Зырян ауданы, Зырян қаласы бойынша біржолғы талонның құны туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2009 жылғы 22 шілдедегі N 21/7-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зырян аудандық Әділет басқармасында 2009 жылғы 1 қыркүйекте N 5-12-92 тіркелді. Күші жойылды - Зырян аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 13/10-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Зырян аудандық мәслихатының 2012.12.20  N 13/10-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының Кодексін қолданысқа енгізу туралы» (Салық кодексі) 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 100-ІV Қазақстан Республикасы Заңының 36 бабының 6 тармағына, «Қазақстан Республикасында жергілікті басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес, Зырян ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Зырян ауданы, Зырян қаласының (бір күнде бір адамға)
базарлар аумағындағы дүңгіршектердегі, стационарлық үй-жайлардағы (оқшауланған блоктардағы) сауданы қоспағанда, базарларда тауарлар өткізу, жұмыстар орындау, қызметтер көрсету жөніндегі қызметтерді жүзеге асыратын жеке тұлғалар, дара кәсіпкерлер мен заңды тұлғалар үшін, сол сияқты қосымшаға сәйкес қызмет дүркін-дүркін сипатындағы жеке тұлғалар үшін біржолғы талондардың құнын белгілеу.(1 қосымша).
2. Зырян ауданы, Зырян қаласы бойынша қызмет дүркін-дүркін сипатындағы кәсіпкерлік қызмет болып келетін жеке тұлғалар үшін біржолғы талондар құнын бекіту. (2 қосымша).
3. «Біржолғы талондардың құнын белгілеу туралы» 2009 жылғы 23 сәуірдегі № 19/7-ІV Зырян ауданының мәслихат шешімін жою.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он
күн өткен соң қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                      Қ. Бүкежанов
Зырян ауданының
мәслихат хатшысы                     Г. Денисова
2009 жылғы 22 шілдедегі
№ 21/7-ІV Зырян ауданының
мәслихат шешіміне
1 қосымша
Зырян ауданы - Зырян қаласының (бір күнде бір адамға) базарлар
аумағындағы дүңгіршектердегі, стационарлық үй-жайлардағы
(оқшауланған блоктардағы) сауданы қоспағанда, базарларда
тауарлар өткізу, жұмыстар орындау, қызметтер көрсету жөніндегі
қызметтерді жүзеге асыратын жеке тұлғалар, дара кәсіпкерлер мен
заңды тұлғалар үшін, сол сияқты қосымшаға сәйкес қызмет
дүркін-дүркін сипатындағы жеке тұлғалар үшін біржолғы
талондардың құны
Сауда түрі
Ставка, теңге
Азық-түлік тауарларын жүзеге асыру
Жүк машиналарынан

О стоимости разового талона по Зыряновскому району, городу Зыряновску
Решение маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 22 июля 2009 года N 21/7-IV. Зарегистрировано управлением юстиции Зыряновского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 1 сентября 2009 года за N 5-12-92. Утратило силу - решением маслихата Зыряновского района от 20 декабря 2012 года N 13/10-V
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Зыряновского района от 20.12.2012 N 13/10-V.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 6 статьи 36 Закона Республики Казахстан «О введении в действие Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года № 100-IV, статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», маслихат Зыряновского района РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разового талона для физических лиц, индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, осуществляющих деятельность по реализации товаров, выполнению работ, оказанию услуг на рынках, за исключением реализации в киосках, стационарных помещениях (изолированных блоках) на территории рынков Зыряновского района, города Зыряновска (за один день с одного человека). (Приложение 1).
2. Установить стоимость разовых талонов для физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер по Зыряновскому району, городу Зыряновску. (Приложение 2).
3. Отменить решение маслихата Зыряновского района № 19/7-IV от 23 апреля 2009 года «Об установлении стоимости разовых талонов».
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня официального опубликования.
Председатель сессии                 К. Букежанов
Секретарь маслихата
Зыряновского района                 Г. Денисова
Приложение 1
к решению маслихата
Зыряновского района
от 22 июля 2009 года № 21/7-IV
Стоимость разового талона для физических лиц, индивидуальных
предпринимателей и юридических лиц, осуществляющих деятельность
по реализации товаров, выполнению работ, оказанию услуг на
рынках, за исключением реализации в киосках, стационарных
помещениях (изолированных блоках) на территории рынков
Зыряновского района – города Зыряновска (за один день с одного
человека)
Виды торговли Ставка, тенге
Реализация продовольственных товаров
С грузовой машины