"Міндетті зейнетақы жарналарының есептелген, ұсталған (қоса есептелген) және аударылған сомалары, әлеуметтік аударымдардың есептелген және аударылған сомалары бойынша Есепті тапсыру Ережелері және нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 603 бұйрығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2010 жылғы 6 қыркүйектегі N 442 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 5 қазанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6519 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2012 жылғы 13 қаңтардағы № 21 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2012.01.13 № 21 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне атқарушылық іс жүргізу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 2 сәуірдегі Заңын қабылдауға байланысты БҰЙЫРАМЫН:
1. «Міндетті зейнетақы жарналарының есептелген, ұсталған (қоса есептелген) және аударылған сомалары, әлеуметтік аударымдардың есептелген және аударылған сомалары бойынша Есепті тапсыру Ережелері және нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 603 бұйрығына (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5428 болып тіркелген, «Юридическая газета» газетінде 2008 жылғы 31 желтоқсанда № 197 (1597) жарияланған) мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Міндетті зейнетақы жарналарының есептелген, ұсталған (қоса есептелген) және аударылған сомалары, әлеуметтік аударымдардың есептелген және аударылған сомалары бойынша Есепті тапсыру Ережелерінде (201.00 нысаны):
1–тармағының бірінші абзацында «нотариустардың» деген сөзден кейін «, жеке сот орындаушыларының» деген сөздермен толықтырылсын;
8–тармағында:
1-тармақшасында «2010 жылдың 13 тамызына дейін» деген сөздер «2012 жылдың 1 қаңтарына дейін» деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақшасында «2010 жылдың 13 тамызынан бастап» деген сөздер «2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап» деген сөздерге ауыстырылсын;
7) тармақшасында «G» әрпінен кейін «, H» әрпімен толықтырылсын;
9–тармақтың 1) тармақшасында «адвокат» деген сөзден кейін «, жеке сот орындаушылары» деген сөздермен толықтырылсын.
Көрсетілген бұйрықпен бекітілген Міндетті зейнетақы жарналарының есептелген, ұсталған (қоса есептелген) және аударылған сомалары, әлеуметтік аударымдардың есептелген және аударылған сомалары бойынша Есеп нысаны бұйрықтың қосымшасына сәйкес жазылсын.

О внесении дополнений и изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 603 "Об утверждении формы и Правил представления Расчета по исчисленным, удержанным (начисленным) и перечисленным суммам обязательных пенсионных взносов, начисленным и перечисленным суммам социальных отчислений"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 6 сентября 2010 года № 442. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 октября 2010 года № 6519. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 13 января 2012 года № 21
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 13.01.2012 № 21 (вводится в действие с 01.01.2012).
В связи с принятием Закона Республики Казахстан от 2 апреля 2010 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исполнительного производства" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 603 "Об утверждении формы и Правил представления Расчета по исчисленным, удержанным (начисленным) и перечисленным суммам обязательных пенсионных взносов, начисленным и перечисленным суммам социальных отчислений" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5428, опубликованный в газете "Юридическая газета" от 31 декабря 2008 года № 197 (1597)) следующие дополнения и изменения:
в Правилах представления Расчета по исчисленным, удержанным (начисленным) и перечисленным суммам обязательных пенсионных взносов, начисленным и перечисленным суммам социальных отчислений (форма 201.00), утвержденных указанным приказом:
в абзаце втором пункта 1 после слова "нотариусами," дополнить словами "частными судебными исполнителями,";
в пункте 8:
в подпункте 1) слова "до 13 августа 2010 года" заменить словами "до 1 января 2012 года";
в подпункте 2) слова "с 13 августа 2010 года" заменить словами "с 1 января 2012 года";
в подпункте 7) после буквы "G" дополнить буквой ", H";
в подпункте 1) пункта 9 после слова "адвокатом" дополнить словами ", частным судебным исполнителем".
Форму Расчета по исчисленным, удержанным (начисленным) и перечисленным суммам обязательных пенсионных взносов; начисленным и перечисленным суммам социальных отчислений, утвержденных указанным приказом изложить согласно приложению к настоящему приказу.

2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті (Ерғожин Д.Е.) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуiн және оның кейiннен бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсiн.
3. Берілген бұйрық ресми жариялануға жатады және «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне атқарушылық іс жүргізу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 2 сәуірдегі Заңының қолданысқа енгізілген күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі                                  Б. Жәмішев
«КЕЛІСІЛГЕН»
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрі
Г.Н. Әбдіқалықова
«____»___________2010 жыл
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2010 жылғы 6 қыркүйек
N 442 бұйрығына
қосымша
Міндетті зейнетақы жарналарының
есептелген, ұсталған (қоса есептелген)
және аударылған сомалары, әлеуметтік
аударымдардың есептелген және
аударылған сомалары бойынша Есепті
тапсыру Ережесіне қосымша
МІНДЕТТІ ЗЕЙНЕТАҚЫ ЖАРНАЛАРЫНЫҢ ЕСЕПТЕЛГЕН, ҰСТАЛҒАН (ҚОСА ЕСЕПТЕЛГЕН) ЖӘНЕ АУДАРЫЛҒАН СОМАЛАРЫ; ӘЛЕУМЕТТІК АУДАРЫМДАРДЫҢ ЕСЕПТЕЛГЕН ЖӘНЕ АУДАРЫЛҒАН СОМАЛАРЫ БОЙЫНША ЕСЕП
(Нысанды қағаз мәтінінен қараңыз)

2. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ подлежит опубликованию и вводится в действие со дня введения в действие Закона Республики Казахстан от 2 апреля 2010 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исполнительного производства".
Министр финансов
Республики Казахстан                       Б. Жамишев
"СОГЛАСОВАНО"
Министр труда и социальной
защиты населения
Республики Казахстан
Абдыкаликова Г.Н.__________
"____" __________ 2010 года
Приложение к
Приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 6 сентября 2010 года № 442
Приложение к Правилам представления
Расчета по исчисленным, удержанным
(начисленным) и перечисленным суммам
обязательных пенсионных взносов;
начисленным и перечисленным суммам
социальных отчислений
Форма 201.00
РАСЧЕТ ПО ИСЧИСЛЕННЫМ, УДЕРЖАННЫМ (НАЧИСЛЕННЫМ)
И ПЕРЕЧИСЛЕННЫМ СУММАМ ОБЯЗАТЕЛЬНЫХ ПЕНСИОННЫХ ВЗНОСОВ;
НАЧИСЛЕННЫМ И ПЕРЕЧИСЛЕННЫМ СУММАМ СОЦИАЛЬНЫХ ОТЧИСЛЕНИЙ
Примечание РЦПИ!
Графическая форма 201.00 к Правилам представления Расчета по исчисленным, удержанным (начисленным) и перечисленным суммам обязательных пенсионных взносов; начисленным и перечисленным суммам социальных отчислений в Базе данных не приводятся, при необходимости их можно получить на электронном носителе в РЦПИ.