Шымкент қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 30 наурыздағы "Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыруды ұсынатын жұмыс берушілерді іріктеу Қағидасы туралы" N 477 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 8 желтоқсандағы 1801 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 6 қаңтарда N 14-1-104 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 28 ақпандағы № 216 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімдігінің 2012.02.28 № 216 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыруды ұсынатын жұмыс берушілерді іріктеу Қағидасы туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 30 наурыздағы № 477 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 14-1-93 нөмерімен тіркелген, "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" газеттерінде 2009 жылдың 17 сәуірінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыруды ұсынатын жұмыс берушілерді іріктеу қағидасында:
20 тармақтағы "жіберуге міндетті" деген сөздер "жібереді" деген сөзге өзгертілсін;
21 тармақтағы "хабарлауға тиіс" деген сөздер "хабарлайды" деген сөзге өзгертілсін.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 А.Жетпісбаев

О внесении изменений в постановление акимата города Шымкента от 30 марта 2009 года N 477 "О правилах отбора работодателей, предлагающих организацию социальных рабочих мест"
Постановление акимата города Шымкента Южно-Казахстанской области от 8 декабря 2009 года N 1801. Зарегистрировано управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 6 января 2010 года N 14-1-104. Утратило силу - постановлением Шымкентского городского акимата Южно-Казахстанской области от 28 февраля 2012 года № 216
Сноска. Утратило силу - постановлением Шымкентского городского акимата Южно-Казахстанской области от 28.02.2012 № 216.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» акимат города Шымкента ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Шымкента «О правилах отбора работодателей, предлагающих организацию социальных рабочих мест» от 30 марта 2009 года № 477 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 14-1-93, опубликовано 17 апреля 2009 года в газетах «Панорама Шымкента, «Шымкент келбеті») следующие изменения:
в Правилах отбора работодателей, предлагающих организацию социальных рабочих мест, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 20 слова «обязан направлять» заменить словом «направляет»;
в пункте 21:
слово «обязан» исключить;
слово «извещать» заменить словом «извещает».
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким города                                А.Жетписбаев