"Қазақстан Республикасы мәслихаттарының депутаттарын, әкімдерін сайлауға әзірлік және өткізуге байланысты құжаттарды сақтаудың, мұрағатқа тапсырудың және жоюдың Ережесі туралы" Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 1999 жылғы 2 қазандағы N 33/251 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2010 жылғы 23 ақпандағы N 172/323 Қаулысы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 17 наурызда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6131 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2013 жылғы 25 маусымдағы № 13/210 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Орталық сайлау комиссиясының 25.06.2013 № 13/210 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 12-бабы 6) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы мәслихаттарының депутаттарын, әкімдерін сайлауға әзірлік және өткізуге байланысты құжаттарды сақтаудың, мұрағатқа тапсырудың және жоюдың Ережесі туралы» Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 1999 жылғы 2 қазандағы № 33/251 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 932 тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) қаулының тақырыбы мен 1-тармағында «, әкімдерін» деген сөз алынып тасталсын;
2) кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасы Конституциялық заңы 12-бабының 6) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:»;
3) аталған қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы мәслихаттарының депутаттарын, әкімдерін сайлауға әзірлік және өткізуге байланысты құжаттарды сақтаудың, мұрағатқа тапсырудың және жоюдың Ережесінде:
атауында «, әкімдерін» деген сөз алынып тасталсын;
1-тармақта:
төртінші абзацта:
«Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығымен бекітілген әкімдердің сайлауын өткізу ережесінің,» деген сөздер алынып тасталсын;
«, әкімдерін» деген сөз алынып тасталсын;
бесінші абзацта «, әкімдерін» деген сөз алынып тасталсын;
2-тармақта:
төртінші және бесінші абзацтарда «, әкімдерін» деген сөз алынып тасталсын;
алтыншы, жетінші, сегізінші, тоғызыншы, оныншы, он бірінші, он екінші, он үшінші, он төртінші, он бесінші, он алтыншы, он жетінші және он сегізінші абзацтар алынып тасталсын;
5-тармақта «, әкімдерін» деген сөз алынып тасталсын;
6-тармақтың алтыншы абзацы алынып тасталсын.

О внесении изменений в постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 2 октября 1999 года № 33/251 "О Правилах хранения, передачи в архив и уничтожения документов, связанных с подготовкой и проведением выборов депутатов маслихатов, акимов Республики Казахстан"
Постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 23 февраля 2010 года № 172/323. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 марта 2010 года № 6131. Утратило силу постановлением Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 25 июня 2013 года № 13/210
Сноска. Утратило силу постановлением Центральной избирательной комиссии РК от 25.06.2013 № 13/210 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 6) статьи 12 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 2 октября 1999 года № 33/251 "О Правилах хранения, передачи в архив и уничтожения документов, связанных с подготовкой и проведением выборов депутатов маслихатов, акимов Республики Казахстан" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 932) следующие изменения:
1) в заголовке и пункте 1 постановления слово ", акимов" исключить;
2) преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 6) статьи 12 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
3) в Правилах хранения, передачи в архив и уничтожения документов, связанных с подготовкой и проведением выборов депутатов маслихатов, акимов Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
в наименовании слово ", акимов" исключить;
в пункте 1:
в абзаце четвертом:
слова "правил проведения выборов акимов, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан, " исключить;
слово ", акимов" исключить;
в абзаце пятом слово ", акимов" исключить;
в пункте 2:
в абзацах четвертом и пятом слово ", акимов" исключить;
абзацы шестой, седьмой, восьмой, девятый, десятый, одиннадцатый, двенадцатый, тринадцатый, четырнадцатый, пятнадцатый, шестнадцатый, семнадцатый и восемнадцатый исключить;
в пункте 5 после слово ", акимов" исключить;
абзац шестой пункта 6 исключить.

2. Осы қаулы облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдеріне, облыстық, Астана және Алматы қалалық сайлау комиссияларының төрағаларына, Қазақстан Республикасының Орталық мемлекеттік мұрағатына, Мәдениет және ақпарат министрлігіне жіберілсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
Төрағасы                              Қ. Тұрғанқұлов
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
хатшысы                               Б. Мелдешов

2. Направить данное постановление акимам областей, городов Астана и Алматы, председателям областных, городов Астана и Алматы избирательных комиссий, Центральному государственному архиву, Министерству культуры и информации Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель
Центральной избирательной комиссии
Республики Казахстан                             К. Турганкулов
Секретарь
Центральной избирательной комиссии
Республики Казахстан                             Б. Мельдешов