"Қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл туралы" Қазақстан Республикасы Заңының мақсаттары үшін Оффшорлық аймақтар тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің м.а. 2010 жылғы 10 ақпандағы N 52 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 18 ақпанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6058 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2020 жылғы 24 қыркүйектегі № 915 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы министрінің 24.09.2020 № 915 (15.11.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 2014.09.10 № 393 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл туралы" 2009 жылғы 28 тамыздағы Қазақстан Республикасының Заңының 16-бабының 13) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 2014.09.10 № 393 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Қоса беріліп отырған "Қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл туралы" Қазақстан Республикасы Заңының мақсаттары үшін Оффшорлық аймақтар тізбесі бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 2014.09.10 № 393 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржы мониторингі комитетіне:
1) осы бұйрықты заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) тиісті мемлекеттік органдарға осы бұйрықтың көшірмесі жіберсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі Р.Е. Дәленовке жүктелсін.
4. Осы бұйрық ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің
міндетін атқарушы
Р. Дәленов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қаржы нарығын және қаржы
ұйымдарын реттеу мен қадағалау
агенттігі
__________ Е.Л. Бахмутова
2010 жылғы 26 қаңтар
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
міндетін атқарушының
2010 жылғы 10 ақпандағы
№ 52 бұйрығымен
бекітілген
"Қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл туралы" Қазақстан Республикасы Заңының мақсаттары үшін Оффшорлық аймақтар тізбесі

Об утверждении Перечня оффшорных зон для целей Закона Республики Казахстан "О противодействии легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма"
Приказ и.о. Министра финансов Республики Казахстан от 10 февраля 2010 года № 52. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 февраля 2010 года № 6058. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 24 сентября 2020 года № 915.
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 24.09.2020 № 915 (вводится в действие с 15.11.2020).
Сноска. Заголовок в редакции приказа Министра финансов РК от 10.09.2014 № 393 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) статьи 16 Закона Республики Казахстан от 28 августа 2009 года "О противодействии легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма", ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула в редакции приказа Министра финансов РК от 10.09.2014 № 393 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемый Перечень оффшорных зон для целей Закона Республики Казахстан "О противодействии легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма".
Сноска. Пункт 1 в редакции приказа Министра финансов РК от 10.09.2014 № 393 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования).
2. Комитету по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан:
1) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) копию настоящего приказа направить соответствующим государственным органам.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра финансов Республики Казахстан Даленова Р.Е.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его официального опубликования.
И.о. Министра
Р. Даленов
"СОГЛАСОВАНО"
Агентство Республики Казахстан
по регулированию и надзору
финансового рынка и
финансовых организаций
____________ Бахмутова Е.Л.
26 января 2010 года
Утвержден
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
10 февраля 2010 года № 52
Перечень
оффшорных зон для целей Закона Республики Казахстан
"О противодействии легализации (отмыванию) доходов, полученных
преступным путем, и финансированию терроризма"

Ескерту. Тізбе жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 2014.09.10 № 393 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Андорра Князьдігі.
2. Антигуа және Барбуда мемлекеті.
3. Багам аралдары достастығы.
4. Барбадос мемлекеті.
5. Белиз мемлекеті.
6. Бруней Даруссалам мемлекеті.
7. Вануату Республикасы.
8. Гватемала Республикасы.
9. Гренада мемлекеті.
10. Джибути Республикасы.
11. Доминикан Республикасы.
12. Индонезия Республикасы.
13. Испания (Канар аралдары аумағының бөлігінде ғана).
14. Кипр Республикасы.
15. Қытай Халық Республикасы (Аомынь (Макао) және Сянган (Гонконг) арнайы әкімшілік аудандардың аумағы бөлігінде ғана).
16. Комор Аралдары Федералды Ислам Республикасы.
17. Коста-Рика Республикасы.
18. Малайзия (Лабуан анклавы аумағының бөлігінде ғана).
19. Либерия Республикасы.
20. Лихтенштейн Князьдігі.
21. Маврикий Республикасы.
22. Португалия (Мадейра аралдарының аумақтары бөлігінде ғана).
23. Мальдив Республикасы.
24. Мальта Республикасы.
25. Маршалл аралдары Республикасы.
26. Монако Князьдігі.
27. Мьянма Одағы.
28. Науру Республикасы.
29. Нидерланд (Аруба аралы аумағының және Антиль аралдарының тәуелді аумақтарының аумағы бөлігінде ғана).
30. Нигерия Федеративтік Республикасы.
31. Жаңа Зеландия (Кука және Ниуэ аралдары аумағы бөлігінде ғана).
32. Палау Республикасы.
33. Панама Республикасы.
34. Самоа Тәуелсіз Мемлекеті.
35. Сейшель аралдары Республикасы.
36. Сент-Винсент және Гренадины мемлекеті.
37. Сент-Китс және Невис Федерациясы.
38. Сент-Люсия мемлекеті.
39. Ұлыбритания және Солтүстік Ирландия Біріккен Корольдігі (келесі аумақтары бөлігінде ғана):
1) Ангилья Аралдары;
2) Бермуд аралдары;
3) Британдық Виргин аралдары;
4) Гибралтар;
5) Кайман аралдары;
6) Монтсеррат аралы;
7) Теркс және Кайкос аралдары;
8) Мэн аралы;
9) Норманд аралдары (Гернси, Джерси, Сарк, Олдерни аралдары);
10) Оңтүстік Георгия аралы;
11) Оңтүстік Сэндвич аралдары;
12) Чагос аралы.
40. Америка Құрама Штаттары (Американдық Виргин аралдарының, Гуам аралының және Пуэрто-Рико достастығы, Вайоминг штаты, Делавэр штаты аумақтары бөлігінде ғана).
41. Тонга Корольдігі.
42. Филиппин Республикасы.
43. Шри-Ланка Демократиялық Республикасы.
44. Бахрейн Корольдігі.
45. Гайана Кооперативтік Республикасы.
46. Доминика Достастығы.
47. Ирландия Республикасы (Дублин, Шеннон қалаларының аумақтары бөлігінде ғана).
48. Колумбия Республикасы.
49. Ливан Республикасы.
50. Люксембург Ұлы Герцогтігі.
51. Мавритания Ислам Республикасы.
52. Мариан аралдары.
53. Марокко корольдігі (Танжер қаласының аумағы бөлігінде ғана).

Сноска. Перечень в редакции приказа Министра финансов РК от 10.09.2014 № 393 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования).
1. Княжество Андорра.
2. Государство Антигуа и Барбуда.
3. Содружество Багамских островов.
4. Государство Барбадос.
5. Государство Белиз.
6. Государство Бруней Даруссалам.
7. Республика Вануату.
8. Республика Гватемала.
9. Государство Гренада.
10. Республика Джибути.
11. Доминиканская Республика.
12. Республика Индонезия.
13. Испания (только в части территории Канарских островов).
14. Республика Кипр.
15. Китайская Народная Республика (только в части территорий специальных административных районов Аомынь (Макао) и Сянган (Гонконг).
16. Федеральная Исламская Республика Коморские Острова.
17. Республика Коста-Рика.
18. Малайзия (только в части территории анклава Лабуан).
19. Республика Либерия.
20. Княжество Лихтенштейн.
21. Республика Маврикий.
22. Португалия (только в части территории островов Мадейра).
23. Мальдивская Республика.
24. Республика Мальта.
25. Республика Маршалловы острова.
26. Княжество Монако.
27. Союз Мьянма.
28. Республика Науру.
29. Нидерланды (только в части территории острова Аруба и зависимых территорий Антильских островов).
30. Федеративная Республика Нигерия.
31. Новая Зеландия (только в части территории островов Кука и Ниуэ).
32. Республика Палау.
33. Республика Панама.
34. Независимое Государство Самоа.
35. Республика Сейшельские острова.
36. Государство Сент-Винсент и Гренадины.
37. Федерация Сент-Китс и Невис.
38. Государство Сент-Люсия.
39. Соединенное Королевство Великобритании и Северной Ирландии (только в части следующих территорий):
1) Острова Ангилья;
2) Бермудские острова;
3) Британские Виргинские острова;
4) Гибралтар;
5) Каймановы острова;
6) Остров Монтсеррат;
7) Острова Терке и Кайкос;
8) Остров Мэн;
9) Нормандские острова (острова Гернси, Джерси, Сарк, Олдерни);
10) Остров Южная Георгия;
11) Южные Сэндвичевы острова;
12) Остров Чагос.
40. Соединенные Штаты Америки (только в части территорий Американских Виргинских островов, острова Гуам и Содружества Пуэрто-Рико, штат Вайоминг, штат Делавэр).
41. Королевство Тонга.
42. Республика Филиппины.
43. Демократическая Республика Шри-Ланка.
44. Королевство Бахрейн.
45. Кооперативная Республика Гайана.
46. Содружество Доминики.
47. Ирландская Республика (только в части территории городов Дублин, Шеннон).
48. Республика Колумбия.
49. Ливанская Республика.
50. Великое Герцогство Люксембург.
51. Исламская Республика Мавритания.
52. Марианские острова.
53. Королевство Марокко (только в части территории города Танжер).

54. Біріккен Араб Әмірліктері (Дубай қаласы аумағы бөлігінде ғана).
55. Сан-Марино Республикасы.
56. Суринам Республикасы.
57. Біріккен Танзания Республикасы.
58. Тринидад және Тобаго Республикасы.
59. Фиджи Егеменді Демократиялық Республикасы.
60. Француз Республикасы (мынадай аумақтар бөлігінде ғана):
1) Кергелен аралдары;
2) Француздық Полинезия;
3) Француздық Гвиана.
61. Черногория Республикасы.
62. Ямайка.

54. Объединенные Арабские Эмираты (только в части города Дубай).
55. Республика Сан-Марино.
56. Республика Суринам.
57. Объединенная Республика Танзания.
58. Республика Тринидад и Тобаго.
59. Суверенная Демократическая Республика Фиджи.
60. Французская Республика (только в части следующих территорий):
1) Острова Кергелен;
2) Французская Полинезия;
3) Французская Гвиана;
61. Республика Черногория;
62. Ямайка.