2004 жылғы 28 қазандағы № 2262 "Қалалық жолаушылар көлігінің бағдарлық жүйелері туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 9 ақпандағы N 3633 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2009 жылғы 4 наурызда N 5-1-106 тіркелді. Күші жойылды - Өскемен қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 28 маусымдағы N 1609 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Өскемен қаласы әкімдігінің 2012.06.28 N 1609 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңының  31-бабының 1-тармағының 9) тармақшасының негізінде, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2004 жылғы 28 қазандағы № 2262 «Қалалық жолаушылар көлігінің бағдарлық жүйелері туралы» қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2043 нөмірімен тіркелген, 2004 жылғы 11 желтоқсандағы № 126 «Дидар», 2004 жылғы 9 желтоқсандағы № 188  «Рудный Алтай» газеттерінде жарияланған), 2005 жылғы 8 маусымдағы № 03 «Өскемен қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 2262 «Қалалық жолаушылар көлігінің маршруттық жүйесі туралы» қаулысына өзгерістер енгізу туралы (тіркеу № 2043)» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2386 нөмірімен тіркелген, 2005 жылғы 2 шілдедегі № 64-65 «Дидар», 2005 жылғы 30 маусымдағы № 98 «Рудный Алтай» газеттерінде жарияланған) қаулысына енгізілген өзгерістермен мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Автобустар және шағын автобустар қалалық бағдарларының қозғалыс сызбалары сипаттамасының «Автобус бағдарлары» 1 бөлімі келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
17
Комсомол көшесі мен Карл Маркс қиылысы – «Ивушка» дүкені
Комсомол, Өтепов көшелері, Қаныш Сәтпаев даңғылы, Қазақстан, Максим Горький көшелері, Әуезов, Абай даңғылдары, Михаэлис, Космическая, Потанин, Серікбаев, Виноградов көшелері. Кері бағытта – Виноградов көшесі, Тәуелсіздік даңғылы, Космическая, Михаэлис көшелері, Абай, Әуезов, Жеңіс даңғылдары, Қазақстан көшесі, Қаныш Сәтпаев даңғылы, Өтепов көшесі, Комсомол көшесі мен Карл Маркс көшесінің қиылысы
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының әкімі                    Т. Касымжанов
«Шығыс Қазақстан облысының
жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Е. Байбатчин

О внесении изменений в постановление от 28 октября 2004 года № 2262 "О маршрутной сети городского пассажирского транспорта"
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 9 февраля 2009 года N 3633. Зарегистрировано управлением юстиции города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области 4 марта 2009 года за N 5-1-106. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска от 28 июня 2012 года N 1609
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска от 28.06.2012 N 1609 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация
На основании подпункта 9) пункта 1 статьи 31 Закона Республики  Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном  управлении в Республике Казахстан» акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление от 28 октября 2004 года № 2262 «О маршрутной сети городского пассажирского транспорта» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2043, опубликовано в газетах «Дидар» от 11 декабря 2004 года  № 126, «Рудный Алтай» от 9 декабря 2004 года № 188), с изменениями, внесенными постановлением от 8 июня 2005 года № 03 «О внесении изменений в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 28 октября 2004 года № 2262 «О маршрутной сети городского пассажирского транспорта» (регистрационный № 2043)» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2386, опубликовано в газетах «Дидар» от 2 июля 2005 года № 64-65, «Рудный Алтай» от 30 июня 2005 года № 98) следующие изменения:
раздел 1 «Маршруты автобусов» Описания схем движения городских маршрутов автобусов и микроавтобусов, утвержденного указанным постановлением, дополнить строкой следующего содержания:
17
Пересечение улиц Комсомольской и Карла Маркса – магазин «Ивушка»
Улицы Комсомольская, Утепова, проспект Каныша Сатпаева, улицы Казахстан, Максима Горького, проспекты Ауэзова, Абая, улицы Михаэлиса, Космическая, Потанина, Серикбаева, Виноградова. В обратном направлении – улица Виноградова, проспект Тәуелсіздік (Независимости), улицы Космическая, Михаэлиса, проспекты Абая, Ауэзова, Победы, улица Казахстан, проспект Каныша Сатпаева, улица Утепова, пересечение улиц Комсомольской и Карла Маркса
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города
Усть-Каменогорска                          Т. Касымжанов
Согласовано:
Начальник государственного
учреждения «Управление
пассажирского транспорта
и автомобильных дорог Восточно-
Казахстанской области»                     Е. Байбатчин