Шал ақын ауданы бойынша жер салығының базалық төлемақысын түзету туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 20/10 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 1 ақпанда N 13-14-93 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2015 жылғы 31 наурыздағы N 36/15 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 31.03.2015 N 36/15 шешімімен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына сәйкес, "Бюджетке төленетін салықтар және басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 99–IV Кодексінің 387-бабы 1-тармағына сәйкес, аудан әкімінің аймаққа бөлу және ұсыну сұлбасының негізінде аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. "Бюджетке төленетін салықтар және басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 99–IV Кодексінің 378, 379, 381, 383-баптарымен белгіленген жер салығының төлемақылары:
1) 378-бабы бойынша "Ауыл шаруашылығы тағайындау жеріне базалық салық төлемақылары" – 50 пайызға;
2) 379-бабы бойынша "Жеке тұлғаларға ұсынылған ауыл шаруашылығы тағайындау жеріне базалық салық төлемақылары" – 50 пайызға;
3) 381-бабы бойынша "Елді мекендердің жеріне (үй жанындағы жер телімдерін қоспағанда) базалық салық төлемақылары" – 50 пайызға;
4) 383-бабы бойынша "Елді мекендерден тыс орналасқан өнеркәсіп жеріне базалық салық төлемақылары" – 50 пайызға жоғарылатылсын.
2. "Шал ақын ауданы бойынша жер салығының базалық төлемақысын түзету туралы" аудандық мәслихаттың 2004 жылғы 28 қаңтардағы сессиясының № 5/3 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң іске енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ХХ сессиясының төрағасы
З. Құрманқұлов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Н. Дятлов
"КЕЛІСІЛДІ"
Шал ақын ауданы бойынша
салық басқармасы
бастығының орынбасары
2009 жылғы 25 желтоқсан
С. Мұқанов

О корректировке базовых ставок земельного налога по району Шал акына
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2009 года N 20/10. Зарегистрировано Управлением юстиции района Шал акына Северо-Казахстанской области 1 февраля 2010 года N 13-14-93. Утратило силу решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 31 марта 2015 года N 36/15
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 31.03.2015 N 36/15 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", согласно пункта 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 99–IV "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", на основании схемы зонирования и предложения акима района районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки земельного налога, установленного статьями 378, 379, 381, 383 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 99–IV "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" соответственно:
1) по статье 378 "Базовые налоговые ставки на земли сельскохозяйственного назначения" - на 50 процентов;
2) по статье 379 "Базовые налоговые ставки на земли сельскохозяйственного назначения предоставленные физическим лицам" - на 50 процентов;
3) по статье 381 "Базовые налоговые ставки на земли населенных пунктов (за исключением придомовых земельных участков)" - на 50 процентов;
4)по статье 383 "Базовые налоговые ставки на земли промышленности, расположенные вне населенных пунктов" - на 50 процентов;
2. Признать утратившим силу решение сессии районного маслихата от 28 января 2004 года № 5/3 "О корректировке базовых ставок земельного налога по району Шал акына".
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель XX сессии
районного маслихата
З. Курманкулов
Секретарь
районного маслихата
Н. Дятлов
"СОГЛАСОВАНО"
Заместитель начальника
налогового управления
по району Шал акына
25 декабря 2009 года
С. Муканов