Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 16/161-4с "2009 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2009 жылғы 5 қарашадағы N 26/253-4с Шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 12 қарашада N 14-1-101 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Шымкент қаласы Әділет басқармасының 2010 жылғы 5 мамырдағы N 1-10444/02 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Шымкент қаласы Әділет басқармасының 2010.05.05 N 1-10444/02 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 23 қазандағы № 21/244-IV "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 12 желтоқсандағы № 12/135-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қалалық мәслихаттың "2009 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 16/161-4с (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 14-1-85 тіркелген, 2009 жылдың 9 қаңтарында "Шымкент келбеті", Панорама Шымкента" газеттерінде жарияланған; қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 27 қаңтардағы № 17/174-4с "Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 16/161-4с "2009 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 14-1-88 тіркелген, 2009 жылдың 13 ақпандағы "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" № 12 газеттерінде жарияланған; қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 20 ақпандағы № 18/182-4с "Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 16/161-4с "2009 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 14-1-89 тіркелген, 2009 жылдың 13 наурыздағы "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" № 19 газеттерінде жарияланған, қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 30 сәуірдегі № 21/207-4с "Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 16/161-4с "2009 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 14-1-94 тіркелген, 2009 жылдың 15 мамырындағы "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" № 29 газеттерінде жарияланған, қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 23 шілдедегі № 24/237-4с "Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 16/161-4с "2009 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы", нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 14-1-97 тіркелген, 2009 жылдың 31 шілдедегі "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" № 40 газеттерінде жарияланған,) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1)-тармақшада:

О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 23 декабря 2008 года N 16/161-4с "О бюджете города Шымкента на 2009 год"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 5 ноября 2009 года N 26/253-4с. Зарегистрировано управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 12 ноября 2009 года N 14-1-101. Утратило силу в связи с истечением срока - письмо Управления юстиции города Шымкента от 5 мая 2010 года N 1-10444/02
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока - письмо Управления юстиции города Шымкента от 05.05.2010 N 1-10444/02.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 23 октября 2009 года № 21/244-IV «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2008 года № 12/135-IV «Об областном бюджете на 2009 год» городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата «О бюджете города Шымкента на 2009 год» от 23 декабря 2008 года № 16/161-4с (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-1-85, опубликовано 9 января 2009 года в газетах «Шымкент келбеті», «Панорама Шымкента», внесены изменения и дополнения решением городского маслихата от 27 января 2009 года № 17/174-4с «О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 16/161-4с «О бюджете города Шымкента на 2009 год», зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-1-88, опубликован 13 февраля 2009 года в газетах «Шымкент келбеті», «Панорама Шымкента» № 12, внесены изменения и дополнения решением городского маслихата от 20 февраля 2009 года № 18/182-4с «О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 16/161-4с «О бюджете города Шымкента на 2009 год», зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-1-89, опубликован 13 марта 2009 года в газетах «Шымкент келбеті», «Панорама Шымкента» № 19, внесены изменения и дополнения решением городского маслихата от 30 апреля 2009 года № 21/207-4с «О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 16/161-4с «О бюджете города Шымкента на 2009 год», зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-1-94, опубликован 15 мая 2009 года в газетах «Шымкент келбеті», «Панорама Шымкента» № 29, внесены изменения и дополнения решением городского маслихата от 23 июля 2009 года № 24/237-4с «О внесении изменений в решение городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 16/161-4с «О бюджете города Шымкента на 2009 год», зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-1-97, опубликован 31 июля 2009 года в газетах «Шымкент келбеті», «Панорама Шымкента» № 40,) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):