"2009 жылға арналған ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 330 қаулыға толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 26 мамырдағы N 490 қаулы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шемонаиха аудандық әділет басқармасында 2009 жылғы 09 маусымда N 5-19-98 тіркелді. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 15 қаңтардағы № 2/83 хаты
Ескерту. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2010.01.15 № 2/83 хаты.
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабы 1-тармағы 13) тармақшасы, Қазақстан Республикасының «Халықты жұмыспен қамту туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5, 7, 20-баптары, Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысы негізінде, мемлекеттік кепілдіктер жүйесін кеңейту мақсатында және жұмысқа орналасуда қиындық көріп отырған халықтың әртүрлі тобын қолдау үшін Шемонаиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2009 жылға арналған ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 330 қаулыға (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 30 желтоқсанда № 15-19-86 тіркелген, 2009 жылғы 4 қаңтарда «Уба-Информ» газетінің № 4 жарияланған) 2009 жылғы 10 сәуірдегі № 444 «2009 жылға арналған ақылы қоғамдық жұмысты ұйымдастыру туралы» 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 330 қаулыға өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 06 мамырда № 15-19-95 тіркелген, 2009 жылғы 08 мамырда «Уба-Информ» газетінің № 19 жарияланған) қаулымен енгізілген өзгерістермен және толықтырулармен мынадай толықтырулар енгізілсін:
«Мақсатты топтарға жататын тұлғалардың тізбесі» 2-қосымша осы қаулының қосымшасына сәйкес 14, 15, 16, 17-тармақтармен толықтырылсын.
2. Осы қаулы ресми жарияланғаннан күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Шемонаиха ауданының әкімі                 Г.Ермолаев
Шемонаиха ауданы әкімдігінің
2009 жылғы 26 мамырдағы
№ 490 қаулысына қосымша
Мақсатты топтарға жататын тұлғалардың тізбесі
14. Босатылған азаматтар;
15. Ұзақ уақыт бойы жұмыс істемейтін тұлғалар (бір жылдан аса);
16. Өндірісті ұйымдастырудағы өзгерістерге, оның ішінде жұмыс көлемінің қайта ұйымдастыру және (немесе) қысқаруына байланысты толық емес жұмыс күні тәртібімен жұмыс істейтін тұлғалар;

О внесении дополнений в постановление от 25 декабря 2008 года № 330 "Об организации оплачиваемых общественных работ на 2009 год"
Постановление акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 26 мая 2009 года N 490. Зарегистрировано Управлением юстиции Шемонаихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 9 июня 2009 года N 5-19-98. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо акимата Шемонаихинского района от 15 января 2010 года № 2/83
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия -  (письмо акимата Шемонаихинского района от 15.01.2010 № 2/837).
На основании подпункта 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 5, 7, 20Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях расширения системы государственных гарантий и для поддержки различных групп населения, испытывающих затруднение в трудоустройстве, акимат Шемонаихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление от 25 декабря 2008 года № 330 «Об организации оплачиваемых общественных работ на 2009 год» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 15-19-86 от 30 декабря 2008 года, опубликовано 4 января 2009 года в газете «Уба-Информ» № 4) с изменениями и дополнениями, внесенными постановлением от 10 апреля 2009 года № 444 «О внесении изменений и дополнений в постановление от 25 декабря 2008 года «Об организации оплачиваемых общественных работ на 2009 год» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 5-19-95 от 6 мая 2009 года, опубликовано 8 мая 2009 года в газете «Уба-Информ» № 19) следующие дополнения:
в приложении 2 «Перечень лиц относящихся, к целевым группам» дополнить пунктами 14, 15, 16, 17 согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие после дня официального опубликования.
Аким Шемонаихинского района                  Г.Ермолаев
Приложение
к постановлению акимата
Шемонаихинского района
от 26 мая 2009 года № 490
ПЕРЕЧЕНЬ
лиц, относящихся к целевым группам
14. Высвобожденные граждане;
15. Лица, не работающие длительное время (более одного года);
16. Лица, занятые в режиме неполного рабочего времени, в связи с изменением в организации производства, в том числе при реорганизации и (или) сокращения объема работ;

17. Жалақысы сақталынбайтын демалыстағы тұлғалар.

17. Лица, находящиеся в отпусках без сохранения зарплаты.