"Курчатов қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" 2008 жылғы 26 желтоқсандағы N 14/101-IV шешімге өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2009 жылғы 27 қазандағы N 21/165-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Курчатов қаласындағы Әділет басқармасында 2009 жылғы 29 қазанда N 5-3-82 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихаты аппаратының 2010 жылғы 15 қаңтардағы N 5 хатымен
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихаты аппаратының 2010.01.15 N 5 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына, «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 10/129-IV шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 16 қазандағы № 15/202-IV шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне 2514 нөмірімен 2009 жылғы 26 қазанда тіркелді) сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «Курчатов қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы» 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 14/101-IV шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне 5-3-64 нөмірімен 2009 жылдың 06 қаңтарында тіркелген, «Дидар» газетінің 2009 жылғы 15 қаңтардағы № 4, «Рудный Алтай» газетінің 2009 жылғы 15 қаңтардағы № 4-5 сандарында жарияланған), «Курчатов қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы» 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 14/101-IV шешімге өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 19 ақпандағы № 16/118-IV (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне 5-3-67 нөмірімен 2009 жылғы 25 ақпанда тіркелген, «Дидар» газетінің 2009 жылғы 3 наурыздағы № 27-28, «Рудный Алтай» газетінің 2009 жылғы 3 наурыздағы № 30 сандарында жарияланған), «Курчатов қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы» 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 14/101-IV шешімге өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 23 сәуірдегі № 18/133-IV (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне 5-3-72 нөмірімен 2009 жылғы 30 сәуірде тіркелген, «Дидар» газетінің 2009 жылғы 14 мамырдағы № 68-69, «Рудный Алтай» газетінің 2009 жылғы 13 мамырдағы № 71 сандарында жарияланған), «Курчатов қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы» 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 14/101-IV шешімге өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 23 шілдедегі № 20/146-IV (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне 5-3-79 нөмірімен 2009 жылғы 28 шілдеде тіркелген, «Дидар» газетінің 2009 жылғы 5 тамыздағы № 125-126, «Рудный Алтай» газетінің 2009 жылғы 4 тамыздағы № 120 сандарында жарияланған) шешімімен енгізілген өзгерістері және толықтыруларымен келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:

О внесении изменений и дополнений в решение от 26 декабря 2008 года № 14/101-IV "О бюджете города Курчатова на 2009 год"
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 октября 2009 года N 21/165-IV. Зарегистрировано в Управлении юстиции города Курчатова Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 29 октября 2009 года за N 5-3-82. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма аппарата Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 15 января 2010 N 5
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма аппарата Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.01.2010 N 5.
В соответствии cо статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 16 октября 2009 года № 15/202-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 19 декабря 2008 года № 10/129-IV «Об областном бюджете на 2009 год», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2514 от 26 октября 2009 года) Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 26 декабря 2008 года № 14/101-IV «О бюджете города Курчатова на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-3-64 от 06 января 2009 года, опубликовано в газетах «Дидар» от 15 января 2009 года № 4, «Рудный Алтай» от 15 января 2009 года № 4-5) с внесенными изменениями и дополнениями решением от 19 февраля 2009 года № 16/118-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 26 декабря 2008 года № 14/101-IV «О бюджете города Курчатова на 2009 год», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-3-67 от 25 февраля 2009 года, опубликовано в газетах «Дидар» от 3 марта 2009 года № 27-28, «Рудный Алтай» от 3 марта 2009 года № 30), решением от 23 апреля 2009 года № 18/133-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 26 декабря 2008 года № 14/101-IV «О бюджете города Курчатова на 2009 год», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-3-72 от 30 апреля 2009 года, опубликовано в газетах «Дидар» от 14 мая 2009 года № 68-69, «Рудный Алтай» от 13 мая 2009 года № 71), решением от 23 июля 2009 года № 20/146-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 26 декабря 2008 года № 14/101-IV «О бюджете города Курчатова на 2009 год», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-3-79 от 28 июля 2009 года, опубликовано в газетах «Дидар» от 05 августа 2009 года № 125-126, «Рудный Алтай» от 04 августа 2009 года № 120) следующие изменения и дополнения:

1) 1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«Курчатов қаласының 2009 жылға арналған бюджеті 1 қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 705867 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдерден – 393956 мың теңге;
салықтық емес түсімдерден – 2518 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдерден – 10568 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 298825 мың теңге;
2) шығындар – 713380,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді жабу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – -514 мың теңге;
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерді сатудан түскен түсімдер – 514 мың теңге;
5) бюджет (профицит) тапшылығы - -6999,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін) қаржыландыру – 6999,3 мың теңге».
2) 2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«2009 жылға арналған әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталатын шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша қала бюджетіне түсетін кірістерді бөлу нормативтері 93.6 % мөлшерінде белгіленсін».
3) 5 тармақта:
«500 мың теңге» саны «308 мың теңге» санына ауыстырылсын;
«400 мың теңге» саны «100 мың теңге» санына ауыстырылсын;
«100 мың теңге» саны «208 мың теңге» санына ауыстырылсын;
4) 8 тармақта:
«45000 мың теңге» саны «42300 мың теңге» санына ауыстырылсын;
5) 9 тармақта:
«27345 мың теңге» саны «26993 мың теңге» санына ауыстырылсын;
«26184 мың теңге» саны «25983 мың теңге» санына ауыстырылсын;
«801 мың теңге» саны «650 мың теңге» санына ауыстырылсын;
6) 1 және 2 қосымша осы шешімнің 1 және 2 қосымшасына сай жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                                   Г. БАЙЗАҚОВА
Курчатов қалалық
мәслихатының хатшысы                              Ш. ТӨЛЕУТАЕВ
Курчатов қалалық мәслихатының
21 сессиясының
2009 жылғы 27 қазандағы

1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
«Утвердить бюджет города Курчатова на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 705867 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 393956 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2518 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10568 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 298825 тысяч тенге;
2) затраты – 713380,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -514 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 514 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6999,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (профицита) – 6999,3 тысячи тенге»;
2) пункт 2 изложить в следующей редакции:
«Установить на 2009 год нормативы распределения доходов в бюджет города по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источники выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты в размере 93.6%».
3) в пункте 5:
цифру «500 тысяч тенге» заменить цифрой «308 тысяч тенге»;
цифру «400 тысяч тенге» заменить цифрой «100 тысяч тенге»;
цифру «100 тысяч тенге» заменить цифрой «208 тысяч тенге»;/
4) в пункте 8:
цифру «45000 тысяч тенге» заменить цифрой «42300 тысяч тенге»;
5) в пункте 9:
цифру «27345 тысяч тенге» заменить цифрой «26993 тысяч тенге»;
цифру «26184 тысячи тенге» заменить цифрой «25983 тысячи тенге»;
цифру «801 тысяча тенге» заменить цифрой «650 тысяч тенге»;
6) приложения 1 и 2 изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии                           Г. БАЙЗАКОВА
Секретарь Курчатовского
городского маслихата                          Ш. ТУЛЕУТАЕВ
Приложение 1
к решению 21 сессии
Курчатовского городского маслихата
от 27 октября 2009 года

№ 21/165–ІV шешіміне
1 қосымша
Курчатов қалалық мәслихатының
14 сессиясының
2008 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 14/101–ІV шешіміне
1 қосымша
Курчатов қаласының 2009 жылға арналған
анықталған бюджеті
санат
Сынып
Сыныпша
Ерек
шелік
Кірістер атауы
сомасы
(мың теңге)
1
Кірістер
705 867,0
1
Салықтық түсімдер
393 956,0
01
Табыс салығы
139 650,0
2
Жеке табыс салығы
139 650,0
01
Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы

№  21/165-IV
Приложение 1
к решению 14 сессии
Курчатовского городского маслихата
от 26 декабря 2008 года
№ 14/101-IV
Уточненный бюджет города Курчатова на 2009 год
Кате
гория
класс
под
класс
специ
фика
наименование доходов
сумма
(тыс. тенге)
1
Доходы
705 867,00
1
Налоговые поступления
393 956,00
1
Подоходный налог
139 650,00
2
Индивидуальный подоходный налог
139 650,00
01
Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты

129 468,0
02
Төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы
9 282,0
03
Қызметін біржолғы талон бойынша жүзеге асыратын жеке тұлғалардан алынатын жеке табыс салығы
528,0
04
Төлем көзінен салық салынатын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы
372,0
03
Әлеуметтік салық
138 782,0
1
Әлеуметтік салық
138 782,0
01
Әлеуметтік салық
138 782,0
04
Меншікке салынатын салықтар
93 627,0
1
Мүлікке салынатын салықтар
53 497,0
01
Заңды тұлғалардың және жеке кәсіпкерлердің мүлкіне салынатын салық
52 791,0
02
Жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салық
706,0
3
Жер салығы
28 035,0
02
Елді мекендер жерлеріне жеке тұлғалардан алынатын жер салығы
1 985,0
08
Елді мекендер жерлеріне заңды тұлғалардан, жеке кәсіпкерлерден, жеке нотариустар мен адвокаттардан алынатын жер салығы
26 050,0
4
Көлік құралдарына салынатын салық
12 095,0
01
Заңды тұлғалардан көлік құралдарына салынатын салық
4 227,0
02
Жеке тұлғалардан көлік құралдарына салынатын салық
7 868,0
05
Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын ішкі салықтар
20 076,0
2
Акциздер
988,0
96
Заңды және жеке тұлғалар бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өзінің өндірістік мұқтаждарына пайдаланатын бензин (авиациалықты қоспағанда)
885,0
97
Заңды және жеке тұлғаларға бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарға пайдаланылатын дизель отыны
103,0
3
Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер
15 830,0
15
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
15 830,0
4
Кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар
3 258,0
01
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
177,0
02
Жекеленген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін алынатын лицензиялық алым
1 254,0
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
56,0
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
158,0
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
841,0
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарын бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
772,0
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
1 821,0
1
Мемлекеттік баж салығы
1 821,0
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекеше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады

129 468,0
02
Индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты
9 282,0
03
Индивидуальный подоходный налог с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам
528
04
Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты
372
3
Социальный налог
138 782,0
1
Социальный налог
138 782,0
1
Социальный налог
138 782,0
4
Налоги на собственность
93 627,0
1
Налоги на имущество
53 497,0
1
Налог на имущество юридических лиц и индивидуальных предпринимателей
52 791,00
2
Налог на имущество физических лиц
706
3
Земельный налог
28 035,0
2
Земельный налог с физических лиц на земли населенных пунктов
1 985,0
8
Земельный налог с юридических лиц, индивидуальных предпринимателей, частных нотариусов и адвокатов на земли населенных пунктов
26 050,0
4
Налог на транспортные средства
12 095,0
1
Налог на транспортные средства с юридических лиц
4 227,0
2
Налог на транспортные средства с физических лиц
7 868,00
5
Внутренние налоги на товары, работы и услуги
20 076,0
2
Акцизы
988
96
Бензин (за исключением авиационного), реализуемый юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемый на собственные производственные нужды
885
97
Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемое на собственные производственные нужды
103
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
15 830,0
15
Плата за пользование земельными участками
15 830,0
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
3 258,0
1
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
177
2
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
1 254,0
3
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
56
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
158
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
841
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
772
8
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
1 821,0
1
Государственная пошлина
1 821,0
2
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям

1 250,0
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
251,0
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
93,0
07
Қазақстан Республикасы азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасы азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
22,0
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
115,0
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
11,0
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толықтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерді қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
36,0
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
43,0
2
Салықтық емес түсімдер
2 518,0
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
2 180,0
5
Мемлекеттік меншіктегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
2 180,0
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
2 180,0
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
338,0
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
338,0
07
Жергілікті бюджеттен бұрын алынған пайдаланылмаған қаражаттарды қайтару
113,0
09
Жергілікті бюджетке басқа да салықтық емес түсімдер
225,0
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
10 568,0
03
Жерді және материалдық емес активтер сату
10 568,0
1
Жерді сату
10 500,0
01
Жер учаскелерін сатудан түскен түсімдер
10 500,0
2
Материалды емес активтерді сату
68,0
02
Жер учаскелерін жалдау құқығын сатқаны үшін төлем
68,0
4
Трансферттердің түсімдері
298 825,0
02
Мемлекеттік басқарудың жоғарғы тұрған органдарынан түсетін трансферттер
298 825,0
2
Облыстық бюджеттен түсетін трансферттер
298 825,0
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер

1 250,0
4
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
251
5
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
93
7
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении в гражданстве Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
22
8
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
115
9
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
11
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
36
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
43
2
Неналоговые поступления
2 518,0
1
Доходы от государственной собственности
2 180,0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
2 180,0
4
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
2 180,0
6
Прочие неналоговые поступления
338
1
Прочие неналоговые поступления
338
7
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета
113
9
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
225
3
Поступления от продажи основного капитала
10 568,0
3
Продажа земли и нематериальных активов
10 568,0
1
Продажа земли
10 500,0
1
Поступления от продажи земельных участков
10 500,00
2
Продажа нематериальных активов
68
2
Плата за продажу права аренды земельных участков
68
4
Поступления трансфертов
298 825,0
2
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
298 825,0
2
Трансферты из областного бюджета
298 825,0
1
Целевые текущие трансферты