Құрылыс-монтаж жұмыстарын жүргізуге арналған рұқсатты алуға қажетті құжаттардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі Төрағасының 2010 жылғы 9 наурыздағы № 92 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 2 сәуірде Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6151 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2012 жылғы 27 наурыздағы № 108 Бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2012.03.27 № 108 (алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
«Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 68-бабының 11-тармағына, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 15 шілдедегі № 1071 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі туралы ереженің 13-тармағының 15) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса берiлген Құрылыс-монтаж жұмыстарын жүргiзуге арналған рұқсатты алуға қажеттi құжаттардың тiзбесi бекiтiлсiн.
2. Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау, аттестаттау және аккредиттеу департаменті (Ғ.Р. Әбдірайымов) белгіленген тәртіппен осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді және кейін бұйрықты бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауды қамтамасыз етсін.
3. «Құрылыс-монтаж жұмыстарын жүргiзуге арналған рұқсатты алуға қажеттi құжаттардың тiзбесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрiнiң міндетін атқарушының 2008 жылғы 23 сәуірдегі № 170 бұйрығының (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiркелiмiнде № 5206 болып тiркелген, 2008 жылғы 20 маусымдағы № 93 (1493) «Юридическая газета» газетінде жарияланған) күшi жойылды деп танылсын.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық iстерi агенттiгі төрағасының орынбасары Н.П. Тихонюкке жүктелсiн.
5. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төраға                                          С. Нокин
Қазақстан Республикасы
Құрылыс және тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық
істері агенттігі төрағасының
2010 жылғы 9 наурыздағы
№ 92 бұйрығымен бекітілген
Құрылыс-монтаж жұмыстарын жүргізуге арналған рұқсатты алуға қажетті құжаттардың
ТІЗБЕСІ

Об утверждении Перечня документов, необходимых для получения разрешения на производство строительно-монтажных работ
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 9 марта 2010 года № 92. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 апреля 2010 года № 6151. Утратил силу приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 27 марта 2012 года № 108
Сноска. Утратил силу приказом Председателя Агентства РК по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 27.03.2012 № 108 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие приказа см. п. 5.
В соответствии с пунктом 11 статьи 68 Закона Республики Казахстан "Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан", а также подпунктом 15) пункта 13 Положения об Агентстве Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 июля 2009 года № 1071 ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый Перечень документов, необходимых для получения разрешения на производство строительно-монтажных работ.
2. Департаменту государственного архитектурно-строительного контроля аттестации и аккредитации (Абдраймов Г.Р.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее опубликование в средствах массовой информации.
3. Признать утратившим силу приказ И.о. Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 23 апреля 2008 года № 170 "Об утверждении перечня документов, необходимых для получения разрешения на производство строительно-монтажных работ" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5206, опубликованный в газете "Юридическая газета" 20 июня 2008 года, № 93 (1493).
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Тихонюк Н.П.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель                               С. Нокин
Утвержден
приказом Председателя
Агентства Республики Казахстан
по делам строительства и
жилищно-коммунального хозяйства
от 9 марта 2010 года № 92
Перечень документов, необходимых для получения разрешения
на производство строительно-монтажных работ

1. Осы тізбенің қосымшасына сәйкес нысандағы өтiнiш;
2. Жер учаскесiн құрылысқа беру туралы аудандық (қалалық) жергілікті атқарушы органдардың шешiмiнің көшірмесі;
3. Жобалау-сметалық құжаттамаға сараптаманың оң қорытындысының көшірмесі (бір сатылы жобалау кезінде жұмыс жобасы бойынша не екі сатылы жобалау кезінде жоба бойынша);
4. Бас мердiгердiң құрылыс-монтаж жұмыстары түрлерiнiң тiзбесi бар сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметiн жүзеге асыруға құқығына мемлекеттiк лицензиясының көшірмесі.
Құрылыс-монтаж жұмыстарын
жүргiзуге арналған рұқсатты
алуға қажеттi құжаттардың
тiзбесiне қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасының (облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың) Бас мемлекеттiк құрылыс инспекторына
___________________________________________________________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты)
Тапсырыс берушi (құрылыс салушы) ____________________________
___________________________________________________________________
(жеке тұлға үшін тегi, аты, әкесiнiң аты, мекен-жайы және телефоны,
заңды тұлға үшін ұйымның атауы, мекен-жайы, телефоны)
ӨТІНІШ
___________________________________________________________________
(объектiнiң атауы, мекен-жайы)
___________________________________________________________________
Объектісі бойынша жобалау (жобалау-сметалық) құжаттама құрамында __________________________________ айға (айларға) бекітілген құрылыстың нормативтік ұзақтық мерзіміне құрылыс-монтаж жұмыстарын жүргізуге рұқсат беруді сұраймын.
Құрылыс 20_ жылғы «__» __________ басталды.
Пайдалануға беру мерзiмi 20_ жылы «__»_________
Мынаны хабарлаймын:
көрсетілген объектінің құрылысына жер учаскесiн беру туралы (меншік немесе жерді пайдалану құқығындағы учаскені құрылысқа пайдалануға рұқсат беру) 20__ «__» _____________ № _____ шешім берілген;
объектінің салуға жобалау (жобалау-сметалық) құжаттамасын ___
___________________________________________________________________
(жобалау ұйымның атауы, лицензия №, берілген күні, жобалаудың                                         сатылығы)___________________________________________________________ әзірледі.
Сонымен қатар, мынаны мәлімдеймін:
а) жұмыстар мердігерлік әдіспен _____________________________
___________________________________________________________________
(құрылысты жүзеге асыратын ұйымның атауы, мекен-жайы, телефоны,                              жобалаудың сатылығы)
20__ «__»____________ №____ мердігерлік шарты негізінде жүргізіледі;
б) сараптамалық сүйемелдеу режимінде (егер құрылысты кезең-кезеңмен жүргізу қарастырылған болса) құрылыстың тиісті кезеңдеріне арналған 20___ «___»______________ №_____ шешім берілген;
в) тапсырыс берушінің атынан жауапты тұлға ретінде __________
___________________________________________________________________
(оқу орнының атауы, бітірген жылы, мамандығы)
білімі бар ________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
20___ «___»______________ №_____ бұйрықпен тағайындалған;
г) бас мердігердің атынан құрылыс үшін жауапты тұлға ретінде
___________________________________________________________________
(оқу орнының атауы, бітірген жылы, мамандығы)
білімі және құрылыста ________ жыл еңбек өтілі, «Сейсмикаға төзiмдi құрылыс» (сейсмикалық аудандарда құрылыс жүргізілген жағдайда) курсы бойынша ___________________________________________________________
(куәлік нөмірі, кіммен берілген және ұзартылған)
___________________________________________ қолданыстағы куәлiгi бар
___________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
20___ «___»______________ №_____ бұйрықпен тағайындалған;
д) авторлық қадағалау жүргізу 20___ «___» ___________________ №_____ шартқа сәйкес ______________________________________________
___________________________________________________________________
(ұйымның атауы, лицензия №, берілген күні)
__________________________________________________________ жүктеледі;
(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
е) техникалық қадағалауды 20__ «__» __________ № ____ бұйрықпен тағайындалған _____________________________________________________
(оқу орнының атауы, бітірген жылы, мамандығы)
білімі және құрылыста ____ жыл еңбек өтілі бар ____________________
___________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
немесе 20__ «__»______________ №_____ шартқа сәйкес _______________
___________________________________________________________________
(ұйымның атауы, лицензия №, берілген күні)
____________________________________________________ жүзеге асырады.
(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
Осы өтініште келтірілген мәліметтерге байланысты барлық өзгерістер туралы сәулет-құрылыс бақылау органдарына уақытылы хабарлауға міндеттенемін.
Тапсырыс беруші(құрылыс             Бас мердігер
салушы)
_________________________      _________________________
(тегі, аты, әкесінің аты,          (тегі, аты, әкесінің аты,
лауазымы, қолы)                    лауазымы, қолы)
М.О.                               М.О.

1. Заявление по форме согласно приложению к настоящему Перечню.
2. Копия решения местных исполнительных органов районов (городов) о предоставлении земельного участка для строительства.
3. Копия положительного заключения экспертизы проектно-сметной документации (по рабочему проекту при одностадийном проектировании либо по проекту при двухстадийном проектировании).
4. Копия государственной лицензии с перечнем видов строительно-монтажных работ на право осуществления архитектурной, градостроительной и строительной деятельности генерального подрядчика.
Приложение
к Перечню документов,
необходимых для
получения разрешения на
производство строительно-
монтажных работ
Форма
Главному государственному строительному инспектору Республики
Казахстан (области, города республиканского значения, столицы)
____________________________________________________________________
(Ф.И.О.)
Заказчик (застройщик) ________________________________________
____________________________________________________________________
(Ф.И.О., адрес и телефон для физ. лиц., наименование организации,
почтовый адрес и телефон для юр. лиц.)
ЗАЯВЛЕНИЕ
Прошу выдать разрешение на производство строительно-монтажных
работ на объекте ___________________________________________________
____________________________________________________________________
(наименование и месторасположение объекта)
на срок нормативной продолжительности строительства, утвержденной в
составе проектной (проектно-сметной документации) _____ месяца (-ев).
Начало строительства "____" ___________ 20___ года.
Срок ввода в эксплуатацию "____" ___________ 20___ года.
При этом сообщаю:
решение о предоставлении земельного участка под строительство
указанного объекта (или разрешение на использование под строительство
участка принадлежащего на праве собственности или землепользования)
выдано от "___" __________ 20___ года  № ____;
проектная (проектно-сметная) документация на строительство
объекта разработана ________________________________________________.
(наименование проектной организации, № лицензии,
дата получения, стадийность проектирования)
Одновременно ставлю Вас в известность, что:
а) работы будут производиться подрядным способом _____________
____________________________________________________________________
(наименование организации осуществляющей строительство, адрес,
телефон, № лицензии, дата получения)
на основании договора подряда от "___" _________ 20___ года № ___;
б) решение на соответствующие этапы строительства в режиме
экспертного сопровождения (в случае если предусмотрено поэтапное
строительство) выдано от "___" ______ 20___ года № _______________;
в) ответственным лицом от заказчика приказом № ______ от "___"
__________ 20___ года назначен _________________________________
(Ф.И.О., должность)
имеющий образование ________________________________________________
____________________________________________________________________;
(наименование учебного заведения, год окончания, специальность)
г) ответственным лицом за строительством от генерального
подрядчика приказом № _____ от "___" __________ 20___ года назначен
____________________________________________________________________
(Ф.И.О., должность, наименование организации)
имеющий образование ________________________________________________
____________________________________________________________________
(наименование учебного заведения, год окончания, специальность)
и стаж работы в строительстве ___________ лет, прошедший обучение и
имеющий действующее удостоверение по курсу "Сейсмостойкое строительство"
(в случае строительства в сейсмических районах) ____________________
____________________________________________________________________;
(номер удостоверения, кем выдано или продлено)
д) авторский надзор в соответствии с договором № _____ от "___"
_______ 20___ года будет осуществляться _____________________________
_____________________________________________________________________
(наименование организации, № лицензии, дата получения)
____________________________________________________________________;
(Ф.И.О., должность)
е) технический надзор в соответствии с договором № ___ от "___"
_______ 20___ года будет осуществляться ____________________________
____________________________________________________________________
(наименование организации, № лицензии, дата получения)
____________________________________________________________________
(Ф.И.О., должность)
назначенный приказом от "___" _________ 20__ года № ______, имеющий
образование ________________________________________________________
(наименование учебного заведения, год окончания, специальность)
и стаж работы в строительстве _____ лет.
Обо всех изменениях, связанных с приведенными в настоящем
заявлении сведениями, обязуюсь своевременно сообщать в органы
архитектурно-строительного контроля.
Заказчик (застройщик)              Генеральный подрядчик
_____________________________          ___________________________
(Ф.И.О., должность, подпись)          (Ф.И.О., должность, подпись)
М.П.                                   М.П.