Облыс әкімиятының 2008 жылғы 13 наурыздағы N 62 "Қорықтық учаскені қоспағанда, Жайық және Қиғаш өзендерінің барлық акваториясы шекараларында (Атырау облысы шегінде) Каспий теңізі солтүстік бөлігінің мемлекеттік қорық аймағының су көлігін пайдаланудың реттелмелі режимімен қоса қорғау аймағы мен экологиялық дәлізін белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облыстық әкімиятының 2009 жылғы 25 ақпандағы N 47 қаулысы. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2009 жылғы 7 сәуірде N 2545 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 27 наурыздағы № 64 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 27.03.2018 № 64 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27 бабын және Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы N 212 Экологиялық Кодексінің 267 бабын басшылыққа алып, облыс әкімияты ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыс әкімиятының 2008 жылғы 13 наурыздағы N 62 "Қорықтық учаскені қоспағанда, Жайық және Қиғаш өзендерінің барлық акваториясы шекараларында (Атырау облысы шегінде) Каспий теңізі солтүстік бөлігінің мемлекеттік қорық аймағының су көлігін пайдаланудың реттелмелі режимімен қоса қорғау аймағы мен экологиялық дәлізін белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2526 тіркелген, 2008 жылғы 17 мамырдағы "Атырау" газетінің N 58 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
3 тармақтағы "департаментке" деген сөз "басқармаға" деген сөзбен ауыстырылсын;
4 тармақтағы: "басқармасына" деген сөз "инспекциясына" деген сөзбен ауыстырылсын;
1) тармақшасындағы "департаментінің" деген сөз "басқармасының" деген сөзбен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы "аймағында" деген сөзден кейін "Су ресурстарын пайдалануды реттеу және қорғау жөніндегі Жайық-Каспий бассейндік инспекциясымен (келісім бойынша) және" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.Н.Кемаловқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Б. Рысқалиев

О внесении изменений и дополнения в постановление акимата области от 13 марта 2008 года № 62 "Об установлении экологического коридора и охранной зоны государственной заповедной зоны северной части Каспийского моря с регулируемым режимом эксплуатации водного транспорта в границах по всей акватории рек Урал и Кигач (в пределах Атырауской области), за исключением заповедного участка"
Постановление Атырауского областного Акимата от 25 февраля 2009 года N 47. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 7 апреля 2009 года за N 2545. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 27 марта 2018 года № 64.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 27.03.2018 № 64 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Руководствуясь статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 267 Экологического Кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года N 212 акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области от 13 марта 2008 года N 62 "Об установлении экологического коридора и охранной зоны государственной заповедной зоны северной части Каспийского моря с регулируемым режимом эксплуатации водного транспорта в границах по всей акватории рек Урал и Кигач (в пределах Атырауской области), за исключением заповедного участка" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2526, опубликованно 17 мая 2008 года в газете "Прикаспийская коммуна" за N 57) следующие изменения и дополнение:
в пункте 3 слово "Департаменту" заменить словом "Управлению";
в пункте 4: слово "управлению" заменить словом "инспекции";
в подпункте 1): слово "Департамента" заменить словом "Управления";
в подпункте 2): после слов "согласовывать с" дополнить словами "Урало-Каспийской бассейновой инспекцией по регулированию использования и охране водных ресурсов (по согласованию) и ".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на Кемалова С.Н.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня официального опубликования.
Аким области Б. Рыскалиев