"Амбулаториялық деңгейде тегін Медициналық көмектің кепілді көлемі шеңберінде халыққа тегін және жеңілдікпен қамтамасыз етуге арналған дәрілік заттар және медициналық мақсаттағы бұйымдар тізбелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2009 жылғы 4 қыркүйектегі № 446 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 19 ақпандағы № 112 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 2 сәуірде Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6150 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2011 жылғы 4 қарашадағы № 786 Бұйрығымен.
Ескерту. 2012.01.01 бастап күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2011.11.04 № 786 (6-тармақты қараңыз) Бұйрығымен.
«Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі кодексінің 88-бабына сәйкес, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халықты дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету жүйесін жетілдіру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. «Амбулаториялық деңгейде тегін медициналық көмектің кепілді  көлемі шеңберінде халыққа тегін және жеңілдікпен қамтамасыз етуге арналған дәрілік заттар және медициналық мақсаттағы бұйымдар тізбелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2009 жылғы 4 қыркүйектегі № 446 бұйрығына (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 21 қыркүйекте № 5799 тіркелген, 2009 жылы 16 қазан "Заң газетінде"  № 158 (1581)жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген 1-қосымшада:
«Республикалық бюджет қаражаты есебінен ағымдағы нысаналы трансферттер түрінде (субвенциялар)» деген 2-тармақ мынадай мазмұндағы жаңа жолмен толықтырылсын:
18 жасқа дейінгі балалар және жасөспірімдер
Созылмалы вирусты В және С гепатиті
Интерферон - альфа 2a или 2b*, 18млн МЕ/3мл, 25млн МЕ/2,5мл, 18млн МЕ/1,2мл, 30млн МЕ/1,2мл, 3млн МЕ/0,5мл, 4,5млн МЕ/0,5мл, иньекциялық ерітіндіні дайындау үшін лиофилизирленген ұнтақ/шприц-сықпа/иньекцияға арналған ерітінді; иньекциялық ерітіндіні дайындау үшін лиофилизирленген ұнтақ/шприц- сықпа;
Рибавирин, сироп 50мг/5мл, 40 мг/мл
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Фармацевтикалық бақылау комитеті (Баймұқанов С.А.) осы бұйрықты заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жіберсін.
3. Әкімшілік-құқықтық жұмыс департаменті (Бисмильдин Ф.Б.) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеуден кейін бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

О внесении дополнений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 4 сентября 2009 года № 446 "Об утверждении Перечня лекарственных средств и изделий медицинского назначения для бесплатного и льготного обеспечения населения в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи на амбулаторном уровне"
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 19 февраля 2010 года № 112. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 апреля 2010 года № 6150. Утратил силу приказом и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 4 ноября 2011 года № 786
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра здравоохранения РК от 04.11.2011 № 786 (вводится в действие с 01.01.2012).
В соответствии со статьей 88 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения", в целях совершенствования системы лекарственного обеспечения населения в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 4 сентября 2009 года № 446 "Об утверждении Перечня лекарственных средств и изделий медицинского назначения для бесплатного и льготного обеспечения населения в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи на амбулаторном уровне" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5799, опубликованный в "Юридической газете" 16 октября 2009 года № 158 (1755)) следующее дополнение:
в приложении 1 утвержденном указанным приказом:
раздел 2 "За счет средств республиканского бюджета в виде целевых текущих трансфертов (субвенций):" дополнить новой строкой, следующего содержания:
Дети и подростки
до 18 лет
Хронические
вирусные
гепатиты В и С
Интерферон - альфа 2a или 2b*,
18 млн МЕ/3 мл, 25 млн МЕ/2,5 мл,
18 млн МЕ/1,2 мл, 30 млн МЕ/1,2
мл, 3 млн МЕ/0,5 мл, 4,5 млн МЕ/
0,5 мл, порошок лиофилизированный
для приготовления инъекционного
раствора/шприц-тюбик/раствор для
инъекций; порошок лиофилизирован-
ный для приготовления инъекцион-
ного раствора/шприц-тюбик;
Рибавирин, сироп 50 мг/5 мл,
40 мг/мл
2. Комитету контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Баймуканов С.А.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке.
3. Департаменту административно-правовой работы (Бисмильдин Ф.Б.) направить настоящий приказ на официальное опубликование в средствах массовой информации после его государственной регистрации.

4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау вице-министрі Е.А. Біртановқа жүктелсін.
5. Осы бұйрық алған ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                   Ж. Досқалиев

4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра здравоохранения Республики Казахстан Биртанова Е.А.
5. Настоящий приказ вводиться в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Ж. Доскалиев