Орал қалалық мәслихатының 2007 жылғы 5 сәуірдегі N 43-6 "Орал қаласында нашар қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй жәрдемақысын беру тәртібі мен мөлшері туралы Қағиданы" бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы мәслихаттың 2009 жылғы 8 қазандағы N 21-11 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының әділет басқармасында 2009 жылғы 12 қарашада N 7-1-156 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 12 наурыздағы N 27-12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихаттың 2010.03.12 N 27-12 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7-баптарына сәйкес Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Орал қалалық мәслихатының "Орал қаласында нашар қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй жәрдемақысын беру тәртібі мен мөлшері туралы Қағиданы" бекіту туралы" 2007 жылғы 5 сәуірдегі N 43-6 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-1-67 нөмермен тіркелген, 2007 жылғы 3 мамырдағы "Жайық үні" газетінде және 2007 жылғы 17 мамырдағы "Пульс города" газетінде жарияланған), Орал қалалық мәслихатының 2007 жылғы 16 шілдедегі N 47-9 "Орал қалалық мәслихатының "2007 жылғы 5 сәуірдегі N 43-6 "Орал қаласында нашар қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй жәрдемақысын беру тәртібі мен мөлшері туралы Қағиданы" бекіту туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-1-73 тіркелген, 2007 жылғы 13 желтоқсандағы "Жайық үні" газетінде N 50 және 2007 жылғы 13 желтоқсандағы "Пульс города" газетінде N 50 жарияланған) шешімімен, Орал қалалық мәслихатының 2008 жылғы 2 шілдедегі N 9-15 "Орал қалалық мәслихатының "2007 жылғы 5 сәуірдегі N 43-6 "Орал қаласында нашар қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй жәрдемақысын беру тәртібі мен мөлшері туралы Қағиданы" бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-1-107 тіркелген, 2008 жылғы 24 шілдедегі "Жайық үні" газетінде N 30 және 2008 жылғы 31 шілдедегі "Пульс города" газетінде N 31 жарияланған) шешімімен, Орал қалалық мәслихатының 2008 жылғы 29 қыркүйектегі N 11-19 "Орал қалалық мәслихатының "2007 жылғы 5 сәуірдегі N 43-6 "Орал қаласында нашар қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй жәрдемақысын беру тәртібі мен мөлшері туралы Қағиданы" бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-1-115 тіркелген, 2008 жылғы 9 қазандағы "Жайық үні" газетінде N 41 және 2008 жылғы 9 қазандағы "Пульс города" газетінде N 41 жарияланған) шешімімен, Орал қалалық мәслихатының 2009 жылғы 31 наурыздағы N 15-11 "Орал қалалық мәслихатының "2007 жылғы 5 сәуірдегі N 43-6 "Орал қаласында нашар қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй жәрдемақысын беру тәртібі мен мөлшері туралы Қағиданы" бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-1-137 тіркелген, 2009 жылғы 7 мамырдағы "Жайық үні" газетінде N 19 және 2009 жылғы 7 мамырдағы "Пульс города" газетінде N 19 жарияланған) шешімімен енгізілген толықтырулар мен өзгерістерді ескере отырып, келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 5 апреля 2007 года N 43-6 "Об утверждении "Положения о размере и порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в городе Уральске"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 8 октября 2009 года N 21-11. Зарегистрировано Управлением юстиции города Уральска Западно-Казахстанской области 12 ноября 2009 года N 7-1-156. Утратило силу - решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 12 марта 2010 года N 27-12
Сноска. Утратило силу Решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 12.03.2010 N 27-12.
В соответствии со статьями 67 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата "Об утверждении "Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в городе Уральске" от 5 апреля 2007 года N 43-6 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-1-67, опубликованное 3 мая 2007 года в газете "Жайық үні" и 17 мая 2007 года в газете "Пульс города") с учетом внесенных в него изменений и дополнений решением Уральского городского маслихата от 16 июля 2007 года N 47-9 "О внесении дополнений в решение маслихата от 5 апреля 2007 года N 43-6 "Об утверждении "Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в городе Уральске" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-1-73, опубликованное 13 декабря 2007 года в газете "Жайық үні" N 50 и 13 декабря 2007 года в газете "Пульс города" N 50), решением Уральского городского маслихата от 2 июля 2008 года N 9-15 "О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 5 апреля 2007 года N 43-6 "Об утверждении "Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в городе Уральске" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-1-107, опубликованное 24 июля 2008 года в газете "Жайық үні" N 30 и 31 июля 2008 года в газете "Пульс города" N 31), решением Уральского городского маслихата от 29 сентября 2008 года N 11-19 "О внесении изменений и дополнений в решение Уральского городского маслихата от 5 апреля 2007 года N 43-6 "Об утверждении "Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в городе Уральске" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-1-115, опубликованное 9 октября 2008 года в газете "Жайық үні" N 41 и 9 октября 2008 года в газете "Пульс города" N 41), решением Уральского городского маслихата от 31 марта 2009 года N 15-11 "О внесении изменений и дополнений в решение Уральского городского маслихата от 5 апреля 2007 года N 43-6 "Об утверждении "Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в городе Уральске" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-1-137, опубликованное 7 мая 2009 года в газете "Жайық үні" N 19 и 7 мая 2009 года в газете "Пульс города" N 19), следующие изменения:

көрсетілген шешімнің 1 қосымшасының 3 тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Тұрғын үйдi күтiп ұстау және коммуналдық қызметтi пайдалану ақысын төлеудің шектi шығын көлемi отбасының жиынтық табысынан 20%, ал жалғызбасты және ерлi-зайыпты жұптар, зейнеткерлер, мүгедектер үшін ауыру себебіне қарамастан және оларды күтетiн азаматтарға, тұл жетiм балалар, ата-анасыз қалған балалармен бiрге тұратын қамқоршылар күндiз оқу нысанындағы жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі жүйеде, жоғары білім беру жүйесінде оқу орнын бітіргенге дейін, бірақ жиырма үш жастан аспайтын шекте, кәмелетке толмаған балалармен бiрге тұратын немесе үш жасқа толмаған баланы тәрбиелеп отырған баласымен бiрге тұратын зейнеткерлер мен мүгедектер отбасы, жасы жиырма үш жастан аспайтын күндiз оқу нысанындағы жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі жүйеде, жоғары білім беру жүйесінде оқитын тұлғалармен бірге тұратын зейнеткерлер мен мүгедектер отбасы, жасы 50-ден асқан жұмыссыз әйелдер, жасы 55-тен асқан жұмыссыз ерлер үшін 10% көлемiнде белгіленеді.";
шешімнің 23 тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қалалық қаржы бөлімі жылына кемiнде бір рет алғашқы құжаттар бойынша тұрғын үй көмегіне бюджеттiк қаржының жұмсалуының дұрыстығын тексеруге және оны өткізудің нәтижелері туралы қалалық мәслихатқа хабарлауы қажет.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2009 жылғы 1 қазаннан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Орал қалалық мәслихатының
кезекті 21-ші сессиясының төрағасы
Орал қалалық мәслихатының хатшысы

в приложении 1 к указанному решению пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Доля предельно допустимых расходов на оплату содержания жилья и оплату коммунальных услуг устанавливается в размере 20% к совокупному доходу семьи, а для одиноко проживающих и супружеских пар, пенсионеров, инвалидов, независимо от причин заболевания, и граждан, осуществляющих уход за таковыми, детей - круглых сирот, опекунов, проживающих с детьми, оставшимися без родителей до окончания учебного заведения очной формы в системе общего среднего, технического и профессионального, послесреднего образования в системе высшего образования в пределах, не превышающих двадцати трехлетнего возраста, семей пенсионеров и инвалидов, где вместе с ними проживают несовершеннолетние дети или дети, воспитывающие детей до трех лет, семей пенсионеров и инвалидов, где вместе с ними проживают лица, не превышающие двадцати трехлетнего возраста, которые учатся в учебных заведениях очной формы обучения в системе общего среднего, технического и профессионального, послесреднего образования в системе высшего образования, безработных женщин в возрасте старше 50 лет и мужчин старше 55 лет - 10%.";
пункт 23 решения изложить в следующей редакции:
"Городскому финансовому отделу необходимо не реже одного раз в год проводить по первичным документам проверку правильности расходования бюджетных средств на выплату жилищной помощи и информировать городской маслихат о результатах ее проведения.".
2. Данное решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 октября 2009 года.
Председатель 21-ой очередной сессии
Уральского городского маслихата
Секретарь Уральского городского маслихата