"Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету" бағдарламасы бойынша әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2008 жылғы 16 маусымдағы № 667 қаулыға өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 2009 жылғы 23 ақпандағы N 216 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Семей қаласындағы Әділет басқармасында 2009 жылғы 3 сәуірде N 5-2-107 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 2010 жылғы 2 сәуірдегі N 322 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 2010.04.02 N 322 (ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Қазақстан Республикасы Заңының 28-бабына, 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 56-бабының 1-тармағы 4) тармақшасына сәйкес және "Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету" 007 бағдарламасы бойынша төлемдер көлемінің кеңеюіне байланысты қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету" бағдарламасы бойынша әлеуметтік көмек көрсету туралы” әкімдіктің 2008 жылғы 16 маусымдағы № 667 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу мемлекеттік тізілімінде 2008 жылғы 29 шілдеде № 5-2-93 тіркелген, “Семей таңы” және “Вести Семей” газеттерінің 2008 жылғы 7 тамыздағы № 32 жарияланған) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
1) 1-тармақтың 1) тармақшасындағы “сонымен қатар” деген сөздер алынып тасталсын;
2) 1-тармақ мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) "Республикалық және облыстық маңыздағы дербес зейнеткер мәртебесі бар адамдардың мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау мақсатында 2009 жылдың қаңтарынан бастап ай сайын бюджетте көзделген қаржы мөлшерінде материалдық көмек берілсін. Осы санаттағыларға материалдық көмекті төлеу Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтың қалалық филиалының тізімдеріне немесе ұсынылған өтініштерге сәйкес жүргізілсін”.
2. Қаулының орындалуын бақылау әкімнің орынбасары Т. Ж. Мүсәпірбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласы әкімінің
міндетін атқарушы С. Оразалиев

О внесении изменения и дополнения в постановление от 16 июня 2008 года № 667 "Об оказании социальной помощи по программе "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов"
Постановление акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 23 февраля 2009 года N 216. Зарегистрировано Управлением юстиции города Семей Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 3 апреля 2009 года за N 5-2-107. Утратило силу постановлением акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 2 апреля 2010 года N 322
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 02.04.2010 N 322 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213-I "О нормативных правовых актах", подпункта 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-ІV и в связи с расширением объема выплат по программе 007 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата от 16 июня 2008 года № 667 "Об оказании социальной помощи по программе "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 июля 2008 года № 5-2-93, опубликовано 7 августа 2008 года в газетах "Семей таны" и "Вести Семей" № 32) следующие изменение и дополнение:
1) в подпункте 1) пункта 1 исключить слова "а также";
2) пункт 1 дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) В целях социальной поддержки отдельных категорий нуждающихся граждан имеющих статус персонального пенсионера республиканского и областного значений, ежемесячно с января месяца 2009 года предоставлять материальную помощь в размере предусмотренных средств в бюджете. Выплату материальной помощи данной категории производить согласно спискам городского филиала Государственного центра по выплате пенсий или представленным заявлениям".
2. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима Мусапирбекова Т. Ж.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима
города Семей С.Уразалиев