2009 жылы жасы он жетіге толатын ер жынысындағы азаматтарды шақыру учаскесінде есепке тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласының әкімінің 2009 жылғы 8 қаңтардағы N 10 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 28 қаңтарда N 5-1-101 тіркелді. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Өскемен қаласы әкімінің аппаратының 2009.04.01 № Ин-6/255 хатымен
Ескерту. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Өскемен қаласы әкімінің аппаратының 2009.04.01 № Ин-6/255 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңының 33 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Заңының 17 бабының 3 тармағына сәйкес ШЕШТІ:
1. «Өскемен қаласының қорғаныс істері жөніндегі басқармасы» мемлекеттік мекемесінде 2009 жылы жасы он жетіге толатын ер жынысындағы азаматтарды тіркеу кезінде Протозанов көшесі, 37 мекенжайы бойынша шақыру учаскесі құрылсын.
2. Есепке тіркеу бойынша комиссия құрылсын.
3. Есепке тіркеу бойынша комиссияның дербес құрамы және оның жұмыс тәртiбi Өскемен қаласы әкімдігінің бекітілуіне шығарылсын.
4. «Шығыс Қазақстан облысы Денсаулық сақтау басқармасы» мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) жасөспірімдерді зертханалық және рентгенологиялық тексеруді өткізуді ұйымдастырсын, медициналық комиссия дәрігерлерінің жолдамалары бойынша шақырылатындарды стационарлық зерттеу және емдеу үшін қажетті төсек орындарын бөлсін.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары С.Ж. Жүніспековаға жүктелсін.
6. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының әкімі                  Т. Қасымжанов

Об организации и обеспечении приписки к призывному участку граждан мужского пола, которым в 2009 году исполняется семнадцать лет
Решение акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 8 января 2009 года № 10. Зарегистрировано управлением юстиции города Усть-Каменогорска департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 28 января 2009 года за № 5-1-101. Утратило силу - в связи с истечением срока, на который оно было принято, на основании письма аппарата акима города Усть-Каменогорска от 01.04.2009 № Ин-6/255
Сноска. Утратило силу - в связи с истечением срока, на который оно было принято, на основании письма аппарата акима города Усть-Каменогорска от 01.04.2009 № Ин-6/255.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе", РЕШИЛ:
1. Образовать на период проведения приписки граждан мужского пола, которым в 2009 году исполняется семнадцать лет, призывной участок в государственном учреждении "Управление по делам обороны города Усть-Каменогорска" по адресу: улица Протозанова, 37.
2. Образовать комиссию по приписке.
3. Персональный состав комиссии по приписке и порядок ее работы внести на утверждение акимата города Усть-Каменогорска.
4. Рекомендовать государственному учреждению "Управление здравоохранения Восточно-Казахстанской области" (по согласованию) организовать проведение лабораторного и рентгенологического обследования юношей, выделить необходимое количество койко-мест для стационарного обследования состояния здоровья и лечения призывников по направлениям врачей медицинской комиссии.
5. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Жунуспекову С.Ж.
6. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города
Усть-Каменогорска
Т. Касымжанов