Шымкент қаласының көшелеріне атау беру туралы
Бірлескен Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2009 жылғы 18 маусымдағы N 22/219-4с шешімі және Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 24 маусымдағы N 914 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 27 шілдеде N 14-1-96 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңының 13-бабы 4 тармағына сәйкес және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Шымкент қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ және Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Шымкент қаласының атаулары жоқ көшелеріне:
Әл-Фараби ауданы Нұрсәт шағынауданының атауы жоқ көшесіне Жұмат Тұрғанбайұлы Шаниннің;
Әл-Фараби ауданы Қайтпас шағынауданының атауы жоқ көшесіне облыстың дамуына үлес қосқан Әбдіманап Байғұтұлы Көмекбаевтың;
Әл-Фараби ауданы Қайтпас шағынауданының N 10 көшесіне Молдабек Ахметбаевтың есімдері;
Абай ауданы Қазығұрт шағынауданының атауы жоқ көшесіне Қазыналы;
Абай ауданы Самал-2 шағынауданының атауы жоқ көшесіне Алтын бесік;
Абай ауданы Достық шағынауданының N 7-ші көшесіне Алғыс;
Абай ауданы Достық шағынауданының N 12 көшесіне Ілтипат;
Абай ауданы Достық шағынауданының N 15-ші көшесіне Қамқорлық;
Әл-Фараби ауданы Тұран шағынауданының атауы жоқ көшесіне Қыран;
Әл-Фараби ауданы Тұран шағынауданының атауы жоқ көшесіне Өсиет;
Әл-Фараби ауданы Тұран шағынауданының атауы жоқ көшесіне Дастан;
Әл-Фараби ауданы Тұран шағынауданының атауы жоқ көшесіне Сұңқар;
Әл-Фараби ауданы Самал-2 шағынауданының атауы жоқ көшесіне Ақ маржан;
Әл-Фараби ауданы Қайтпас шағынауданының атауы жоқ көшесіне Көркем;
Әл-Фараби ауданы Қайтпас шағынауданының атауы жоқ көшесіне Жадыра;
Әл-Фараби ауданы Қайтпас шағынауданының атауы жоқ көшесіне Аққайнар;
Әл-Фараби ауданы Қайтпас шағынауданының атауы жоқ көшесіне Жас қанат;
Еңбекші ауданы Қаражол шағынауданының атауы жоқ көшесіне Баянды;
Еңбекші ауданы Қаражол шағынауданының атауы жоқ көшесіне Ажарлы;
Еңбекші ауданы Қаражол шағынауданының атауы жоқ көшесіне Лашын;
Еңбекші ауданы Қаражол шағынауданының атауы жоқ көшесіне Тұлпар;
Еңбекші ауданы Қаражол шағынауданының атауы жоқ көшесіне Қызғалдақ;
Еңбекші ауданы Қаражол шағынауданының атауы жоқ көшесіне Жұпарлы;
Еңбекші ауданы Қаражол шағынауданының атауы жоқ көшесіне Абзал;
Еңбекші ауданы Қаражол шағынауданының атауы жоқ көшесіне Майбұлақ;
Еңбекші ауданы Шапағат шағынауданының атауы жоқ көшесіне Жалын;
Еңбекші ауданы Нұртас шағынауданының атауы жоқ көшесіне Жасыл желек деген атаулар берілсін.

О наименовании улиц города Шымкента
Совместное решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 18 июня 2009 года N 22/219-4с и постановление акимата города Шымкента Южно-Казахстанской области от 24 июня 2009 года N 914. Зарегистрировано управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 27 июля 2009 года N 14-1-96
В соответствии с пунктом 4 статьи 13 Закона Республики Казахстан "Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, Шымкентский городской маслихат РЕШИЛ и акимат города Шымкента ПОСТАНОВИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам города Шымкента:
безымянной улице микрорайона Нурсат Аль-Фарабийского района имя Жумата Турганбайулы Шанина;
безымянной улице микрорайона Кайтпас Аль-Фарабийского района имя Абдиманапа Байгутулы Комекбаева;
улице N 10 микрорайона Кайтпас Аль-Фарабийского района имя Молдабека Ахметбаева;
безымянной улице микрорайона Казыгурт Абайского района название Казыналы;
безымянной улице микрорайона Самал-2 Абайского района название Алтын бесик;
улице N 7 микрорайона Достык Абайского района название Алгыс;
улице N 12 микрорайона Достык Абайского района название Илтипат;
улице N 15 микрорайона Достык Абайского района название Камкорлык;
безымянной улице микрорайона Туран Аль-Фарабийского района название Кыран;
безымянной улице микрорайона Туран Аль-Фарабийского района название Осиет;
безымянной улице микрорайона Туран Аль-Фарабийского района название Дастан;
безымянной улице микрорайона Туран Аль-Фарабийского района название Сункар;
безымянной улице микрорайона Самал-2 Аль-Фарабийского района название Ак маржан;
безымянной улице микрорайона Кайтпас Аль-Фарабийского района название Коркем;
безымянной улице микрорайона Кайтпас Аль-Фарабийского района название Жадыра;
безымянной улице микрорайона Кайтпас Аль-Фарабийского района название Аккайнар;
безымянной улице микрорайона Кайтпас Аль-Фарабийского района название Жас канат;
безымянной улице микрорайона Каражол Енбекшинского района название Баянды;
безымянной улице микрорайона Каражол Енбекшинского района название Ажарлы;
безымянной улице микрорайона Каражол Енбекшинского района название Лашын;
безымянной улице микрорайона Каражол Енбекшинского района название Тулпар;
безымянной улице микрорайона Каражол Енбекшинского района название Кызгалдак;
безымянной улице микрорайона Каражол Енбекшинского района название Жупарлы;
безымянной улице микрорайона Каражол Енбекшинского района название Абзал;
безымянной улице микрорайона Каражол Енбекшинского района название Майбулак;
безымянной улице микрорайона Шапагат Енбекшинского района название Жалын;
безымянной улице микрорайона Нуртас Енбекшинского района название Жасыл желек.

2. Осы бірлескен шешім мен қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      Б. Ахметов
Шымкент қаласының әкімі                    А. Жетпісбаев
Қалалық мәслихат хатшысы                   Н. Джарболов

2. Настоящее совместное решение и постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкента                       А. Жетписбаев
Председатель сессии
городского маслихата                       Б. Ахметов
Секретарь городского маслихата             Н. Джарболов