Тіркелген салық ставкасы туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2009 жылғы 29 қаңтардағы N 14/8-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Риддер қалалық Әділет басқармасында 2009 жылғы 06 ақпанда N 5-4-105 тіркелді. Күші жойылды - Риддер қалалық мәслихатының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы N 29/7-IV шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Риддер қалалық мәслихатының 2010.12.29  N 29/7-IV (жарияланғаннан кейін 10 күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О ставках фиксированного налога
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 января 2009 года N 14/8-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции города Риддера Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 06 февраля 2009 года за N 5-4-105. Утратило силу решением Риддерского городского маслихата от 29 декабря 2010 года № 29/7-IV
Сноска. Утратило силу решением Риддерского городского маслихата  от 29.12.2010 № 29/7-IV (вводится в действие через 10 дней после опубликования).

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-II «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңының 6 бабына басшылыққа ала отырып, Қазақстан Республикасының  2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 99-IV «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» (Салық кодексі) Кодексінің 422-бабының негізінде, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Риддер қаласының аумағында айына төленетін  салық салудың бірлігіне тіркелген салық ставкасының көлемі белгіленсін.

В соответствии с статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении в Республике Казахстан» № 148-IV от 23 января 2001 года, на основании статьи 422 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс) № 99-IV от 10 декабря 2008 года, Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить размеры ставок фиксированного налога на единицу налогообложения в месяц на территории города Риддера согласно приложения.

2. Риддер қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 21 қарашадағы № 5-4-72 нөмірімен нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеуінің Тізілімінде тіркелген «Тіркелген қосарланған салық ставкасы туралы» 2007 жылғы 23 қазандағы № 3/13-ІV шешімінің күшін жойылды деп есептелсін.
3. Осы шешім бірінші ресми жариялаудан кейін он күнтізбелік күннің аяқталуы бойынша қолданысқа енгізіледі.
Кезекті сессияның төрағасы        Ж. Дюсупов
Қалалық мәслихат хатшысы          А. ЕРМАКОВ
Қалалық мәслихаттың
14-ші сессиясының
2009 жылғы 29 қаңтардағы

2. Считать утратившим силу решение Риддерского городского маслихата от 23 октября 2007 года № 3/13-IV «О ставках фиксированного суммарного налога», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-4-72 от 21 ноября 2007 года.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель очередной сессии       Ж. ДЮСУПОВ
Секретарь городского маслихата      А. ЕРМАКОВ
Приложение
к решению 14-й сессии