"2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 11/3-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2009 жылғы 22 шілдедегі N 17/2-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Глубокое аудандық Әділет басқармасында 2009 жылғы 28 шілдеде N 5-9-111 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Глубокое аудандық мәслихатының 2009 жылғы 28 желтоқсандағы N 345 хатымен
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Глубокое аудандық мәслихатының 2009.12.28 N 345 хатымен.
Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 109 бабын, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 10/129-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 14 шілдедегі № 14/179-IV шешімін, (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде № 2509 болып тіркелген), «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасын басшылыққа алып, Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Глубокое аудандық мәслихатының «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 11/3-IV шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде № 5-9-93 болып тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтардағы № 2 «Огни Прииртышья» газетінде жарияланған, «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 11/3-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 18 ақпандағы № 14/4-IV шешімімен енгізілген өзгерістер мен толықтырулармен, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде № 5-9-100 болып тіркелген, 2009 жылғы 6 наурыздағы № 10 «Огни Прииртышья» газетінде жарияланған, «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 11/3-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 22 сәуірдегі № 15/2-IV шешіміне, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде № 5-9-104 болып тіркелген, 2009 жылғы 15 мамырдағы № 20 «Огни Прииртышья» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақ келесі басылымда мазмұндалсын:
«1. 2009 жылға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес келесі көлемдерде бекітілсін:
1) табыстар – 2319123,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 827659 мың теңге;
салықтан тыс түсімдер - 3220 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсімдер - 21118 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение от 25 декабря 2008 года № 11/3-IV "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 июля 2009 года N 17/2-IV. Зарегистрировано управлением юстиции Глубоковского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 28 июля 2009 года за N 5-9-111. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма Глубоковского районного маслихата от 28 декабря 2009 года № 345
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма Глубоковского районного  маслихата от 28.12.2009 № 345.
Руководствуясь статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 июля 2009 года № 14/179-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 19 декабря 2008 года № 10/129-IV «Об областном бюджете на 2009 год», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2509), подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата «О районном бюджете на 2009 год» от 25 декабря 2008 № 11/3-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-9-93, опубликовано в газете «Огни Прииртышья» от 9 января 2009 года № 2 с внесенными изменениями и дополнениями решением от 18 февраля 2009 года № 14/4-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 25 декабря 2008 года № 11/3-IV «О районном бюджете на 2009 год», зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-9-100, опубликовано в газете «Огни Прииртышья» от 6 марта 2009 года № 10, решением от 22 апреля 2009 года № 15/2-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 25 декабря 2008 года № 11/3-IV «О районном бюджете на 2009 год», зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-9-104, опубликовано в газете «Огни Прииртышья» от 15 мая 2009 года № 20) следующие изменения и дополнения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 2319123,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 827659 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3220 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 21118 тысяч тенге;

трансферттердің түсімдері – 1467126,7 мың теңге;
2) шығындар - 2321571,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер - 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операция бойынша сальдо - 0 мың теңге;
қаржылық активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерін сатудан түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджеттің (профицит) тапшылығы - -2447,9 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру: 2447,9 мың теңге.»;
2) 6 тармақта:
«81438» саны «80446» санымен ауыстырылсын;
1) тармақшада «10065» саны «7141» санымен ауыстырылсын;
10) тармақшамен келесі мазмұнда толықтырылсын:
«10) жас мамандарға (мұғалімдерге, дәрігерлерге) материалдық көмек көрсетуге 1932 мың теңге.»;
3) 6-1 тармақта:
бірінші азат жолында «329079,7» саны «328477,7» санымен ауыстырылсын;
он екінші азат жолында «7637» саны «7712» санымен ауыстырылсын;
он төртінші азат жолында «48973» саны «48296» санымен ауыстырылсын;
4) осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес 1, 2, 4, 7 қосымшалары жаңа басылымда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         А. Асанов
Глубокое аудандық
мәслихатының хатшысы                    А. Брагинец
Глубокое аудандық мәслихатының

поступлениям трансфертов – 1467126,7 тысяч тенге;
2) затраты – 2321571,6 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2447,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета: 2447,9 тысяч тенге.»;
2) в пункте 6:
цифры «81438» заменить цифрами «80446»;
в подпункте 1) цифры «10065» заменить цифрами «7141»;
дополнить подпунктом 10) следующего содержания:
«10) 1932 тысячи тенге на оказание материальной помощи молодым специалистам (учителям, врачам).»;
3) в пункте 6-1:
в абзаце первом цифры «329079,7» заменить цифрами «328477,7»;
в абзаце двенадцатом цифры «7637» заменить цифрами «7712»;
в абзаце четырнадцатом цифры «48973» заменить цифрами «48296»;
4) приложения 1, 2, 4, 7 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии                         А. Асанов
Секретарь Глубоковского
районного маслихата                         А. Брагинец
Приложение 1
к решению Глубоковского районного маслихата