Телекоммуникация және почта байланысы саласындағы реттелетін нарық субъектілерінің өндіру (өткізу) көлемдері, табыстылық деңгейі және өндірілетін (өткізілетін) тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) босату бағалары туралы ай сайынғы ақпаратының нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрінің 2010 жылғы 3 қыркүйектегі № 215 Қаулысы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 5 қазанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6520 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2012 жылғы 17 тамыздағы № 532 Бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Көлік және коммуникация министрінің 2012.08.17 № 532 (алғашқы рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
«Табиғи монополиялар және реттелетін нарықтар туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 7-3-бабы 1) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Өндіру (өткізу) көлемдері, табыстылық деңгейі және өндірілетін (өткізілетін) тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) босату бағалары туралы ай сайынғы ақпаратының нысандары:
1) осы бұйрықтың 1 қосымшасына сәйкес ұялы байланыс қызметін көрсететін, реттелетін нарық субъектілері үшін;
2) осы бұйрықтың 2 қосымшасына сәйкес кәбілдік теледидар желісі бойынша телевизиялық бағдарламаларды (телебағдарламаларды) тарату қызметін көрсететін, реттелетін нарық субъектілері үшін;
3) осы бұйрықтың 3 қосымшасына сәйкес Интернет желісіне қол жетімділік қызметін көрсететін, реттелетін нарық субъектілері үшін;
4) осы бұйрықтың 4 қосымшасына сәйкес жергілікті телефон байланысы (ұсыну) қызметін, жергілікті телефон байланыс абоненттерін ұялы байланыс абоненттерімен қосуды ұсыну бойынша қызметін, жергілікті телефон байланысы арқылы қалааралық (аймақ ішіндегі) телефон байланысын ұсыну бойынша қызметін, жергілікті телефон байланысы арқылы халықаралық телефон байланысын ұсыну бойынша қызметін көрсететін, реттелетін нарық субъектілері үшін;
5) осы бұйрықтың 5 қосымшасына сәйкес мерзімді баспа басылымдарын тарату, тасымалдау және жеткізу бойынша қызметін көрсететін, реттелетін нарық субъектілері үшін;
6) осы бұйрықтың 6 қосымшасына сәйкес радиоэлектрондық құралдардың электромагниттік үйлесімділігі сараптамасын ұсыну бойынша қызметін көрсететін, реттелетін нарық субъектілері үшін;
7) осы бұйрықтың 7 қосымшасына сәйкес тікелей желіні және тікелей парды (желіні) жалға беруді ұсыну бойынша қызметін көрсететін, реттелетін нарық субъектілері үшін;
8) осы бұйрықтың 8 қосымшасына сәйкес хабарлау құралдарды эксплуатациялық-техникалық қызмет ету қызметін көрсететін, реттелетін нарық субъектілері үшін;

Об утверждении форм ежемесячной информации об объемах производства (реализации), уровне доходности и отпускных ценах производимых (реализуемых) товаров (работ, услуг) субъектов регулируемых рынков в области телекоммуникаций и почтовой связи
Приказ Министра связи и информации Республики Казахстан от 3 сентября 2010 года № 215. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 октября 2010 года № 6520. Утратил силу приказом Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 17 августа 2012 года № 532
Сноска. Утратил силу приказом Министра транспорта и коммуникаций РК от 17.08.2012 № 532 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 7-3 Закона Республики Казахстан «О естественных монополиях и регулируемых рынках»ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить формы ежемесячной информации об объемах производства (реализации), уровне доходности и отпускных ценах производимых (реализуемых) товаров (работ, услуг):
1) для субъектов регулируемых рынков, оказывающих услуги сотовой связи согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) для субъектов регулируемых рынков, оказывающих услуги ретрансляции телевизионных программ (телепрограмм) по сетям кабельного телевидения согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) для субъектов регулируемых рынков, оказывающих услуги доступа к сети Интернет согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) для субъектов регулируемых рынков, оказывающих услуги (предоставления) местной телефонной связи, услуги по предоставлению соединений абонентов местной телефонной связи с абонентами сотовой связи, услуги по предоставлению междугородной (внутризоновой) телефонной связи посредством местной телефонной связи, услуги по предоставлению международной телефонной связи посредством местной телефонной связи согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) для субъектов регулируемых рынков, оказывающих услуги по доставке, распространению и пересылке печатных периодических изданий согласно приложению 5 к настоящему приказу;
6) для субъектов регулируемых рынков, оказывающих услуги по предоставлению экспертизы электромагнитной совместимости радиоэлектронных средств согласно приложению 6 к настоящему приказу;
7) для субъектов регулируемых рынков, оказывающих услуги по предоставлению в аренду прямых линий или прямых пар (линий) согласноприложению 7 к настоящему приказу;
8) для субъектов регулируемых рынков, оказывающих услуги эксплуатационно-технического обслуживания средств оповещения согласно приложению 8 к настоящему приказу;