района Шал акына».
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования
Аким района                                А. Амрин
Утвержден
постановлением акимата района
от 2 февраля 2009 года № 19
СТАНДАРТ оказания государственной услуги «Выдача справки для приобретения техники в лизинг» 1. Общие положения
1. Данный стандарт определяет порядок оказания государственной услуги по выдаче справки для приобретения техники в лизинг (далее – государственная услуга).
2.Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 7 мая 1997 года «О государственной статистике», Закона Республики Казахстан от 12 января 2007 года № 221 «О порядке рассмотрения обращений физических и юридических лиц», Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-11 «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года № 107 «Об административных процедурах».
4. Государственную услугу оказывает государственное учреждение «Отдел сельского хозяйства района Шал акына» (далее - Отдел), расположенное по адресу: 151300 Северо-Казахстанская область, район Шал акына, город Сергеевка, улица Победы, 35, dshshlk@mail.ru.

5. Техникаларды лизингке сатып алу үшін анықтама беру мемлекеттік қызметтің аяқталу формасы болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет заңды және жеке тұлғаларға көрсетіледі (ілгеріде – өтініш берушілер).
7. Мемлекеттік қызмет көрсету келесі мерзімдерге белгіленген:
1) өтінушінің қажетті құжаттарды тапсыру бойынша мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі: 30 минут;
2) қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейінгі кезекте тұрудың ең көп уақыты: 30 минут;
3) құжаттарды алудағы кезекте тұрудың ең көп уақыты: 30 минут.
8. Мемлекеттік қызмет тегін жүргізіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі және қажетті құжаттар туралы толық ақпаратты және толтыру үлгілерін Шал ақын ауданы, Сергеевка қаласы, Победа көшесі, 35 үй, мекен-жайы бойынша орналасқан Бөлімі мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стендтарда, сонымен қатар, аудандық «Новатор» газетінде орналастырылған, dshshlk@mail.ru. 10. Мемлекеттік қызмет көрсету дүйсенбіден жұмаға көрсетіледі. Қабылдау кезек тәртібі бойынша алдын ала жазылусыз және жұмыс күннің ішінде тез қызмет көрсетіледі.(сағат 9-00-ден 18-00-ге дейін, түскі үзіліс 13-00- ден 14-00-ге дейін).
11. Бөлімінің ғимараттың екінші қабатында орналасқан, күту залы, құжаттарды толтыру орны бар, қажетті құжаттар тізбесімен және оларды толтыру үлгілерімен жабдықталған.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Мемлекеттік қызмет алу үшін арызданушы ұсынады:
1) қабылдау жүргізетін маманымен берілетін өтініш, бланк;
2) Қазақстан Республикасының азаматының жеке куәлігі (төлқұжаты), заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу туралы куәлік (заңды тұлғалар үшін), тіркеу орны бойынша Шал ақын ауданы бойынша халыққа қызмет көрсету орталығы, Сергеевка қаласы, Желтоқсан 31 көшесі мекен-жайы бойынша беріледі жұмыс және қабылдау кестесі: дүйсенбі – сенбі, сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліссіз, телефон 8-715-34-2-73-80.
13. Барлық қажетті өтініштер бланкілері қабылдау өткізетін маманда беріледі мекен-жайы: 151300 Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Сергеевка қаласы, Победа көшесі, 35 үй, № 207 кабинет.
14. 12 тармақта тізбеленген құжаттар Бөлімі құрылымдық бөлімшесіне беріледі мекен-жайы: 151300 Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Сергеевка қаласы, Победа көшесі, 35 үй, № 207 кабинет.
15. Құжатты тапсырған өтінушіге қабылданған күні және орындалу мерзімі көрсетілген үзбелі талон беріледі.

5. Формой завершения государственной услуги является выдача справки для приобретения техники в лизинг.
6. Государственная услуга оказывается юридическим и физическим лицам (далее - заявители).
7. Государственная услуга оказывается в следующие сроки:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи заявителем необходимых документов: не более 30 минут;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов: не более 30 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов: не более 30 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Полная информация о порядке оказания государственной услуги и необходимых документах, а также образцы их заполнения располагаются на стенде в здании Отдела, находящегося по адресу: 151300 Северо-Казахстанская область, район Шал акына, город Сергеевка, улица Победы, 35, а также в районной газете «Новатор», dshshlk@mail.ru.
10. Государственная услуга предоставляется с понедельника по пятницу. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания в течении всего рабочего дня
(с 9.00 до 18.00 часов перерыв с 13.00 до 14.00 часов).
11. Помещение Отдела, располагается на втором этаже здания, имеет зал ожидания, места для заполнения документов, оснащено стендами с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги заявитель представляет:
1) заявление, бланк которого выдается специалистом отдела сельского хозяйства и аппарата акима сельского округа, производящим прием;
2) удостоверение личности гражданина Республики Казахстан (паспорт), свидетельство  о государственной регистрации юридического лица (для юридических лиц), выдаются по месту регистрации по адресу: Центр обслуживания населения по району Шал акына, город Сергеевка, улица Желтоксан, 31, график работы и приема: понедельник – суббота с 9.00 до 18.00 часов без перерыва, телефон 8-715-34-2-73-80.
13. Бланк, который выдается специалистом Отдела, также размещается на стенде в кабинете государственного учреждения «Отдел сельского хозяйства района Шал акына», по адресу: 151300 Северо-Казахстанская область, район Шал акына, улица Победы, 35, кабинет 207.
14. Документы, перечисленные в пункте 12, предъявляются специалисту Отдела, адрес: 151300 Северо-Казахстанская область, район Шал акына, город Сергеевка, улица Победы, 35, кабинет 207.
15. После сдачи всех необходимых документов заявитель получает талон, подтверждающий предоставление документов, в котором содержится дата получения заявителем государственной услуги.

16. Қызмет көрсетудің әдісі жеке бару арыз беруші қабылданған шешім туралы жазбаша түрде, пошта бойынша немесе Бөлімі маманында жеке қабылдауда хабарландырылады, мекен-жай бойынша беріледі: 151300 Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Сергеевка қаласы, Победа көшесі, 35 үй, № 207 кабинет.
17. Мемлекеттік қызмет көрсетуді тоқтату немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін себеп болған негіздердің толық тізбесін көрсету нақты стандарттың 12 бөлімінде белгіленген құжаттарды өтінушінің бермеуі.
3. Жұмыс қағидасы
18. қызметті тұтынушыға қатысты басшылық жасайтын мемлекеттік органның жұмыс қағидалары:
1) сыпайылық;
2) кәсіптілік;
3) жеделдік;
4) ақпаратты дұрыс түсіндіру;
5) өтініш берушінің құжаттарының мазмұны туралы ақпараттың құпиялылығы;
6) құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету.
4. Жұмыс нәтижелері

16. Доставка результатов оказания государственной услуги осуществляется при личном посещении. Конечный результат оказания услуги выдается при личном посещении специалистом Отдела, адрес: 151300 Северо-Казахстанская область, район Шал акына, город Сергеевка, улица Победы, 35, кабинет 207.
17. В оказании государственной услуги может быть отказано в случае непредставления заявителем необходимых документов, указанных в пункте 12 настоящего стандарта.
3. Принципы работы
18. По отношению к заявителям государственное учреждение «Отдел сельского хозяйства района Шал акына» руководствуется следующими принципами:
1) вежливость;
2) профессионализм;
3) оперативность;
4) доступное разъяснение информации;
5) конфиденциальность информации о содержании документов заявителя;
6) обеспечение сохранности документов.
4. Результаты работы

19. Тұтынушыларға мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижелері осы стандарттың қосымшасында көрсетілген сапалылық пен қол жеткізушілік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік органның, мекеменің немесе басқа да субъектілердің жұмыстары бағаланатын мемлекеттік қызмет көрсетулердің сапасы мен қолжеткізушілігінің көрсеткіштерінің мақсатты тағайындалуы жыл сайын арнайы құрылған жұмысшы топтармен бекітіледі.
5. Шағымдану тәртібі
21. Лауазымды тұлғаның әрекетіне шағымдануды алуға болады «Шал ақын ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі» мемлекеттік мекемесі, мекенжайы: «Шал ақын ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі» мемлекеттік мекемесінің басшысына, 151300 Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Сергеевка қаласы, Победа көшесі, 35 үй, кабинет 207, телефон 8-715-34-2-06-96, электрондық пошта: dshshlk@mail.ru.

19. Результаты работы Отдела измеряются показателями качества и доступности, которые указаны в приложении к настоящему стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственной услуги, по которым оценивается работа Отдела ежегодно утверждаются специально созданными рабочими группами.
5. Порядок обжалования
21. Порядок обжалования действия (бездействия) уполномоченного должностного лица и оказание содействия в подготовке жалобы разъясняются в государственном учреждении «Отдел сельского хозяйства района Шал акына», адрес: 151300 Северо-Казахстанская область, район Шал акына, город Сергеевка, улица Победы, 35, кабинет 207, телефон: 8-715–34-2-06-96, адрес электронной почты: dshshlk@mail.ru.

22. Шағым беріледі «Шал ақын ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі» мемлекеттік мекемесі бастығына: 151300 Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Сергеевка қаласы, Победа көшесі, 35 үй, телефон 8-715-34-2-06-96, электрондық пошта: dshshlk@mail.ru. Аудан әкімі аппаратының басшысының мекенжайы: 151300, Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Сергеевка қаласы, Победы көшесі, 35 үй, кабинет 301, телефонының нөмірі 8-715-34-2-12-41, электрондық поштасы shalakyn-akimat@sko.kz.
23. Шағымдар заң мерзіміне байланысты қаралады, нәтижесі туралы жазба түрінде пошта немесе электрондық пошта бойынша хабарланады.
Шағымданған арыз бойынша жауап: 8-715-34-2-06-96, 8-715-34-2-12-43.
6. Байланыс ақпарат
24. Мемлекеттік қызмет көрсетуші «Шал ақын ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі» мемлекеттік мекемесі бастығының мекенжайы: 151300, Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Сергеевка қаласы, Победа көшесі, 35 үй, телефонының нөмірі 8-715-34-2-06-96, кабинет 207, электрондық поштасы dshshlk@mail.ru. Шал ақын ауданының әкімі, қабылдау кестесі: сейсенбі, сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін, мекенжайы: 151300, Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Сергеевка қаласы, Победа көшесі, 35 үй, телефонының нөмірі 8-715-34-2-12-41, кабинет 301, электрондық поштасы shalakyn_akimat@sko.kz, сайт: http://www.shn.sko.kz.

22. Жалоба на специалистов подается на имя начальника государственного учреждения «Отдел сельского хозяйства района Шал акына», по адресу: 151300 Северо-Казахстанская область, район Шал акына, город Сергеевка, улица Победы, 35, телефон 8-715-34-2-06-96, адрес электронной почты: dshshlk@mail.ru;жалоба на действия (бездействия) начальника государственного учреждения «Отдел сельского хозяйства района Шал акына» подается в государственное учреждение «Аппарат акима района Шал акына», по адресу: 151300 Северо-Казахстанская область, район Шал акына, город Сергеевка, улица Победы, 35, кабинет 301, телефон 8-715-34-2-12-41, адрес электронной почты: shalakyn_akimat@sko.kz.
23. Документом, подтверждающим принятие жалобы, является талон о принятии заявления, зарегистрированный в журнале регистрации, в котором указываются срок и место получения ответа на поданную жалобу. О ходе рассмотрения жалобы можно узнать по телефонам: 8-715-34-2-06-96, 8-715-34-2-12-43.
6. Контактная информация
24. Начальник государственного учреждения «Отдел сельского хозяйства района Шал акына»: приемный день – пятница с 10.00 до 12.00 часов, адрес: 151300 Северо-Казахстанская область, район Шал акына, город Сергеевка, улица Победы, 35, телефон 8-715-34-2-06-96, кабинет № 207, адрес электронной почты: dshshlk@mail.ru.
Аким района Шал акына, приемный день вторник с 10.00 до 12.00 часов, адрес: 151300 Северо-Казахстанская область, район Шал акына, город Сергеевка, улица Победы, 35, кабинет 301, телефон 8-715-34-2-12-41, адрес электронной почты: shalakyn_akimat@sko.kz, сайт: сайт: http://www.shn.sko.kz.

25. Басқа да қажетті ақпарат өтініш берушіге «Шал ақын ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі» мемлекеттік мекемесі қызметкерлерімен 8-715-34-2-70-76 телефоны бойынша ұсынылады.
«Техникаларды лизингке сатып алу үшін
анықтама беру»мемлекеттік қызмет көрсетудің
стандартына қосымша
Таблица. Сапа мен қол жеткізушілік көрсеткіштерінің мағынасы
Сапа мен қол жеткізушілік көрсеткіштері
Көрсеткіш- тердің нормативтік мағынасы
Келесі жылдағы көрсеткіш-тердің мақсатты мағынасы
Есеп беру жылындағы көрсеткіш-тердің ағымдағы мағынасы
1
2
3
4
1. Дер кезділік

25. Другая полезная информация для заявителя предоставляется специалистами государственного учреждения «Отдел сельского хозяйства района Шал акына» по телефону 8-715-34-2-70-76.
Приложение
к стандарту оказания государственной услуги
«Выдача справки для приобретения техники в лизинг»
Таблица. Значения показателей качества и доступности
Показатели качества и доступности
Норматив- ное значе- ние пока- зателя
Целевое значение показате- ля в после- дующем году
Текущее значе- ние показа- теля в отчет- ном году
1
2
3
4
1. Своевременность