Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2008 жылғы 11 желтоқсандағы N 10-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 18 тамыздағы N 13-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет басқармасында 2009 жылғы 20 тамызда N 3030 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 12 қарашадағы N 27-16 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2010.11.12 N 27-16 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 11 желтоқсандағы N 10-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3018 тіркелген, 2008 жылғы 25 желтоқсандағы, 2008 жылғы 27 желтоқсандағы, 2009 жылғы 6 қаңтардағы, 2009 жылғы 10 қаңтардағы, 2009 жылғы 15 қаңтардағы, 2009 жылғы 17 қаңтардағы, 2009 жылғы 20 қаңтардағы, 2009 жылғы 22 қаңтардағы "Приуралье" газетінде және 2008 жылғы 29 желтоқсандағы, 2009 жылғы 10 қаңтардағы, 2009 жылғы 15 қаңтардағы, 2009 жылғы 22 қаңтардағы, 2009 жылғы 29 қаңтардағы, 2009 жылғы 5 ақпандағы "Орал өңірі" газетінде жарияланған), Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешімімен енгізілген өзгерістер мен толықтырулармен 2009 жылғы 20 ақпандағы N 11-1 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2008 жылғы 11 желтоқсандағы N 10-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3023 тіркелген, 2009 жылғы 28 ақпандағы, 2009 жылғы 3 наурыздағы, 2009 жылғы 5 наурыздағы, 2009 жылғы 12 наурыздағы "Приуралье" газетінде N 23, N 24, N 25, N 28 және 2009 жылғы 5 наурыздағы, 2009 жылғы 7 наурыздағы "Орал өңірі" газетінде N 25, N 26-27 жарияланған), Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешімімен енгізілген өзгерістер мен толықтырулармен 2009 жылғы 23 сәуірдегі N 12-1 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2008 жылғы 11 желтоқсандағы N 10-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3024 тіркелген, 2009 жылғы 5 мамырдағы, 2009 жылғы 7 мамырдағы, 2009 жылғы 21 мамырдағы, 2009 жылғы 28 мамырдағы "Приуралье" газетінде N 49, N 50, N 55, N 58 және 2009 жылғы 7 мамырдағы, 2009 жылғы 14 мамырдағы, 2009 жылғы 30 мамырдағы "Орал өңірі" газетінде N 50, N 52, N 59 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2008 года N 10-3 "Об областном бюджете на 2009 год"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 18 августа 2009 года N 13-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 20 августа 2009 года за N 3030. Утратило силу - Решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 12 ноября 2010 года N 27-16
Сноска. Утратило силу - Решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 12.11.2010 N 27-16.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата "Об областном бюджете на 2009 год" от 11 декабря 2008 года N 10-3 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3018, опубликованное 25 декабря 2008 года, 27 декабря 2008 года, 6 января 2009 года, 10 января 2009 года, 15 января 2009 года, 17 января 2009 года, 20 января 2009 года, 22 января 2009 года в газете "Приуралье" и 29 декабря 2008 года, 10 января 2009 года, 15 января 2009 года, 22 января 2009 года, 29 января 2009 года, 5 февраля 2009 года в газете "Орал өңірі"), с изменениями и дополнениями внесенными решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 20 февраля 2009 года N 11-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2008 года N 10-3 "Об областном бюджете на 2009 год" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3023, опубликованное 28 февраля 2009 года, 3 марта 2009 года, 5 марта 2009 года, 12 марта 2009 года в газете "Приуралье" N 23, N 24, N 25, N 28, и 5 марта 2009 года, 7 марта 2009 года в газете "Орал өңірі" N 25, N 26-27), решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 23 апреля 2009 года N 12-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2008 года N 10-3 "Об областном бюджете на 2009 год" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3024, опубликованное 5 мая 2009 года, 7 мая 2009 года, 21 мая 2009 года, 28 мая 2009 года в газете "Приуралье" N 49, N 50, N 55, N 58, и 7 мая 2009 года, 14 мая 2009 года, 30 мая 2009 года в газете "Орал өңірі" N 50, N 52, N 59) следующие изменения и дополнения следующие изменения и дополнения:

1) 1 тармақта:
1) тармақшадағы "64 524 542" деген сандар "66 524 542" деген сандармен ауыстырылсын;
"26 797 840" деген сандар "28 797 840" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "68 973 237" деген сандар "70 723 237" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "815 140" деген сандар "1 065 140" деген сандармен ауыстырылсын;
"815 140" деген сандар "1 065 140" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 8 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Аудандық (қалалық) бюджеттерге 2009 жылға арналған облыстық бюджетте облыстық бюджет қаражат есебінен бөлінетін нысаналы даму трансферттері және ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 8 040 881 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
7 501 742 мың теңге – жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер;
539 139 мың теңге – сумен жабдықтау жүйесін дамытуға.
Аудандық (қалалық) бюджеттерге көрсетілетін сомаларды бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүргізіледі.";
3) 9 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. 2009 жылға арналған облыстың жергілікті атқарушы органдарының резерві 634 410 мың теңге көлемінде бекітілсін."
4) осы шешімге 1 қосымша аталып отырған шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Облыстық мәслихат хатшысы
Мәслихаттың
2009 жылғы 18 тамыздағы
N 13-2 шешіміне N 1 қосымша
Мәслихаттың
2008 жылғы 11 желтоқсандағы
N 10-3 шешіміне N 1 қосымша
2009 жылға арналған облыстық бюджет
мың теңге
Санаты
Сома
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
І. Кірістер

1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "64 524 542" заменить цифрами "66 524  542";
цифры "26 797 840" заменить цифрами "28 797 840";
в подпункте 2) цифры "68 973 237" заменить цифрами "70 723 237";
в подпункте 4) цифры "815 140" заменить цифрами "1 065 140";
цифры "815 140" заменить цифрами "1 065 140";
2) пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Учесть, что в областном бюджете на 2009 год предусмотрены целевые трансферты на развитие и целевые текущие трансферты районным (городскому) бюджетам, выделяемые за счет средств областного бюджета в общей сумме 8 040 881 тыс. тенге, в том числе:
7 501 742 тыс. тенге – трансферты из местных бюджетов;
539 139 тыс. тенге – на развитие системы водоснабжения.
Распределение указанных сумм районным (городскому) бюджетам осуществляется на основании постановления акимата области.";
3) пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2009 год в размере 634 410 тыс. тенге.";
4) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
Секретарь областного маслихата
Приложение 1
к решению маслихата
от 18 августа 2009 года N 13-2
Приложение 1
к решению маслихата
от 11 декабря 2008 года N 10-3
Областной бюджет на 2009 год
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. ДОХОДЫ

339 403
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
434 304
256
Облыстың жұмыспен қамту  мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
434 304
001
Жұмыспен қамту мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасының  қызметін қамтамасыз ету
61 832
004
Ақпараттық жүйелер құру
005
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
006
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде тамақтану нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 500
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансфертер
365 972
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
8 419 657
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 062 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 062 000
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
594 000
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 468 000
2
Коммуналдық шаруашылық
6 357 657
271
Облыстың құрылыс басқармасы
862 233
011
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму   трансферттері
539 139
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар)  бюджеттеріне  нысаналы даму  трансферттері
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне  өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді-мекендерді көркейтуге берілетін нысаналы даму трансферттер
323 094
049
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді-мекендерді көркейтуге
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 495 424
001
Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасының қызметiн қамтамасыз ету

339 403
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
434 304
256
Управление координации занятости и социальных  программ области
434 304
001
Обеспечение деятельности Управления координации занятости и социальных  программ
61 832
004
Создание информационных систем
005
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
006
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
6 500
113
Трансферты из местных бюджетов
365 972
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
8 419 657
1
Жилищное хозяйство
2 062 000
271
Управление строительства области
2 062 000
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
594 000
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 468 000
2
Коммунальное хозяйство
6 357 657
271
Управление строительства области
862 233
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
539 139
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
045
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно- коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
323 094
049
Развитие инженерно- коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
5 495 424
001
Обеспечение деятельности Управления энергетики и коммунального хозяйства области

008
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орта жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4
Әуе көлiгi
301 277
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
301 277
004
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуетасымалдарды субсидиялау
301 277
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
2 511 101
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 511 101
001
Жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасының қызметін қамтамасыз ету
39 550
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
698 311
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын ұйымдастыру
110 626
006
Ақпараттық жүйелер құру
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеуге және ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын қалалардың және елді-мекендердің көшелерін өткізуге салу және құруға, қайта берілетін нысаналы даму трансферттер
013
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
800 000
014
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық маңызы бар автомобиль жолдардың қала және елді-мекендер көшелерін салу және қайта құру елді-мекендердің көшелері өткізу
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансфертер
862 614
13
Басқалар
710 437
1
Экономикалық қызметтерді реттеу
35 098
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
35 098
001
Кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасының қызметін қамтамасыз ету
35 098
006
Ақпараттық жүйелер құру
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансфертер
9
Басқалар
675 339
257
Облыстың қаржы басқармасы
634 410
012
Облыстың жергілікті атқарушы органының резерві
634 410
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
40 929
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оған сараптама жүргізу
40 929
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
0
007
Индустриялық-инновациялық даму стратегиясын іске асыру
14
Борышқа  қызмет көрсету
0
1
Борышқа қызмет көрсету
0

008
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
4
Воздушный транспорт
301 277
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
301 277
004
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов
301 277
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
2 511 101
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 511 101
001
Обеспечение деятельности Управления пассажирского транспорта и автомобильных дорог
39 550
002
Развитие транспортной инфраструктуры
698 311
005
Организация пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
110 626
006
Создание информационных систем
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
013
Ремонт и содержание автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
800 000
014
Строительство и реконструкция автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
113
Трансферты из местных бюджетов
862 614
13
Прочие
710 437
1
Регулирование экономической деятельности
35 098
265
Управление предпринимательства и промышленности области
35 098
001
Обеспечение деятельности Управления предпринимательства и промышленности
35 098
006
Создание информационных систем
113
Трансферты из местных бюджетов
9
Прочие
675 339
257
Управление финансов области
634 410
012
Резерв местного исполнительного органа области
634 410
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
40 929
003
Разработка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов (программ) и проведение его экспертизы
40 929
265
Управление предпринимательства и промышленности области
0
007
Реализация Стратегии индустриально-инновационного развития
14
Обслуживание долга
0
1
Обслуживание долга
0