Тіркелген салықтың базалық ставкасы туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов калалық мәслихатының 2009 жылғы 19 ақпандағы N 16/119-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Курчатов қаласындағы Әділет басқармасында 2009 жылғы 11 наурызда N 5-3-69 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2018 жылғы 4 мамырдағы № 20/152-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 04.05.2018 № 20/152-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 99-IV Қазақстан Республикасы Кодексінің 422 бабы 2 тармағына сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес тіркелген салықтың базалық ставкасы бір айға салық салудың өлшем бірлігінде бекітілсін.

О базовых ставках фиксированного налога
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 19 февраля 2009 года N 16/119-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции города Курчатова Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 11 марта 2009 года за N 5-3-69. Утратило силу - решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 4 мая 2018 года № 20/152-VI
Сноска. Утратило силу - решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 04.05.2018 № 20/152-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 99-IV "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить базовые ставки фиксированного налога на единицу налогообложения в месяц согласно приложению.

2. 2006 жылғы 13 ақпандағы № 23/136–III "Кәсіпкерлік қызметтің жекеше түрлеріне тіркелген жиынтық салық ставкасы туралы (ақшалай ұтыссыз)" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-3-18 нөмірімен 2006 жылдың 01 наурызында тіркелген; 2006 жылғы 07 наурыздағы № 23 "Дидар", 2006 жылғы 21 наурыздағы № 42 "Рудный Алтай" облыстық газеттерінде жарияланған); 2006 жылғы 14 желтоқсандағы № 29/182–III "Бір дербес компьютерге ең төменгі мөлшерде тіркелген жиынтық салық ставкасы туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-3-34 нөмірімен 2007 жылдың 10 қаңтарында тіркелген; 2007 жылғы 16 қаңтардағы № 5 "Дидар", 2007 жылғы 13 қаңтардағы № 5 "Рудный Алтай" облыстық газеттерінде жарияланған); 2007 жылғы 20 шілдедегі № 35/218–III "Бір дербес компьютерге ең төменгі мөлшерде тіркелген жиынтық салық ставкасы туралы" 2006 жылғы 14 желтоқсандағы № 29/182-III шешімге өзгертулер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-3-44 нөмірімен 2007 жылдың 06 тамызында тіркелген; 2007 жылғы 11 тамыздағы № 98 "Дидар", 2007 жылғы 11 тамыздағы № 121 "Рудный Алтай" облыстық газеттерінде жарияланған) шешімдердің күші жойылды деп танылсын.

2. Признать утратившим силу решение от 13 февраля 2006 года № 23/136-III "О ставках фиксированного суммарного налога для отдельного вида предпринимательской деятельности (без денежного выигрыша)", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-3-18 от 01 марта 2006 года; опубликовано в областных газетах "Дидар" от 07 марта 2006 года № 23, "Рудный Алтай" от 21 марта 2006 года № 42); решение от 14 декабря 2006 года № 29/182-III "О минимальной ставке фиксированного суммарного налога на один персональный компьютер", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-3-34 от 10 января 2007 года; опубликовано в областных газетах "Дидар" от 16 января 2007 года № 5, "Рудный Алтай" от 13 января 2007 года № 5); решение от 20 июля 2007 года № 35/218-III "О внесении изменений в решение от 14 декабря 2006 года № 29/182-III "О минимальной ставке фиксированного суммарного налога на один персональный компьютер", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-3-44 от 06 августа 2007 года; опубликовано в областных газетах "Дидар" от 11 августа 2007 года № 98, "Рудный Алтай" от 11 августа 2007 года № 121).