"Құжаттар нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 633 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 9 қыркүйектегі № 452 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 15 қазанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6566 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2013 жылғы 16 қаңтардағы № 19 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды (ҚР Қаржы министрінің 16.01.2013 № 19 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 туындалған қатынастарға таратылады) бұйрығының 37-қосымшасының 8-тармақшасын қараңыз).
РҚАО-нің ескертуі!
Бұйрықтың қолданылу тәртібін 3-тармақтан қараңыз.
«Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің (Салық кодексі) 574-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Құжаттар нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 633 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5448-мен тіркелген, «Заң газеті» газетінде 2009 жылғы 10 сәуірдегі № 53 (1476) ресми жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
7-қосымшада:
23) тармақтағы «бюджеттік» деген сөзден кейін «.» деген белгі «;» белгімен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 24)-27) тармақтармен толықтырылсын:
«24) ыдыстарда орналасқан: (меншік құқығындағы/жалдау шарты бойынша);
25) жалдау шартының нөмірі;
26) жалдау шартын жасау күні;
27) жалдау шартының қолданыс мерзімі.»;
ескерту:
бірінші абзацтағы «13» және «23» деген сандар «13)» және «27)» деген сандармен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы «2),» деген сан алынып тасталсын;
үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«Салық кодексінің 279-бабының 6) тармақшасында көрсетілген этил спиртін және алкоголь өнімін өндіру, алкоголь өнімін көтерме және (немесе) бөлшек саудада өткізу, темекі бұйымдарын өндіру және (немесе) көтерме саудада өткізу, акциздік тауарларды өндіру, жинау (құрамдау) бойынша тіркеу карточкасын берген кезде 8)-10), 14), 16)-21), 24) тармақтар толтырылмайды.».
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті (Д.Е. Ерғожин) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде заңмен белгіленген тәртіпте мемлекеттік тіркелуін және оның кейіннен бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді және 2010 жылғы 1 шілдеден бастап туындайтын қатынастарға таратылады.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі                                   Б. Жәмішев

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 633 "Об утверждении форм документов"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 9 сентября 2010 года № 452. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 октября 2010 года № 6566. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 16 января 2013 года № 19
Сноска. Утратил силу (см. подпункт 8) приложения 37 приказа Министра финансов РК от 16.01.2013 № 19 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 574 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 633 "Об утверждении форм документов" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5448, опубликованный в газете "Юридическая газета" от 10 апреля 2009 г. № 53 (1650)), следующие изменения и дополнения:
в приложении 7:
в пункте 23) после слова "бюджетом" знак препинания "." заменить знаком препинания ";";
дополнить пунктами 24)-27) следующего содержания:
"24) емкости находятся: (на праве собственности/по договору аренды);
25) номер договора аренды;
26) дата заключения договора аренды;
27) срок действия договора аренды.";
в примечании:
в абзаце первом цифры "13" и "23" заменить цифрами "13)" и "27)";
в абзаце втором цифру "2)," исключить;
абзац третий изложить в следующей редакции:
"при выдаче регистрационной карточки по производству этилового спирта, алкогольной продукции, оптовой и (или) розничной реализации алкогольной продукции, производству и (или) оптовой реализации табачных изделий, производству, сборке (комплектации) подакцизных товаров, указанных в подпункте 6) статьи 279 Налогового кодекса пункты 8)-10), 14), 16)-21), 24) не заполняются.".
2. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникающие с 1 июля 2010 года.
Министр финансов
Республики Казахстан                       Б. Жамишев